מייבש כביסה- צריכה המלצה דחוף!

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
עדיף לקנות מייבש עם צינור ובלי חיישנים
מהנסיון שלי המייבשים המומלצים הם של חברות אלקטרולוקס זנוסי ואאג שלושתם זה אותו דבר
המייבשים הנ''ל נמצאים בערך ב 70% מהבתים שאני מגיע והתקלה היחידה המצויה אצלם זה קרע ברצועה שזה תיקון זול יחסית ואם לוקחים את בחשבון עדיין זה שווה

ST613

משתמש מקצוען
יש מייבשים שניתן לחבר צינור למגירת המים בשביל ניקוז לבד

דוגמא לערכה כזאת:
לא מולץ בכלל-עדיף צינור

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
ואיך אפשר לדעת מראש אם זאת הבעיה?
שלא נביא סתם טכנאי
(אנחנו מתלבטים אם לנסות לתקן או לקנות חדש וזהו)
להפעיל את המייבש עם בגד בפנים
עם המייבש נדלק ופותחים את המייבש והבגד לא זז כנראה שזה רצועה
עם אתה רוצה עזרה בטלפון 0583258603

אסתיס

משתמש מקצוען
עדיף לקנות מייבש עם צינור ובלי חיישנים
מהנסיון שלי המייבשים המומלצים הם של חברות אלקטרולוקס זנוסי ואאג שלושתם זה אותו דבר
המייבשים הנ''ל נמצאים בערך ב 70% מהבתים שאני מגיע והתקלה היחידה המצויה אצלם זה קרע ברצועה שזה תיקון זול יחסית ואם לוקחים את בחשבון עדיין זה שווה
אם אין יציאה לצינור באמבטיה, מה עושים?
עדיין לא כדאי לקנות בלי צינור?

ST613

משתמש מקצוען
לנו היה חדר ללא אירור בכלל וזה באמת היה מחניק ומלא אבק עם צינור-ועכשיו יש לנו עם מגירת מים וזה פולט חום חזק וצובר יותר אבק(במגירת האבק ובכל מקום אפשרי במייבש)וגם אחרי כל יבוש צריך לרוקן את המים וכן הכביסה יוצאת עם ריח מחניק(במיוחד בהתחלה)

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
מבחינת חום המייבשים בלי צינור פולטים חום כמעט כמו מייבש צינור שלא מחברים לו צינור
ההבדל הוא בלחות שבמייבש בלי צינור הלחות נהפכת למים
אם יש לכם חלון בחדר ולא קריטי לכם שאולי יצטבר טיפה עובש על הקיר מאחורי המייבש אז אפשר לקנות מייבש צינור ולא לחבר לו את הצינור (אצלי בבית ככה אני עושה)

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מבחינת חום המייבשים בלי צינור פולטים חום כמעט כמו מייבש צינור שלא מחברים לו צינור
ההבדל הוא בלחות שבמייבש בלי צינור הלחות נהפכת למים
אם יש לכם חלון בחדר ולא קריטי לכם שאולי יצטבר טיפה עובש על הקיר מאחורי המייבש אז אפשר לקנות מייבש צינור ולא לחבר לו את הצינור (אצלי בבית ככה אני עושה)
מה רמת העובש?
המידע ממש חשוב לי עבור לקוחות שבמקרים מסוימים הפתרון הוא מייבש קונדנסור

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
מה רמת העובש?
המידע ממש חשוב לי עבור לקוחות שבמקרים מסוימים הפתרון הוא מייבש קונדנסור
זה תלוי בהרבה דברים
האם הדירה מאווררת באופן כללי
האם יש חלון בחדר מה גודלו האם נכנס בו אוויר מה המרחק של המייבש מהחלון
אין לזה תשובה חד משמעית

malkiמלכי

משתמש פעיל
יש לנו אלקטרולוקס כבר 7 שנים, ללא חיישנים ומעולה!
המליצו לנו בחנות לקנות את הכי פשוט שיש ,ואכן זאת היתה בחירה טובה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
חייבת דחוף לקנות מייבש.
ראיתי כאן בפורום הרבה המלצות, תכלס שאלתי את ביטון חשמל מירושלים,
הוא טען ש AEG הכי טוב.
אבל בזאפ יש הרבה חו"ד גרועות על המוצר.
מה כן מומלץ?
הבנתי שהכי כדאי זה עם צינור, ועם חיישנים.
ושצריך אחריות טובה.
אבל לא יודעת איזה דגם\ חברה.
אשמח לכל מידע מניסיון אישי.
תודה:)
בלתק יש לי אאג עם צינור
ואני מאד מאד מרוצה
יש אפשרות לתוכנית עם חישנים
ויש גם תוכנית לפי זמן שאת קובעת
אישית, מעדיפה את החישנים מאשר לגשת לבדוק אם הכביסה כבר יבשה
(בפרט שיש לי בבית גם מיבש קונדוסור בקו ללא חישנים <ג"כ מרוצה ב"ה> ושם אני צריכה לנחש כמה זמן יקח לכביסה להתיבש ולא תמיד זה קולע.... )

בעבר היה לי אלקטרולוקס וממש לא אהבתי.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש כאן מישהו עם מייבש קונדנסור וכן מרוצה ממנו?
אני
וגם ביתי וכלתי
יש לנו של בקו
קחו בחשבון שתמיד עדיף עם צינור
והסביבה לידו יחסית חמה יותר מאשר ליד מיבש עם צינור
גם אם פותחים אותו באמצע עבודה הכבסים בפנים רותחים הרבה יותר מאשר כשאני פותחת את המיבש שלצידו (זה עם הצינור)
אבל כשאין ברירה ואין אופציה של הוצאת צינור הבקו ממש מוצלח לדעתי

שרי ר

משתמש רשום
לי יש את הדגם הזה כחצי שנה ומרוצה מאד
מייבש כביסה 7 ‏קג אלקטרולוקס Electrolux EDE1074PDW

יש לו חיישנים ויש גם אופציה לפי טיימר (אני לא משתמשת באופציה הזו כי החיישנים מעולים)

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש כאן מישהו עם מייבש קונדנסור וכן מרוצה ממנו?

לי יש של AEG עם קונדסור וחיישנים. אני ממש מרוצה, אמנם הוא קצת מחמם את החדר, אבל בחדר שירות - זה לא קריטי לדעתי.

אנו משתמשים בעיקר בתכנית שנקראת ייבוש לארון, יוצא יבש ונעים. מרוקנים מים ומוך כל פעם. ויוצא מצוין כבר 5 שנים טפו טפו...

זה הדגם,

AEG T75280AC ‏8 ‏ק"ג
https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=892065

tbh

משתמש מקצוען
יש לי שנה AEG עם צינור. וחיישן, שווה לי החיישן בשביל החסכון בחשמל, הרי בכל פעם שאת פותחת את המייבש יש צורך להדליק מחדש, מה שלוקח עוד יותר חשמל מקודם.
מה ששווה, זה להשקיע בדרגת אנרגיה גבוהה יותר. יותר כסף עכשיו, אבל פחות כואב לך הלב על כל הפעלת מכונה :)
לא היו לי בעיות איתו בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה