עזרה מכשיר וויז בלבד

• פותח הנושא le
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

אין עוד מלבדו!

משתמש מקצוען
מישהו מכיר??
626cb72daaa448ddee0e8b4a5146996d.jpg

• a3794a11be006076f41aa79e6287bf4e.png
מכשיר סמסונג j6 (מכשיר לוויז בלבד)עם קו לוויז ל 3 שנים
בעל מסך מרהיב בגודל 5.6 אינץ’, מעבד 8 ליבות. נא לשים לב לעלויות נוספות 19.9036 חודשים. משלוח חינם עד הבית . כולל מגן מסך ,מגן אחורי ,מטען לאוטו .
249 ₪

אין עוד מלבדו!

משתמש מקצוען
הייתי בהדרן, ולפני כמה חודשים נגמר לי החבילה עברתי לדרך המלך
מכשיר: פצצה
קליטה: פחות בעיות ממה שהיה לי בהדרן
דרך צלחה
רכשתם את המכשיר שמופיע כאן?
הוא ממש זול ביחס למחירים שהדרן מציעים.
250 שח
ואצלם 590 ומעלה

אס ES

משתמש פעיל
הייתי בהדרן, ולפני כמה חודשים נגמר לי החבילה עברתי לדרך המלך
מכשיר: פצצה
קליטה: פחות בעיות ממה שהיה לי בהדרן
דרך צלחה
הבנתי שהדרן זה עבודה בעיניים. כי אתה חייב לסגור איתם מראש לשלש שנים (או שנתיים, לא זוכר) ולאחר מכן פשוט אין מה לעשות עם המכשיר אם אתה לא ממשיך איתם. אתה נעול. אז אתה גם קונה מכשיר במחיר אסטרונומי וגם אין לך מה לעשות איתו אחרי שנגמרת החבילה. לענ"ד זה פשוט גניבה.

צליל הכינור

משתמש רשום
סליחה על ההקפצה
מתענינים ברכישת מכשיר טוב לוייז בלבד
מה מומלץ היום?
אני קניתי בדרך המלך מכשיר, גם זול (אין שום מתחרים בין 100 ל200 ש"ח) גם עובד פצצה, אין לי שום תלונה, הכל עובד חלק כבר תקופה ארוכה מאוד ב"ה.
ממליץ בחום...

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמה עולה המכשיר אם לא לוקחים סים, אלא מתחברים בווי פי?
אי אפשר לנסוע עם וייז שמחובר בויפי, אלא אם כן יש מישהו ברכב שיש לו קו פעיל כל הזמן. ומחוברים אליו. אבל אז כבר אפשר להשתמש בוייז של ה"מישהו".

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המכשיר של דרך המלך חסום לגמרי- לא ניתן לפרוץ?

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו קנינו של עסקן מכשיר של סמסונג דגם A02S ומרוצים עד הגג
מכשיר פצצה ושירות מצוין גם לאחר הקניה
ממליצים בחום

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
אי אפשר לנסוע עם וייז שמחובר בויפי, אלא אם כן יש מישהו ברכב שיש לו קו פעיל כל הזמן. ומחוברים אליו. אבל אז כבר אפשר להשתמש בוייז של ה"מישהו".
השואל ציין שיש ברשותו ראוטר סלולרי, שהוא לוקח איתו, וזה פעיל באוטו כל הזמן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה