דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עד שהבנות שלי גדלו לא הכרתי את קידישיק במפנים (ולא פגשנו את כל השכונה עם אותו הבגד;))
אבל היום שהן כבר בנות 6 ומעלה אז אין ברירה (שלא לדבר על בת הסמינר....)
כשתמצאו חנות שמוכרת במחירים שפויים אשמח לשמוע על כך (ולא לידר- איכות שלא שווה את המחיר :confused:)

ט.ק

משתמש מקצוען
אני אישית אשלם יותר ולא אכנס לקניון למשל
אבל לא אבכה על זה...
אני גם לא נכנסת לקניון
אבל יש חנויות של קניון שיש בגאולה למשל או ביפו אובכנפ"ש
כמו קיווי
אבל זה קצת מעצבן
אישית אני מעדיפה לפרנס רשת חרדית מאשר רשת חילונית
רק אם מעלים ככה את המחירים אין ברירה
ושהרשתות החרדיות ילמדו לקח

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
בננה

בגלל שאני ממש לא מונחת בנושא, וגם אחרי שהיא אמרה לי בייאוש אני כבר לא זוכרת איך מה ולמה
אבל אני יכולה להגיד לה שתבדוק שוב אולי יש עוד דרכים שהיא לא בדקה.

אגב, למה party נסגרת? כל עונה אני רואה שיש שם פחות ופחות סחורה ומבחר ומקטינים את החנות.
עניתי גם אני.
שוב לא מנסיון. מהכרות מכיוונים שונים ומקריאת המפה

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אני גם לא נכנסת לקניון
אבל יש חנויות של קניון שיש בגאולה למשל או ביפו אובכנפ"ש
כמו קיווי
אבל זה קצת מעצבן
אישית אני מעדיפה לפרנס רשת חרדית מאשר רשת חילונית
רק אם מעלים ככה את המחירים אין ברירה
ושהרשתות החרדיות ילמדו לקח
אני גרה בטבריה יש לנו קיווי לא בקניון אבל המחירים שם גם גבוהים

ט.ק

משתמש מקצוען
כשתמצאו חנות שמוכרת במחירים שפויים אשמח לשמוע על כך (ולא לידר- איכות שלא שווה את המחיר :confused:)
שוב אמליץ על קיווי
יש להם סטים בנים בנות תינוקות
ומחירים מצוינים
אני קניתי בתחילת החורף ומרוצה ממש

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
נשמה,
אין לי כל כוונה ברווח באמת ובתמים!!!!
אבל אין לי שום ידע בייבוא, והתנהלות מול מכס וכו'

להתנהל מול הסינים יש לי קצת נסיון... אבל בירוקרטיה ישראלית גדול עלי....וזמן גם חסר לי..... ועקביות.....
את עם הסינים אני עם הישראלים?

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עד שהבנות שלי גדלו לא הכרתי את קידישיק במפנים (ולא פגשנו את כל השכונה עם אותו הבגד;))
אבל היום שהן כבר בנות 6 ומעלה אז אין ברירה (שלא לדבר על בת הסמינר....)
מסכימה עם כל מילה..

פשוט שבויים שלהם.

ולא זו בלבד, היו שנים שקניתי רקק בסוף עונה לשנה הבאה.
דא עקא , שבשנים האחרונות משום מה האופציה הזאת לא רלוונטית יותר, עוד במחיר המלא לא נשארים לי אף פעם המידות 12,10,14 וכדומה. אלה כנראה המידות המבוקשות ביותר.

אין ברירה...
והבגדים לא שורדים לי יותר מכמה חודשים, רוכסנים, כפתורים, פפיונים הכל הכל נופל..
פלונטר גדול..

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
אני אישית אשלם יותר ולא אכנס לקניון למשל
אבל לא אבכה על זה...
זה בדיוק הנקודה.
חבל שברור כ"כ שבחנות חרדית משלמים יותר...

אין באמת הגיון שחנות ששוכרת מתחתם ענק בקניון תמכור בזול יותר

ציפי H

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
שוב אמליץ על קיווי
יש להם סטים בנים בנות תינוקות
ומחירים מצוינים
אני קניתי בתחילת החורף ומרוצה ממש
גם לילדות גדולות? 10 +?

שידרוגים

משתמש מקצוען
את אומרת מידיעה?
כי מישהי שאני מכירה עשתה בתחילת שנה שעברה בדיקה לצורך עצמה ובסוף התייאשה כי אמרה שהעלויות גבוהות מידי ואז אם היא תמכור בזול 60-80 ש"ח לשמלה, היא אולי תהיה בלי רווח ואולי אפילו עם הפסד, ומחירים יותר יקרים אז לא יהי הסיבה לבוא אליה דווקא וכבר להיכנס לשוק על כל מה שזה דורש.
קחי חנות להשכרה
פרסום
חשמל
ארנונה
מע"מ
זה רשימה חלקית.....
במאמר מודגש מאד: אני לא חושבת שאלה שפתחו חנות מיצרות בייצור אישי ומוכרות ביותר מ100 ש"ח מתעשרות (אני לא מדברת על קידישיק וכו'-רשתות ענק) הן סה"כ מתפרנסות בכבוד יש להן הוצאות של מוכרות, שכירות, הנה"ח וכו'.... שזה מאד מעלה את המחיר.
נכון
אבל העובדה שכל אחת כזו מכרה את הסחורה שלה בהתחלה - כשרצתה להכנס לשוק במחיר שהוא פחות מחצי מחיר ממה שהן מוכרות היום - אז אני מבינה שהן לא הרויחו אלא השקיעו בכניסה לשוק, אבל אני לא חושבת שהפסידו על הסחורה.
לכן מה שאני מתכוונת זה שיעשו את זה - לא למטרות רווח!
זה לא ביזנס- אלאכמו שאנשים משקיעים מזמנם להקמת גמ"ח ולתפעולו.
לרווחת הציבור (שזה לא יהיה מוגבל לאוכלוסיה מסוימת אני "מוכנה" שגם אלא שלא אברכיות, ולא גומרות את החודש יקנו בזול, אני לא חושבת שלהם יש יותר כסף ואני אפילו רוצה שאלה שיש להם כסף יקנו בחנות הזו המדומינת שלי- כי אני רוצה שזאת תהיה חנות נורמלית לא "נעבעך"...)
וחשבתי שאלי אם זה דרך קופת צדקה עמותה וכו' - אולי יש הנחות או פטורים מכל מיני עמלות ומיסים למדינה....

ציפי H

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מסכימה עם כל מילה..

פשוט שבויים שלהם.

ולא זו בלבד, היו שנים שקניתי רקק בסוף עונה לשנה הבאה.
דא עקא , שבשנים האחרונות משום מה האופציה הזאת לא רלוונטית יותר, עוד במחיר המלא לא נשארים לי אף פעם המידות 12,10,14 וכדומה. אלה כנראה המידות המבוקשות ביותר.

אין ברירה...
והבגדים לא שורדים לי יותר מכמה חודשים, רוכסנים, כפתורים, פפיונים הכל הכל נופל..
פלונטר גדול..
לא יודעת האם עדיין נשאר משהו, אבל לפני שובעיים שלושה קניתי באתר של קידישיק לחורף הבא והפלא ופלא היה את המידות (בד"רכ לא קורה)

bnoya

משתמש מקצוען
לא יודעת האם עדיין נשאר משהו, אבל לפני שובעיים שלושה קניתי באתר של קידישיק לחורף הבא והפלא ופלא היה את המידות (בד"רכ לא קורה)
את יודעת אבל מה מעצבן בהזמנה מהאתר? 35 ש"ח משלוח... זה ממש יקר אם את מזמינה פריטים בודדים. חבל שאין אופציה לאיסוף מהחנויות

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
גם אוכל כשר עולה יותר....(סתם לדוגמא, זה כמובן שונה)
זה באמת מה שמרגיע אותי שאני עושה את זה עם אידיאולוגיה...;););););););)
ממש לא דומה. צר לי
קידי שיק משלמים אגרה לועדת הרבנים על תפירת שרוולים ארוכים?

bnoya

משתמש מקצוען
למה שיהיה להן שמלות באורך נורמלי?
זו רשת חילונית
כי הם יודעים שיש ביקוש במגזר החרדי אז הם מייצרים. אני אגב לאחרונה קניתי חצאיות תלבושת ב40 ש"ח בפלייס. לא חשבתי שיש שם חצאיות צנועות בכלל. מתברר שיש קולקציה שלמה צנועה לחלוטין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה