רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

גדולים מהחיים

משתמש פעיל
גם לי עברו יותר מ 45 יום, כמעט חודשיים כבר...
ונסתי ליצור איתם קשר ואין מענה במיל!! לא יודעת מה לעשות.

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה זה מכס?
17% מהמחיר ששילמת.
ואם אני יבטל בדואר זה יעלה לי משהו או שזה כמו בנקסט שלא משלמים כלום?
לא לבטל בדואר פשוט להתעלם מההודעות שהם שולחים. כאילו אין לך SMS ואת לא יודעת שהגיע... הם יחזירו את זה לחברה ויאמרו שלא הגעת לאסוף. ואז החברה אמורה לפנות אלייך ולשאול אותך מה קורה....
מה הכוונה לעמוד מולם?
לפנות אליהם אחרי שאת מקבלת הודעה מהדואר שהחבילה עזבה את ישראל בחזרה לשולח ולאמר להם שלא קיבלת את החבילה ואת רוצה זיכוי...

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כולל משלוח?
בעקרון לא. דמי משלוח לא כלולים במס וזה גם לא נכלל בהזמנה ז"א שאם הזמנת מתחת למכס והמשלוח העלה את המחיר מעל את עדיין לא צריכה לשלם מכס.
זה הולך בקלות או ששווה כבר לשלם מכס?
מהאתר הפולני לא ניסתי... בנקסט הלך לי...
אבל לפעמים המחיר שווה את הזמן שחיכת ושתצטרכי לחכות...

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בטוחה?? כי מישהי כתבה כאן שזה כן כולל משלוח...
שימו לב שהכוונה היא לערך המוצר בלבד, כל עוד ההובלה והביטוח מחושבים בנפרד. כך שאם נניח ורכשתם ב-Threadless חולצות ב-65 דולר ודמי המשלוח הם 16.5 דולר (סך כולל של 81.5 דולר), עדיין תהנו מפטור מתשלום מסים על החבילה.
פה אני בדקתי:https://www.geektime.co.il/online-shopping-taxes-and-shipping/

פהפה

משתמש חדש
אפשר או לא לקחת מהדואר ואז הם מחזירים את זה לשולח ואת צריכה לעמוד מולם
או לבטל עכשיו דרך שרות לקוחות (במידה שזה לא נשלח כבר..)
כנראה שהם יקחו לך 5% על ביטול עיסקא...
במידה ואת לא תיקחי מהדואר את החבילה את תחויבי בדמי משלוח בין 60-70 (תלוי מה גודל ההזמנה, אם עברת את סכום ה-75$ אז זה מחיר המשלוח), בקיצור, תראי אם זה משתלם לך לשלם סתם את דמי המשלוח או שעדיף לך לשלם מכס, לא אמור לעלות יקר יעלה לך בערך כמו הדמי משלוח אם תיקחי אותו מהדואר...........

פהפה

משתמש חדש
שימו לב שהכוונה היא לערך המוצר בלבד, כל עוד ההובלה והביטוח מחושבים בנפרד. כך שאם נניח ורכשתם ב-Threadless חולצות ב-65 דולר ודמי המשלוח הם 16.5 דולר (סך כולל של 81.5 דולר), עדיין תהנו מפטור מתשלום מסים על החבילה.
פה אני בדקתי:https://www.geektime.co.il/online-shopping-taxes-and-shipping/
ניסית להזמין מהם בסך כולל של מעל 75$ כולל משלוח ולא שילמת מכס????????

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
במידה ואת לא תיקחי מהדואר את החבילה את תחויבי בדמי משלוח בין 60-70 (תלוי מה גודל ההזמנה, אם עברת את סכום ה-75$ אז זה מחיר המשלוח), בקיצור, תראי אם זה משתלם לך לשלם סתם את דמי המשלוח או שעדיף לך לשלם מכס, לא אמור לעלות יקר יעלה לך בערך כמו הדמי משלוח אם תיקחי אותו מהדואר...........
אם את משלמת דרך פייפאל לא תחויבי אם לא אני לא יודעת לא זכור לי שחוייבתי (אבל הזמנתי בנקסט)
ניסית להזמין מהם בסך כולל של מעל 75$ כולל משלוח ולא שילמת מכס????????
מהם לא אבל מאמזון כן. ברור שלא מחויבים זה החוק!!!!! אם מחייבים אותך את מראה חשבונית אין כזה דבר הם לא לוקחים כסף על מה שלא צריך.

פהפה

משתמש חדש
אם את משלמת דרך פייפאל לא תחויבי אם לא אני לא יודעת לא זכור לי שחוייבתי (אבל הזמנתי בנקסט)
מהם לא אבל מאמזון כן. ברור שלא מחויבים זה החוק!!!!! אם מחייבים אותך את מראה חשבונית אין כזה דבר הם לא לוקחים כסף על מה שלא צריך.
לא משנה איך את משלמת ומהיכן את מזמינה על המשלוח את משלמת בוודאות בכל אתר, את תשלמי גם במצב שאומרים לך שמסכום מסוים המשלוח עליהם, אם את מחזירה את החבילה המשלוח עלייך.
ביחוד מה שכתבת שבנקסט לא שילמת אולי את לא זוכרת......... וזה די הגיוני שאת תשלמי את המשלוח גם אם את משלמת דרך פייפאל כי הם גובים ממך את התשלום כשאת מאשרת הזמנה אח"כ הם רק מזכים אותך על מה שהחזרת פחות המשלוח.(קיצור מה שהסברתי למעלה...............)
טובבבבבבבבבב, הייתי בטוחה שאת אומרת ואת מתבססת על משהו יותר ודאי, איפה מופיע חוק כזה????????

חגיגה בגינה

משתמש פעיל
יש למישהי המלצה לקרם פנים טוב מהאתר הזה?

פצצה של קרם

stbar

משתמש מקצוען

פצצה של קרם
לעור יבש זה גם טוב? [ממש יבש]

HP מעצבת

משתמש מקצוען
הקרמים של לוריאל מעולים.
יש להם מבחר מאוד גדול של קרמים.
תראי באתר.

אם תרצי אשלח כאן קישורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה