מכשיר טאצ' סמסונג

mat

משתמש מקצוען
אפשר לקנות מכשיר רגיל ולשנות imei.

אפשר להזמין מסין ולבקש שישנו את הimei (בסין זה חוקי לשנות את ה imei) בארץ קשה למצוא אנשים שעושים את זה.

והמחירים בסין ממש זולים למשל הנוקיה של סלקום בסין עולה 200 שקל כולל משלוח

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
2 מכשירים היו לנו פעם עבדו בסדר ופעם לא, ושניהם הפסיקו לעבוד באותו שבוע,
לא היה לי ברירה ושדרגתי אותם,
נו קדימה תביעה ייצוגית!!!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הקליטה גרועה
כשצריך ללחוץ על מספר להגיע לאן שהוא, צריך להורידו מהאוזן, ללחוץ על ביטול נעילה, ללחוץ על מספר ולנעות שוב לפני שהאוזן מעבירה לשלוחה אחרת.
הרמקולים לא שווים הרבה. שלי הפסיק לעבוד תוך שלושה חודשים.
בד"כ כשמקבלים אותם, הם כבר בעיתיים אבל אין הרבה אלטרנטיבות, אז מי שרוצה להשאר עם טלפון כשר, נשאר עם האיכות הגרועה הזו וזהו.

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
על פי הדיבורים פה כבר עדיף אלקטל!! למרות כל ההשמצות נגדו, שלי עובד בסדר (טפו טפו ;)). וזה גם יותר זול וגם כשר כמובן.:)
תבררי את האופציה לעשות downgrade!!

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
לאחרונה רציתי לקנות כזה מכשיר , כולם הזהירו אותי בשום אופן לא לקנות טלפון באיכות לא טובה בכלל לא שומעים כלום, והוא רק קורץ מבחוץ...

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לאחרונה קניתי אלקטל, אחרי שנהרס לי הטאצ', ואיכות השמע שלו די גרועה, וכשהוא על רמקול זה ממש לא ברור.
כל התפריט שלו די מעצבן, אולי בגלל שהתרגלתי לטאצ' שהיה יותר חביב, והצלצולים שלו (2 אפשרויות בסה"כ) מזעזעים!!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
מי מרים את הכפפה?

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי האלקטל הנפתח - מי שמכיר יש כזה צליל מטריד שנשמע בשעת פתיחת וסגירת החלק העליון, איך אפשר לבטלו????

איצה מאייר

משתמש צעיר
נכתב ע"י חני 100;840251:
המכשיר שלי עצמאי מאוד. הוא מחייג בעצמו לאנשים שונים (לאו דווקא למספר האחרון שחויג), וזאת כשהוא עומד בנחת על השיש או על השולחן. (לא דווקא כשהוא בתיק ואז יכול להיות שנלחץ בטעות).

אפשר לדבר בו רק עם אוזניה, אחרת לא שומעים אותי בכלל.

המכשיר של בעלי - שומעים אותו חלש מאוד מאוד - רק כשהוא מדבר ממש לתוך הפומית.

הבעיה של החיוג האוטומטי הוא לא רק בטאצ'...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני התיאשתי מזמן מהטאצ', ממש חיכיתי ליום שידום, קניתי בסופרפון מכשיר מחודש של סמסונג ב200 שח, איזה דגם שהיה לי בעבר לפני כמה שנים טובות, ומעבירים את הסים.
כמה פשוט כמה יציב כמה טוב! מאז חזרתי לדבר ולשמוע אנשים נורמלי בשיחות בנייד.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י gila;841282:
על פי הדיבורים פה כבר עדיף אלקטל!! למרות כל ההשמצות נגדו, שלי עובד בסדר (טפו טפו ;)). וזה גם יותר זול וגם כשר כמובן.:)
תבררי את האופציה לעשות downgrade!!
אלקטל???
שלט של מזגן...
אין בו כלום ומחזיק מתענית אסתר עד פורים...
ברוך שפטרני...

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
הטאצ של סלקום גרוע וזה ידוע. בעיקר באיכות השמיעה שלו.
בעלי קנה כזה חדש, ותוך כמה ימים קלט את ה'צרה' שנכנס אליה. ממש סיוט
וכל מי שאני מכירה עם המכשיר הזה - מתלונן, וא"א לנהל איתו שיחת טלפון נורמלית.

בסלקום לא מתיחסים לתלונות ועונים לקונית שהמכשיר נראה להם מצוין
ואם אנחנו רוצים אפשר לשלוח למעבדה אבל אם התיקון הוא עד 150 ש"ח אז יתקנו בלי לשאול אותנו..
בקיצור. מורחים אותנו לגמרי.

אגב, לי יש את הטאצ של פלאפון והוא מעולה!!

תור הזהב

משתמש מקצוען
לבעלי היה את הטאצ של סלקום ואחרי חודש הוא שדרג על חשבונו למכשיר פשוט יותר.
אני לא זוכרת מה היו הבעיות אבל נראה לי שכל מה שצוין.

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י sarit_f;841890:
הטאצ של סלקום גרוע וזה ידוע. בעיקר באיכות השמיעה שלו.
בעלי קנה כזה חדש, ותוך כמה ימים קלט את ה'צרה' שנכנס אליה. ממש סיוט
וכל מי שאני מכירה עם המכשיר הזה - מתלונן, וא"א לנהל איתו שיחת טלפון נורמלית.

בסלקום לא מתיחסים לתלונות ועונים לקונית שהמכשיר נראה להם מצוין
ואם אנחנו רוצים אפשר לשלוח למעבדה אבל אם התיקון הוא עד 150 ש"ח אז יתקנו בלי לשאול אותנו..
בקיצור. מורחים אותנו לגמרי.

אגב, לי יש את הטאצ של פלאפון והוא מעולה!!
חח חסכת לי ניסוח.
כל מילה אצלך - כנ"ל אצלי. :p
לבעלי יש טאצ' סלקום, איכות שמיעה מחרידה, א"א לנהל שיחות, לי יש טאצ' פלאפון והוא מעולה...
בקיצור כנ"ל.

ahnh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חני 100;840251:
המכשיר שלי עצמאי מאוד. הוא מחייג בעצמו לאנשים שונים (לאו דווקא למספר האחרון שחויג), וזאת כשהוא עומד בנחת על השיש או על השולחן. (לא דווקא כשהוא בתיק ואז יכול להיות שנלחץ בטעות).

אפשר לדבר בו רק עם אוזניה, אחרת לא שומעים אותי בכלל.

המכשיר של בעלי - שומעים אותו חלש מאוד מאוד - רק כשהוא מדבר ממש לתוך הפומית.
גם לי היה בעבר את אותה בעיה בדיוק ולאחר שעבר תיקון במעבדה, זה הסתדר!
אבל היה לי איתו בעיה אחרת שלאחר תיקון נוסף לאחר שהוא נפל למים, לפתע המסך הפסיק לעבוד.

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אוף!! ייאשתם אותי!
קניתי טאצ' של סלקום לפני שבועיים,
בינתיים אני ממש נהנית ממנו,
אני אמורה לחכות לבעיות??

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י קורס;841823:
לגבי האלקטל הנפתח - מי שמכיר יש כזה צליל מטריד שנשמע בשעת פתיחת וסגירת החלק העליון, איך אפשר לבטלו????

כנסי לתפריט, בחרי "פרופילים", כנסי ל"כללי" (ערוך) ובעזרת מקשי ימין שמאל זוזי ימינה עד הסוף (אוי נשמע GPS...) עד לכותרת "צליל פתיחה" שם תבחרי ב"שקט".

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
זה מוזר...
רק אתמול בלוח מכירות משפחה יש איזה 6/8 מודעות למכירת מכשיר הטאצ' של סלקום...
והמחירים? נעים בין 200-400 ש"ח

תראו כמה אנשים לא מרוצים ממנו..

מאירה

משתמש חדש
אואה!
ממש לא היה לי איפה להביע ת'עצבים על המכשיר הזה!
רמקול עובד יום כן יום לא.כנ"ל השעון מעורר.
אין קליטה בשומקום כמעט! ממש מעצבן!
שזה יהיה הצרות של כולנו! אמן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה