כללי מיתוג - באיזה צבעים הייתם בוחרים?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכחול מלמעלה, נותן יותר תחושה של הוצאת ספרים, לדעתי. (במיוחד שהלוגו גם יכול להתאים לכיוון הזה), הכחול יותר רשמי, עסקי.
חום יותר מתאים לישיבה.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
החום
הכחול מידי "עסקי"
המיתוג מעולה

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזו מכונה זה מודפס?

ו... הכחול אולי טברייני ;)
אבל החום נראה לי יותר ישיבתי.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י liorwr;1192457:
בקשר ללוגו לא לצבע
זה לא הלוגו של מילר?
הM שהיא גם מ'

אתה צודק שהצורניות יכולה להזכיר את הצורניות של מילר (עכשיו כשאתה אומר את זה כמובן...)
אבל כאן המחשבה לא היתה על M שהיא גם מ' אלא על ת' משולבת עם מ' שיוצרות יחד סימבול המזכיר את לוחות הברית...

ועכשיו אם תסתכל על הלוגו של מילר תראה פתאום ת' שלא קשורה שם לכלום... :)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pinati;1192482:
באיזו מכונה זה מודפס?

כל פריט במכונה המתאימה לו.
מעטפות ובלאנקים - פרוצס.
כנראה שבהמשך יהיו גם הזמנות וכו' - שיודפסו כנראה בדיגיטלי.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
כחול

עבודה ממש יפה!!

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כחול יותר יפה אבל לא מתאים לישיבה, כמו החום

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכחול יותר חי אבל עושה לי אסיצואציה של משהו נדוש שכבר נראה כמוהו מספיק.
החום משדר חמימות ומסורת
אני הייתי הולכת על החום

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
17 קולות לחום
4 קולות לכחול
קול אחד אפור-כסוף
2 נמנעים...

מה אתם אומרים? לקחת החלטה?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני כן הייתי בודקת כחול עמוק נוטה לאפור, במיוחד לכזו סגנון ישיבה, או אפילו שילוב של אפור עם כחול עמוק הנוטה לאפור במקום תכלת.
הכחול שהעלית לא גוון יפה בעין, ולכן הרוב פה נטו לחום. תנסי להעלות גוון נוסף לכחול פחות שמים ותראי.

ובלי קשר לגוון, המיתוג מעולה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י start;1192652:
תנסי להעלות גוון נוסף לכחול פחות שמים ותראי.
אם זה כחול שמים אז כנראה השמים שאצלנו והשמים אצלכם ממש לא אותו הדבר... :)
לוקחת את הארותייך לתשומת ליבי ואנסה עוד גווני כחול.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ההגדרה שמים לא מדויקת עליו, צודקת, אבל נסי משהו עמוק יותר

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• הדמייה נייר מכתבים ומעטפה כחול-אפור קטן.jpg
    KB 47.7 · צפיות: 18

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דמינתי משהו כזה

קבצים מצורפים

• 123.png
    KB 59.6 · צפיות: 13

l222

משתמש צעיר
עריכה תורנית
החום נשאר יותר טוב ויפה לישיבה

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• הדמייה נייר מכתבים ומעטפה אפור עמוק קטן.jpg
    KB 48 · צפיות: 16

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם זו היתה ישיבה חסידית, הייתי גם בעד,
אבל לסגנון הנ"ל, ולכנרת שמשתקפת שם ממול...
אני בעד הכחול העמוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה