כללי מיתוג - באיזה צבעים הייתם בוחרים?

אושרart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חום.
יותר מתאים לישיבה.
מזכיר צבע אוהל-
אסוציאציה של:
איש תם יושב אהלים.

evelin

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא יודעת איך זה ייצא אבל הייתי מנסה לשלב את שני הצבעים הראשונים, כשהחום הוא העיקרי ונגיעות קטנות מהכחול

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
אוי... ישיבה... ישיבה... אני מתגעגע לזמנים שהיו כותבים למעלה "ישיבת XXX"... עם הפונטים של גוטמן...

ולעשירים היו שולחים עם הטבעת זהב... :) :) :)

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הלל נאה;1192870:
אוי... ישיבה... ישיבה... אני מתגעגע לזמנים שהיו כותבים למעלה "ישיבת XXX"... עם הפונטים של גוטמן...

ולעשירים היו שולחים עם הטבעת זהב... :) :) :)

אהבתי!!

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
חום הוא צבע בעייתי בסקלת הצבעים. הוא לא כל כך שייך למשפחה. לכל צבע יש אופי, כל צבע מרגיש משהו. רק החום מושך כל הזמן למטה לכיוון של האדמה.

ואם רוצים תחושת חמימות, אז כדאי לחשוב על הכיוון של אדום בורדו, זה כמעט חום. יש בו מעט רשמיות, חום, והוא סולידי, ומצליח להשתלב עם כל הצבעים, כמעט.

ואם עדיין מתעקשים על החום, כדאי לחשוב על קומפוזיציה של שני צבעים, אז גם אם החום עדיין יהיה הצבע הדומיננטי, הוא יושפע מהצבע הנוסף. החום הוא צבע שמקבל המון השפעה, אבל כמעט לא משפיע.

תחשבו על זה.

ואגב, אהבתי את המיתוג. יפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה