מכשיר טאצ' סמסונג

שי1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מאירה;849357:
אואה!
ממש לא היה לי איפה להביע ת'עצבים על המכשיר הזה!
רמקול עובד יום כן יום לא.כנ"ל השעון מעורר.
אין קליטה בשומקום כמעט! ממש מעצבן!
שזה יהיה הצרות של כולנו! אמן!

כנ"ל

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפני שקניתי מכשיר חדש, הלכתי לחברות ובררתי אצל כל אחד איזה מכשיר כשר יש לה, והאם היא מרוצה ממנו.
שאלתי על כל סוגי המכשירים הכשרים, וכל אחד אמרה לי: אל תקני כזה, זה לא שווה כלום, לא שומעים, וכו' וכו'.
בסופו של דבר קניתי בחנות של פלאפונים מכשיר טוב - לא כשר, ושמו לי את סים כשר, עם המסלול הרגיל שלי. כלומר: אין לי אסמסים וכדו', אבל
יש לי מכשיר שעובד מצויין.
טפו טפו.
זה אמנם שרץ שהוטבל, אבל לפחות עובד מצויין.
כמוני עשו כבר כמה חברות, ומאוד נהנות.
אה, וכמעט שכחתי. אני עדיין משלמת תשלומים ל2-3 מכשירים כשרים ששבקו חיים לפתע, אחרי כחצי שנה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נני, איזה מכשיר קנית בסוף ואיפה?
אני מתה להחליף את שלי.
הרמקול הפסיק לעבוד, לא שומעים בו כלום,
ואין לי זמן ללכת לסלקום לטפל בזה.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את מכשיר הטצ' של פלאפון הורידו לעולם כדי להוריד לאלו שמשתמשים בו מהגינום, כל הזמן ננעל, לא מגיב כמו שצריך, לוחצים על אנשי קשר ולוקח לו כמה שניות טובות עד שהוא חושב עליך, לי יש את של פלאפון ואני לא רואה שהוא יותר טוב משל סלקום, לאשתי יש של סלקום והוא מגיב מיידית רק שאני ממש לא שומע מה שהיא מדברת ואין לי כח ללכת לסלקום ולעמוד בתור כדי שיבדקו את המכשיר.

מי הרשע שהביא את המכשיר הזה לציבור החרדי, אנחנו צריכים פלפון עם מקשים פיזים ולא וירטואלים, אני לא רוצה לשחרר את הפלאפון מנעילה כל הזמן, לפני השיחה אחרי השיחה ותוך כדי השיחה, ניסיתם פעם לענות לשיחה ממתינה ואח"כ לחזור למי שהיה קודם? זה סיוט גדול שצריך ללחוץ על בערך 20 לחצנים בסדר מסויים כדי לחזור לשיחה הקודמת, אם מחייגים למוקד כלשהוא, אומרים לך הקש 6, במקום להקיש 6 לוחצים על ביטול נעילה, אח"כ לוח מקשים ואז מתחילים לומר תפילת הדרך כי המכשיר יש לו חיים משלו ואז מקישים 6, אח"כ זה חוזר באותו סדר אם אומרים שוב להקיש מקש כלשהוא.

יהיה טוב

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לבת שלי היה טאצ' של פלאפון, הוא התקלקל לה ונתתי לה את הטאצ' שלי (כי קניתי טלפון אחר- שלא מעצבן עם נעילות וכו') בינתיים גם זה התקלקל לה (הטאצ' לא עובד) ובמעבדת שירות החליפו חלקים מטאצ' אחד לשני כך שהתיקון עלה פחות, עכשיו נראה כמה זמן זה יחזיק מעמד. בקיצור -ממש לא מומלץ! אם יש אפשרות לקנות נוקיה , אלו הטלפונים הכי חזקים.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;849400:
נני, איזה מכשיר קנית בסוף ואיפה?
אני מתה להחליף את שלי.
הרמקול הפסיק לעבוד, לא שומעים בו כלום,
ואין לי זמן ללכת לסלקום לטפל בזה.

סוני אריקסון, W705

מוריה ח

משתמש רשום
משום מה, אני משלמת כרגע על 4 מכשירים, 2 של פלאפון, ו2 של סלקום....
כשרק אחד מהם בחיים......................
ואכן, גם אנחנו הפסקנו לקנות דרך החברות.
פלאפונים מזעזעים.
חוץ מזה שפלאפון גם גנבים... אז סתם כדאי להתרחק מהם.
הטאצ כרגע די מחזיק מעמד, אבל אני הולכת ונהיית צרודה עם כל שיחה.

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא שאני בעד הטאצ', ולא בעד סלקום, אבל יש לנו מכשיר נוסף כזה בבית, כבר שנה וחצי, מתפקד בסדר גמור, בתחילה היה בעיה עם איכות השמע, והם הגדירו לי את זה בשיחה בטלפון איתם, וזה בסדר.

אשת חבר

משתמש מקצוען
טוב, נצטרף למספרי ההיסטוריה...
ברשותי סמסונג טאצ' של פלאפון, כבר כ---כמה זמן? שנה? שנתיים? זרח מפרחוני...
בכל אופן, אני ממש ממש, אם אפשר לומר, מאוהבת במכשיר!
שרד מליוני צניחות חופשיות ונותר על מכונו. רק להחזיר את הבטריה והמכסה למקומם.
נכון, המסך שרוט מעט, אבל אין זה מפריע ולו כלום לראיה חדה וברורה.
המינוס היחידי הוא, שהילדודס, כרבים מילדי הדור השלישי, למדו לשחררו מן הכלוב באשמורת הבוקר, או בשעות נלבבות אחרות, ולחייג, בד"כ לזה שמופיע ראשון ברשימה...
כרגע, תמה תוכניתי בחברה, ומאחר ואינני חפצה לקנות מכשיר חדש ע"מ להתנייד לחברה מתחרה, אני נאלצת להתפשר על תוכנית הרבה פחות נעימה למשלם המיסים, כמרוקנת כיסים...

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י אשת חבר;850929:
טוב, נצטרף למספרי ההיסטוריה...
ברשותי סמסונג טאצ' של פלאפון, כבר כ---כמה זמן? שנה? שנתיים? זרח מפרחוני...
בכל אופן, אני ממש ממש, אם אפשר לומר, מאוהבת במכשיר!
שרד מליוני צניחות חופשיות ונותר על מכונו. רק להחזיר את הבטריה והמכסה למקומם.
נכון, המסך שרוט מעט, אבל אין זה מפריע ולו כלום לראיה חדה וברורה.
המינוס היחידי הוא, שהילדודס, כרבים מילדי הדור השלישי, למדו לשחררו מן הכלוב באשמורת הבוקר, או בשעות נלבבות אחרות, ולחייג, בד"כ לזה שמופיע ראשון ברשימה...
כרגע, תמה תוכניתי בחברה, ומאחר ואינני חפצה לקנות מכשיר חדש ע"מ להתנייד לחברה מתחרה, אני נאלצת להתפשר על תוכנית הרבה פחות נעימה למשלם המיסים, כמרוקנת כיסים...

יופי חמודה, יש לך טאצ' של פלאפון, זכית בפיס
המתלוננים כאן מדברים על הטאצ' של סלקום
(ואגב, אני מכירה את שני הצדדים - לי יש את של פלאפון לבעלי יש את של סלקום..)

אשת חבר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarit_f;850932:
יופי חמודה, יש לך טאצ' של פלאפון, זכית בפיס
המתלוננים כאן מדברים על הטאצ' של סלקום
(ואגב, אני מכירה את שני הצדדים - לי יש את של פלאפון לבעלי יש את של סלקום..)

לא התבלבלתי, נשמה.
רציתי לעודד אותם לעשות את הצעד המתבקש ולהחליף למכשיר הנ"ל.
ולא, ממש אינני מקבלת תמלוגים.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
:)

המכשיר אחלה,
אבל לא ממליצה על החברה עצמה.....
השירות הכי טוב שקיבלתי היה כשהייתי באורנג'. השירות הכי גרוע - בפלאפון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה