כללי מיתוג - באיזה צבעים הייתם בוחרים?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, את זה לא עשיתי כאן כבר מלא זמן...

מיתוג לישיבה קטנה איכותית.
בלוגו שולבו האותיות ת' ומ' שהם ראשי התיבות של הישיבה.

אז זהו, עוד פרוייקט מגיע לסיומו.
הכי כיף זה שהלקוח מרוצה עד השמים...:)
(הוא אפילו רצה לכתוב את זה בפורום אבל אין לו שם משתמש...)

עכשיו עומדים בפני התלבטות קטנה ואחרונה - על איזה צבעים ללכת - חומים או כחולים.
החלטנו לשתף אתכם בהחלטה - מה אתם אומרים?

צפה בקובץ המצורף 184899

צפה בקובץ המצורף 184898

קבצים מצורפים

• הדמייה נייר מכתבים ומעטפה קטן.jpg
    KB 50.1 · צפיות: 24
  • הדמייה נייר מכתבים ומעטפה חום קטן.jpg
    KB 48.5 · צפיות: 25

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אוהבת את הכחול

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כחול אבל נוטה לאפור נראה לי מתאים לישיבה
למשל פנטון 534U

אם לא, אז החום יותר יפה מהכחול הזה.

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לדעתי הצבע הכחול כבר מנוצל המון
למוסדות - עמותות - בתי ספר - תלמודי תורה
החום עדיין מעניין ומכובד יותר.
בהצלחה!

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה מקצועיות!!
צבע חום
יותר מכובד ומתאים.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה מאד!
לגבי הצבע, נראה לי החום (אני עוד לא סגורה :) )

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא אהבתי את שניהם. החום - נראה לא חביב,
הכחול - עז מדי,

נראה לי שאפור כסוף יתאים לכאן.

חלומי

משתמש פעיל
זה לא עניין של אני אוהבת זה עניין של התאמה

חום הוא צבע חם
כחול הוא צבע קר ומשדר רצינות ולימודים

השאלה מה מתאים לישיבה הזאת מה המוטו שלה?

אה עדן המיתוג מקסים!

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חלומי;1191863:

חום הוא צבע חם

אהבתי, היטבת להגדיר,

ואם נלך עם הקו הזה, אני מניחה שאם זו ישיבה ל״לימודי תורה״ (ולא בשילוב מקצוע)
נראה לי שבד״כ ישיבה אמורה לשדר חמימות, הלימוד בישיבה הוא לימוד תורה שגם הוא בעצם במסר של תורה=חמימות , בישיבה ״מתחממים לאורה של התורה״
(לעומת לימודי מקצוע שהשאיפה היא בעיקר להשגיות ומצוינות, בתורה- המסר הוא אחר...)
ולכן גם לפי זה נראה לי שחום מתאים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חלומי;1191863:

חום הוא צבע חם

החום מעלה (אצלי לפחות) אסוציאציות של ספרי קודש, ספריות, סטנדרים וכו' ומשדר יישוב הדעת ורצינות.
הכחול גם הוא מתאים, יש בו מן הרצינות של הלימודים אבל גם מעט מן המודרניות לדעתי...

ומה הסגנון של הישיבה? גם וגם.
ז"א ישיבה רצינית מאוד שהבחורים יוצאים משם לישיבות הגדולות והטובות בארץ (שגם הן לא חפות ממודרניות, כדוגמת "עטרת ישראל" וכדו'...), אך הבחורים כן "מתלבשים יפה" מה שנקרא, למרות שהם מתמידים ורציניים.

שוב, אם זה היה כ"כ ברור לא היתה נשאלת פה השאלה...

דרך אגב, הלקוח התקשר - אמר שהם חושבים ללכת על הכחול כי "היה לזה רוב" בצוות שלהם, אבל כששמע שהרוב פה בינתיים אמרו ללכת על החום החליט לחכות לתגובות שלכם עוד כמה שעות ואז לעבור על האשכול ולהחליט...

אז יש לכם השפעה - קדימה - כל קול קובע! :)

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י eden7115;1191890:
החום מעלה (אצלי לפחות) אסוציאציות של ספרי קודש, ספריות, סטנדרים וכו' ומשדר יישוב הדעת ורצינות.
הכחול גם הוא מתאים, יש בו מן הרצינות של הלימודים אבל גם מעט מן המודרניות לדעתי...

ומה הסגנון של הישיבה? גם וגם.
ז"א ישיבה רצינית מאוד שהבחורים יוצאים משם לישיבות הגדולות והטובות בארץ (שגם הן לא חפות ממודרניות, כדוגמת "עטרת ישראל" וכדו'...), אך הבחורים כן "מתלבשים יפה" מה שנקרא, למרות שהם מתמידים ורציניים.

שוב, אם זה היה כ"כ ברור לא היתה נשאלת פה השאלה...

אם כך הייתי הולכת על הכחול

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מכירים את השאלה: "עוף או שניצל"? - והתשובה: "סטייק":D

אז גם פה, חום או כחול? - תשובה: אפור כסוף:)

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מכל הסיבות שכתבו הנ"ל...וגם שורה תחתונה החום נראה יותר טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה