דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שידרוגים

משתמש מקצוען
בענין הגמח של הבגדים יש את המכירה של מלבושי כבוד
לא התנסיתי בעצמי (עדיין לא בריקריטריונים) אבל שמעתי וראיתי בגדים מעולים ויפים בשקלים ממש
אם אפשר יהיה להרחיב את זה ליותר משפחות (עם פחות ילדים) וביותר זמנים יועיל מאד
ובהקשר לעלית המחירים הסבירה לאחותי מוכרת אחת שכל עלות היבוא עלתה עכשיו בכמה עשרות אחוזים וזה מתבטא אצל הצרכן לשם הדוגמא היא סיפרה שהיא שילמה 8K דולר על מטוס אחד של סחורה
בדיוק לשם אני שואפת...סוג של מלבושי כבוד, אבל אנשים שקונים שם ישארו עם כבוד עצמי בסיסי, ויקבלואת מה שהם בקשו (פעם אחת הזמנתי דרך הקטלוג, במקום 5 מידות של שמלה קבלתי 5 וסטים של בנים אותו דבר מאותו מידה ולא היה אל מי לדבר.....) ושכל אחד יוכל לקנות,
ו8000$ למטוס סחורה יוצא לדעתי הרבה פחות מדולר לפריט לא?

שידרוגים

משתמש מקצוען
איך יראו הבגדים שמישהי שמתפרנסת שכר מינימום עצבה?
מה הסכוי שהם יגיעו בעונה כשהרכז הלוגיסטי עם כישורים של קופאי?
אפשר להמשיך הלאה והלאה אבל למי יש זמן.....
בחלומי ההזוי אני רואה מעצבת מומחית שמקדישה מזמנה שעה ביום או לחילופין חודש בשנה עבור מטרת גמ"ח. והיא תקבל על זה שכר מינימום.....

שידרוגים

משתמש מקצוען
ז"א שתצטרכי להעסיק רק בני עשירים שעובדים בהתנדבות בשביל המצווה
כי אנשים שצריכים לפרנס בית לא יסכימו. בטח לא בתקופה מרובת הוצאות שכזו.
או בני נוער שרוצים דמי כיס בבין הזמנים ואז אולי ההורים שלהם לא יסכימו.
הלו, הלו,
אני עובדת במשרה מלאה, בשכר מינימום, אני מכירה המוווווון כאלה.... אני ממש לא בת עשירים ואני רוצה להתנדב
ובנתיים אני מתנדבת בעבודתי הרבה וגם לבני משפחתי מחוץלשעות העבודה (דברים שהייתי יכולהלגבות עליהם בפרטי ולעשות קופה יפה) אבל זה הקופת חסכון שלי ואני משקיעה בזה זמן... המצוות שאני אוגרת והזכויות שלי לעוה"ב שווים את זה ...

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדיוק לשם אני שואפת...סוג של מלבושי כבוד, אבל אנשים שקונים שם ישארו עם כבוד עצמי בסיסי, ויקבלואת מה שהם בקשו (פעם אחת הזמנתי דרך הקטלוג, במקום 5 מידות של שמלה קבלתי 5 וסטים של בנים אותו דבר מאותו מידה ולא היה אל מי לדבר.....) ושכל אחד יוכל לקנות,
אז את רואה בעצמך שכשעושים דברים בהתנדבות זה נראה בהתאם...
(אני דווקא הזמנתי משהו ממלבושי כבוד השנה והיה מצויין)

שידרוגים

משתמש מקצוען
לא חושבת שזה חייב להראות ככה....
נראה לי שזה שהדבר מוגבל בזמן מאאאאאאאאאאאד ולא לכולם מותר...נוצר לחץ עצום ולא עומדים בעומס
אבל זה באמת סוג המודל הבסיסי, משהו כזה וזה מראה לי שזה מציאותי, עובדה אנשים עושים את זה רק כנראה יש להם ראש גדול יותר ממני.
יכול להיות שיש להם ספונסרים ונדבנים לזה, בחלום שלי לעשות את זה דרך קופה גדולה שאולי תוכל ותביא נדיב גדול לצורך הזה

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
לא יודעת אם זה קשור להתנדבות או לכסף.
מלאנג' ברב שפע. מכירים את החנות? גודלה? כמויות האנשים שבה?

אחת צפונית

משתמש מקצוען
אני גם לא נכנסת לקניון
אבל יש חנויות של קניון שיש בגאולה למשל או ביפו אובכנפ"ש
כמו קיווי
אבל זה קצת מעצבן
אישית אני מעדיפה לפרנס רשת חרדית מאשר רשת חילונית
רק אם מעלים ככה את המחירים אין ברירה
ושהרשתות החרדיות ילמדו לקח
קיוי בבעלות חרדית

נערך לאחרונה ב:

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הלו, הלו,
אני עובדת במשרה מלאה, בשכר מינימום, אני מכירה המוווווון כאלה.... אני ממש לא בת עשירים ואני רוצה להתנדב
ובנתיים אני מתנדבת בעבודתי הרבה וגם לבני משפחתי מחוץלשעות העבודה (דברים שהייתי יכולהלגבות עליהם בפרטי ולעשות קופה יפה) אבל זה הקופת חסכון שלי ואני משקיעה בזה זמן... המצוות שאני אוגרת והזכויות שלי לעוה"ב שווים את זה ...
אז תקימי מערך התנדבות שמורכב מנשים שמוכנות לעמוד בערב פסח ולמכור בשכר מינימום כי הבית שלהן כבר מוכן לפסח.
אם את מכירה המווון כאלו זו לא אמורה להיות בעיה.

bnoya

משתמש מקצוען
אנשים שהקימו מערך התנדבותי אלו אנשי עסקים או אנשים שעושים את זה נטו לצורכי חסד? ז"א באיזשהו שלב שיקלטו את הרווח הגלום בזה יהפכו את זה לעסק מרוויח? כי אז לא הרווחנו כלום... האם יש אדם שמוכן להשאיר את זה תמיד כחסד נטו לצורך חסד?

מרחבים

משתמש מקצוען
יש בירושלים במאה שערים מספר 80 אם אני לא טועה, בזאר מאה שערים היא מוכרת שם בגדים של בלו וייב בכמה שקלים יותר זול משאר החנויות.

קוראים לה בזאר מאה שערים לא יודעת לצערי בדיוק שעות פתיחה, אבל היא סוגרת סביב 9:30
מדובר בסחורה העדכנית של בלו ווייב?
או עונות קודמות?

מרחבים

משתמש מקצוען
יהיה שוב. יהיו אחרים.
(לגבי קידישיק בודאות יוצרים מצג של מחסור בערב חג, או שהם באמ לא יכולים להביא כמויות כאלה. בהמשך עונה יש הכל, לפני החג קשה מאד)
אני מצליחה במכירות סוף עונה. ואני מלבישה את הילדים אותו דבר.(לא מחכה לסוף, גם 30-40 אחוז טוב)
אבל אני לא מקובעת כמו שאת רואה.
ולשלם מחירים גבוהים זה משהו שלא יעבור אצלי.
נניח היה ארוע הייתי נחנקת וקונה איזה סט. אבל מכירה לא מעט חברות (שהמצב שלהם הכלכלי לא שונה משלי עד כמה שאני יודעת) שלא יודעות לפתוח עונה בלי 2 סטים לשבת ו2 סטים לחול. לבריאות לכולם. אבל מי שרוצה אפשר לחיות אחרת.
30 40 אחוז בקידישי'ק לא יוצא כנמעט כמו מחיר רגיל?

S234

משתמש פעיל
שמה כמה קישורים. תגידי איזה סגנון את אוהבת ואחפש לך בכיוון:
1566288088854206859_thumbnail_600x799.webp

1638336076837be115c662404e37a6019a4924af72_thumbnail_600x.webp

1572506430cc0e2302bd6513afe984b2c33345e8c7_thumbnail_600x.webp

163047894924a74ab41e50aa49f29c85b178126c0b_thumbnail_600x.webp

בת שנתיים:
16424183119a49d535066c2f46180d28269e1dafae_thumbnail_600x.webp

1640915807f7113da94272dd8af64ab242b9f61fff_thumbnail_600x.webp

16456692516df545efbb29b527248122e8c694f8f1_thumbnail_600x.webp

16115783221677fb0fc70cbf35021aa35ebc392048_thumbnail_600x.webp
וואו, תודה!
יש לך עוד לתינוקת?

איזה שם?

משתמש מקצוען
אני קניתי עכשיו כמה סטים גם שבת גם יום חול סוף עונה של חורף בגדים מבדים קיציים- מצויינים למעבר ואפילו קיץ במחירי סוף עונה (מצאתי בהדס, בזאר שטראוס, ליוולו)
ובכללי אני אוהבת מאוד את שיין. דברים מעולים במחירים מצחיקים, מגיע בדרך כלל עד שבועיים ככה שאפשר עדיין להזמין לפסח
תמיד מגיע תוך שבועיים ? כי הצפי שלהם רחוק מאד, בעלי נסיון הגיבו בבקשה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@bmv מקווה שאצליח להסביר את ההבדל בין התנדבות פרטנית להתנדבות בסדר גודל כמו שאת רוצה,
כשההתנדבות היא פרטית אדם יכול לקום בבוקר ולומר בא לי לתרום מזמני ולעזור לאנשים בתחום איקס,
מי שרוצה שיפנה אלי ואני אראה אם זה בדיוק אפשרי לי. גם אם הוא צריך להקריב מזמנו וגם אם לא תמיד זה הכי הכי נח, זה עדיין גמיש והוא יכול לומר שלא מתאים לו כרגע, לא אפשרי וכו'.
בנוסף, העזרה היא בד"כ לאדם אחד, או קבוצה קטנה של אנשים שבד"כ מבין שלא מגיע לו וזו עזרה חד"פ (גם אם זה 4 חודשים ברצף זה עדיין חד"פ),
ככל שההתנדבות היא בסדר גדול משמעותי יותר, ועוזר ליותר אנשים ובצורה יותר ממוסדת יש לאנשים ציפיות ותלונות ורצונות, והרגשה שחייבים להם גם אם הם מקבלים חינם, קל וחומר אם הם משלמים על זה משהו. ולא משנה אם המחיר שמשלמים הוא חצי מהמחיר בחנויות.
כשמדובר על גמח- מכירה של בגדים, אז הטרחה עוד יותר גדולה, והדרישה מסביב גדולה יותר,
מאמינה שבתמיכה של ארגון גדול (שיעשה קמפיינים של גיוס וכו') או ממשלתית (שיעלו במיסים לציבור וכו') יהיו אנשים שיהיו מוכנים לקחת על עצמם דבר כזה עם איזה שהם דמי כיס אבל בתחלופה די מהירה או כאלה שמממש ממש ממש משוגעים לאידאלוגיה הזו ומוכנים לקבל על עצמם אבנים מהציבור.
(אנשי ציבור למשל מקבלים המון המון המון אבנים... לא קל בכלל להיות איש ציבור)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@bmv מקווה שאצליח להסביר את ההבדל בין התנדבות פרטנית להתנדבות בסדר גודל כמו שאת רוצה,
כשההתנדבות היא פרטית אדם יכול לקום בבוקר ולומר בא לי לתרום מזמני ולעזור לאנשים בתחום איקס,
מי שרוצה שיפנה אלי ואני אראה אם זה בדיוק אפשרי לי. גם אם הוא צריך להקריב מזמנו וגם אם לא תמיד זה הכי הכי נח, זה עדיין גמיש והוא יכול לומר שלא מתאים לו כרגע, לא אפשרי וכו'.
בנוסף, העזרה היא בד"כ לאדם אחד, או קבוצה קטנה של אנשים שבד"כ מבין שלא מגיע לו וזו עזרה חד"פ (גם אם זה 4 חודשים ברצף זה עדיין חד"פ),
ככל שההתנדבות היא בסדר גדול משמעותי יותר, ועוזר ליותר אנשים ובצורה יותר ממוסדת יש לאנשים ציפיות ותלונות ורצונות, והרגשה שחייבים להם גם אם הם מקבלים חינם, קל וחומר אם הם משלמים על זה משהו. ולא משנה אם המחיר שמשלמים הוא חצי מהמחיר בחנויות.
כשמדובר על גמח- מכירה של בגדים, אז הטרחה עוד יותר גדולה, והדרישה מסביב גדולה יותר,
מאמינה שבתמיכה של ארגון גדול (שיעשה קמפיינים של גיוס וכו') או ממשלתית (שיעלו במיסים לציבור וכו') יהיו אנשים שיהיו מוכנים לקחת על עצמם דבר כזה עם איזה שהם דמי כיס אבל בתחלופה די מהירה או כאלה שמממש ממש ממש משוגעים לאידאלוגיה הזו ומוכנים לקבל על עצמם אבנים מהציבור.
(אנשי ציבור למשל מקבלים המון המון המון אבנים... לא קל בכלל להיות איש ציבור)
כל מילה

קצרה

משתמש מקצוען
30 40 אחוז בקידישי'ק לא יוצא כנמעט כמו מחיר רגיל?

לא .
יוצא 10-30 שקל פחות לכל בגד.(תלוי במחיר הראשוני)

לכל מי שלא חייבת רק סטים לכל הבנות ומתאים לה שכל בת/בן לובש בגדים אחרים -
הם עושים מבצע ראשוני כזה כבר בלג בעומר ובחנוכה שזה עדיין ממש תחילת העונה מבחינת הלבישה
ויש מלאי יפה
ואם אין מX לא נורא יש מY יפה גם כן....

אבל "סטים" תואמים בהחלט קשה יותר להשיג אז.

תהילהמור

משתמש מקצוען
שמה כמה קישורים. תגידי איזה סגנון את אוהבת ואחפש לך בכיוון:
קודם כל - תודה, השמלות יפהפיות!
יש לך קישורים טובים לשמלות לגיל 10-12? (בנות גבוהות ורזות)
משהו בסגנון של השמלה הורודה הראשונה או השלישית - הפרחונית.

ממש תודה!
פשוט בשיין כל התמונות חסומות לי...

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
משהו יודע על מבצעים מיוחדים לבגדי תינוקות בביתר או בבית שמש או אפילו בירושלים אזור גאולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה