עזרה מכירת מוצרי איפור

מילר ציפי

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בס"ד
אני מעוניינת לפתוח מכירת איפור ביתית - אין בכל האיזור שלי מכירה וזה מאוד נצרך.
אשמח אם תוכלו להמליץ לי איזה מוצרים הכי מבוקשים

מילר ציפי

משתמש רשום
מנוי פרימיום
האם זה נכון שבשביל למכור איפור צריך להביא הרבה מאוד חברות או מספיק חברות מסוימות?

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
אולי כדאי לך להתחיל עם הצבעים הקלאסיים שבטוח-בטוח משתמשים
ואם תבוא לקוחה שרוצה צבע שונה (חוץ מהבסיסיים של רבלון לדוג', שתקני)
תאמרי לה תביאי במשלוח הבא...
הכי גרוע זה להיתקע שנים עם גוונים שלא הולכים
גם באודמים של מייביליין יש צבעים מסוימים שהכי הכי הולכים

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני לא הייתי ממליצה על אסתי לאודר, מכמה סיבות דבר ראשון קונים אותו אחת למלא זמן כי אף אחת לא משתמשת איתו ביום יום ודבר שני יש בו המון גוונים וקשה להחליט מה הגוונים שהכי הולכים בו.

פנטה

משתמש מקצוען
אני לא הייתי ממליצה על אסתי לאודר, מכמה סיבות דבר ראשון קונים אותו אחת למלא זמן כי אף אחת לא משתמשת איתו ביום יום ודבר שני יש בו המון גוונים וקשה להחליט מה הגוונים שהכי הולכים בו.
אני דווקא ושבת בדיוק הפוך
מייק אפ של אסתי לאודר הכי הולך יש סביבי ממש הרבה בנות שמשתמשות ליום יום...
לגבי המספרים שלו את יכולה להתייעץ עם משהי שמוכרת מה הכי הולך

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יש עדיין רבלון? הם לא פשטו רגל?
כי האודמים שלהם מעולים בעיני

רחלה 123

משתמש מקצוען
אני בתור מאפרת משתמשת באסתי לאודר ביום יום
מי שיודעת איך להניח לא מרגישה כבד ווגם נשאר לה לאורך כל היום
הסוד הוא איך להניח וכמה
לאחרונה גיליתי מייקאפ של אסתי קליל יותר, משתמשת ליום יום והוא מהמם
אין אותו הרבה בחנויות רגילות ...

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני בתור מאפרת משתמשת באסתי לאודר ביום יום
מי שיודעת איך להניח לא מרגישה כבד ווגם נשאר לה לאורך כל היום
הסוד הוא איך להניח וכמה
מה השיטה?
כי אני הפסקתי להשתמש בו לאירועים כי הוא נורא כבד ועמוס עברתי למייקאפ של מאק שנותן גם כיסוי מוצלח יותר וגם לא אטום.

מילר ציפי

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בעקרון אני מלמדת סדנאות ואני מראה כיצד להשתמש בצורה נכונה
הרעיון לקחת ספוגית טיפה מחברה טובה להרטיב ולסחוט ממש טוב
להניח ממש קצת מי קאפ על הפנים בכמה נקודות ואז בצורת טפיחות
להטמיע את המי קאפ בעזרת הספוגית בצורה אחידה על כל הפנים
את לא מרגישה שיש לך מי קאפ על הפנים
והכיסוי מושלם

רחלה 123

משתמש מקצוען
בעקרון אני מלמדת סדנאות ואני מראה כיצד להשתמש בצורה נכונה
הרעיון לקחת ספוגית טיפה מחברה טובה להרטיב ולסחוט ממש טוב
להניח ממש קצת מי קאפ על הפנים בכמה נקודות ואז בצורת טפיחות
להטמיע את המי קאפ בעזרת הספוגית בצורה אחידה על כל הפנים
את לא מרגישה שיש לך מי קאפ על הפנים
והכיסוי מושלם
הבנתי שזה לא בריא לעור
בלי קשר לכמות ששמים

saralulu

משתמש מקצוען
אני יכולה לתת לך פרטים ליצירת קשר באישי, של כמה מכירות שאני מכירה שבטוח תשמחנה לעזור לך.

ב.תוכנה

משתמש צעיר
מייקאפ של רבלון מאד הולך המספרים 180 ו- 150
זה הצבעים הנייטרלים וממש רובם משתמשות בזה
כנל באסתי לאודר 1N1 , 1N2
אודמים של מייבליין, רבלון, מקספקטור, מקס קובר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה