דרוש מידע מכירים מישהו שלא בולע כדורים? לכאן בבקשה!

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
צריכה עזרה דחוף!
אני לא יודעת לבלוע כדורים ויש לי הליקובקטר...:cautious:
למי שיודע צריכים לקחת כמה סוגי אנטיביוטיקה כמה פעמים ביום שבועיים פלוס מינוס.
אי אפשר לסבול יותר את החיידק זה נורא ממש, אבל אני לא מצליחה לבלוע את הכדורים ולשתות אותם כתושים זה מגעיל ברמה שאין דומה לזה.
כל פתרון ורעיון ממי שמכיר את העניין יעזור ביותר!
תבורכו ורק בריאות!
בלתק
הבעיה מתחילה שבמקום לבלוע את הכדור שותים את המים ומנסים להרגיש את הכדור בפה ואז אין שום דרך לבלוע....
אני למדתי את הבן שלי לשים את הכדור בפה איפה שיוצא זה לא משנה.....
לקחת כוס שתיה או מים מה שהכי אוהבים ולשכוח שיש בפה כדור פשוט לשתות את המים....וכאילו לא את הכדור....
ואז זה נבלע
הכי טוב שמשהו יעמוד לידך ופשוט יגיד לך חזק תשתי תשתי וכך אולי החוסר מודעות לכדור עם פקודה ברורה לנו ממש עזר
אפשר להתאמן על בליעת כדור עם עדשים של שוקולד ולבלוע אותם עם מים......עצם הידיעה שזה לא משהו מגעיל עוזרת לבלוע בקלות...
בהצלחה

ניק 4339

משתמש פעיל
בלתק
הבעיה מתחילה שבמקום לבלוע את הכדור שותים את המים ומנסים להרגיש את הכדור בפה ואז אין שום דרך לבלוע....
אני למדתי את הבן שלי לשים את הכדור בפה איפה שיוצא זה לא משנה.....
לקחת כוס שתיה או מים מה שהכי אוהבים ולשכוח שיש בפה כדור פשוט לשתות את המים....וכאילו לא את הכדור....
ואז זה נבלע
הכי טוב שמשהו יעמוד לידך ופשוט יגיד לך חזק תשתי תשתי וכך אולי החוסר מודעות לכדור עם פקודה ברורה לנו ממש עזר
אפשר להתאמן על בליעת כדור עם עדשים של שוקולד ולבלוע אותם עם מים......עצם הידיעה שזה לא משהו מגעיל עוזרת לבלוע בקלות...
בהצלחה
לי אישית רק מפריע שמישהו עומד לידי...

פלורה

משתמש מקצוען
הבן שלי מצליח רק עם סודה, בגלל הגזים הוא לא מרגיש הכדור.
בהצלחה
הבת שלי גם עד גיל 20 לא הצליחה לבלוע כדורים.
בסוף ניסתה עם קולה....
(הגזים מונעים ממנה להרגיש שהיא בולעת כדור)
והיום ב"ה בולעת כלי בעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה