דרוש מידע מישהי עשתה כבר כרטיס סטודנט?

lotr

משתמש מקצוען
כבר משבוע שעבר יצרתי קשר ושום דבר לא זז
היום מישהי התקשרה אלי לקחת פרטים
ומחר בגלל זה אצטרך לשלם על הנסיעות בגלל שסמכתי עליהם
בסוף סדרו לי את הענין, הוסיפו לי אות אחת בשם שלי אפילו בלי לשאול אותי

אם פי 3

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
ביום ראשון נסגר הרישום של מכון למורים- לגברים (עדיין לא עדכנו לגבי סיום הרשמה בבנות אלישבע- לנשים)

לפרטים והרשמה-

השנה מקום הלימודים שעובד עם רב קו אונליין זה מכון למורים (לגברים) ובנות אלישבע (לנשים), ואיתם אנחנו עובדים השנה
דרכם זה ממש פשוט!
את הרישום ניתן לבצע בעצמך, בקלות כבר עכשיו דרך המס' טלפון : 036791789, ולהקיש את הקוד נציג: 1076 (כדי לקבל הנחה ברישום).
את הרב קו אפשר להטעין בקלות לאחר 24 שעות מהרישום, דרך האתר/האפליקצייה של רב קו אונליין, או אצל הנציגים.
השנה אין צורך בתמונה/כרטיס או אישור לימודים, הכל מדווח באופן אוטומטי לרב קו אונליין....
לכל שאלה ניתן ליצור קשר במספר: 0548498328
או במייל NB8090100 @ GMAIL . COM

שימו לב!
מומלץ להירשם דרך נציד שיש מס' טלפון ליצירת קשר!

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

בסוף סדרו לי את הענין, הוסיפו לי אות אחת בשם שלי אפילו בלי לשאול אותי
אני משער שבגלל שמקליטי את השם והמשפחה בהודעה קולית, זה לא תמיד מאיית נכון.
גם לי נראה שזו התקלה, שלחתי מייל (למכון למורים - אני גבר) ps5371111 @ gmail.com כדי לקבל קבלה וכרטיס סטודנט

lotr

משתמש מקצוען
גם לי נראה שזו התקלה, שלחתי מייל (למכון למורים - אני גבר) ps5371111 @ gmail.com כדי לקבל קבלה וכרטיס סטודנט
נכון
זה בעיא גדולה שעשו את זה ככה
הם כאילו בקשו שנאיית אבל לא היה זמן לזה

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר משבוע שעבר יצרתי קשר ושום דבר לא זז
היום מישהי התקשרה אלי לקחת פרטים
ומחר בגלל זה אצטרך לשלם על הנסיעות בגלל שסמכתי עליהם

נכון
זה בעיא גדולה שעשו את זה ככה
הם כאילו בקשו שנאיית אבל לא היה זמן לזה

לכן חשוב מאוד לעשות דרך נציג שפרסם מספר טלפון ליצירת קשר,
לנציג יש דרך לבדוק איך רשמו את השם או כל תקלה אחרת.
אני עשיתי דרך
שלום וברכה!
ביום ראשון נסגר הרישום של מכון למורים- לגברים (עדיין לא עדכנו לגבי סיום הרשמה בבנות אלישבע- לנשים)

לפרטים והרשמה-

השנה מקום הלימודים שעובד עם רב קו אונליין זה מכון למורים (לגברים) ובנות אלישבע (לנשים), ואיתם אנחנו עובדים השנה
דרכם זה ממש פשוט!
את הרישום ניתן לבצע בעצמך, בקלות כבר עכשיו דרך המס' טלפון : 036791789, ולהקיש את הקוד נציג: 1076 (כדי לקבל הנחה ברישום).
את הרב קו אפשר להטעין בקלות לאחר 24 שעות מהרישום, דרך האתר/האפליקצייה של רב קו אונליין, או אצל הנציגים.
השנה אין צורך בתמונה/כרטיס או אישור לימודים, הכל מדווח באופן אוטומטי לרב קו אונליין....
לכל שאלה ניתן ליצור קשר במספר: 0548498328
או במייל NB8090100 @ GMAIL . COM

שימו לב!
מומלץ להירשם דרך נציד שיש מס' טלפון ליצירת קשר!
יש במודעה פרטים ליצירת קשר ובאמת היתה בעיה באיות השם ומיד הם סידרו לי את העניין...

ש.ב.

משתמש פעיל
האם קיים דרך להעביר יתרת ערך צבור מכרטיס רב קו אחד לכרטיס לרב קו אחר?

שלויימע

משתמש רשום
רציתי לברר משהו
אם יכנס לתוקף בחודשים הקרובים הרפורמה במחירים בתחבורה הציבורית. אז ההנחה בכרטיס סטונדט לא תהיה בכלל משמעותית. לא?

shani123

משתמש מקצוען
רציתי לברר משהו
אם יכנס לתוקף בחודשים הקרובים הרפורמה במחירים בתחבורה הציבורית. אז ההנחה בכרטיס סטונדט לא תהיה בכלל משמעותית. לא?
נכון בעיקרון
השאלה כמה חודשים יעברו עד שהרפורמה תעבור...

lotr

משתמש מקצוען
רציתי לברר משהו
חבל לחלום על כזאת רפורמה
בזמן המלחמה, ברור שלא תהיה
ואחרי המלחמה, כולנו נצטרך לממן אותה במשך הרבה זמן.....

ספיידרמן

משתמש מקצוען
האם העמדות של על הקו פתוחות עכשיו באזור המרכז?
בפ"ת היה סגור.
אם לא, אז איך מאריכים את הפרופיל סטודנט?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אפשר עדיין להטעין חופשי שנתי???

שירה 34

משתמש מקצוען
משהי הטעינה דרך בנות אלישבע?
לא ברור איך זה הולך..

נרשמתי ושילמתי כבר לפני כמה ימים ועדיין לא התעדכן לי ברב קו פרופיל סטודנט מורחב כמו שהם מבטיחים - תוך 24 שעות..

גם לא מצליחה לדבר עם נציג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה