דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

יראת

משתמש מקצוען
כ-8 חודשים.
בחודשיים הראשונים הקפדתי פעם-פעמיים בשבוע
אח"כ בקושי פעם בחודש.
הגדילה באמת הרבה יותר איטית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
כ-8 חודשים.
בחודשיים הראשונים הקפדתי פעם-פעמיים בשבוע
אח"כ בקושי פעם בחודש.
איזה דגם יש לך?
ומה בכללי הכי מומלץ?

באתר של סופר פראם אני רואה שתי חברות: סנסיקה ובראון, מה עדיף מהם?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שוקולית

משתמש צעיר
מנסיון שלי, מכשיר בראון. במצח - יצאו לי פצעונים כמו למתבגרת. בין העיניים - דווקא עזר.
לא מעזה יותר לגעת בפנים.
בשאר הגוף - מקומות פחות שעירים ושפחות גלחתי קודם. עזר מאוד. מקומות יותר שעירים - עדיין לא עזר. צריך עקביות (ואני לא עקבית מספיק)
את באה לומר שבמצח זה לא עוזר ?

שוקולית

משתמש צעיר
בפנים? במצח?

בהוראות של בראון כשהם כותבים על טיפול בפנים
הם מציינים שהם מתכוונים ללחיים, סנטר ומעל השפה
וכתוב לא להשתמש באזור העיניים וליד הגבות
אך כן אפשר בלחיים העליונות,
והרי הן יותר קרובות לעיניים מאשר המצח.
לא ראיתי שכתוב מעצמות הלחיים ומטה.
מאיפה את יודעת שאסור במצח?

תודה!

אני הבנתי שמותר להשתמש מעצמות הלחיים ומטה. בחלק העליון של הפנים זה מסוכן לעיניים.
ראי מה כתבתי בתגובה למעלה...
לכן כרגע אני מבררת אם זה בכלל עוזר.

naama m

משתמש פעיל
אני לא רוצה שאף אחות כאן תקנה בגללי ותתחרט אבל בגלל שאני זוכרת את עצמי באותו מצב לא יודעת מה לקנות אני אשתף...
קניתי את הסנסיקה, ועשיתי 5 פעמים בערך כל שבוע ואני קצת מתחילה לראות תוצאות, בחלק מקומות גדל פחות, קצת מתקרח... גדל יותר לאט וכו' (אני עושה רק בגוף)
זה אינדוודואלי לכל אחת ואני לא מרגישה שזה מספיק זמן להסיק האם זה טוב אבל מי שיעזור לה בהצלחה...

stefan

משתמש רשום
אני קניתי בסוף את הבראון לפני כ5 חודשים
עושה אחת לשבוע (כמעט), בגדול כבר אחרי 4 פעמים ראו האטה של קצב גדילה.
היום המצב, יש מקומות שאני רק בטיפול של אחת לחודש או שלושה שבועות
יש מקומות שעדיין צריכה פעם בשבוע אבל בהחלט הגדילה היא לא בקצב ובכמות המקוריים...

צויץ

משתמש חדש
אני לא רוצה שאף אחות כאן תקנה בגללי ותתחרט אבל בגלל שאני זוכרת את עצמי באותו מצב לא יודעת מה לקנות אני אשתף...
קניתי את הסנסיקה, ועשיתי 5 פעמים בערך כל שבוע ואני קצת מתחילה לראות תוצאות, בחלק מקומות גדל פחות, קצת מתקרח... גדל יותר לאט וכו' (אני עושה רק בגוף)
זה אינדוודואלי לכל אחת ואני לא מרגישה שזה מספיק זמן להסיק האם זה טוב אבל מי שיעזור לה בהצלחה...
תודה על החוות דעת,
מעניין אותי אם שמעת המלצות על הסנסיקה ממשתמשים יותר ותיקים שמשתמשים בו מעל שנה

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
איפה הכי כדאי לקנות את הבראון ואיזה דגם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה