מייבש כביסה- צריכה המלצה דחוף!

שארפער

משתמש מקצוען
עד שהחלטתי..
נגמר הדגם של אלקטרולוקס,
הם מציעים לי אאג
טוענים שזה אותו דבר.
יש פה נסיון לענין?

שארפער

משתמש מקצוען
חברה, AEG זה כמו אלקטרולוקוס???
כן או לא?
בחנות טוענים שכן, השאלה האם ניתן אכן לסמוך עליהם.... :unsure:
אני מצפה לתשובתכם ממש בכליון עיניים!!! :cry:

בנצי 1

משתמש חדש
אני צריכה מייבש כביסה במחיר של עד 1,000 ש"ח איזה כדאי וטוב לקנות עם צינור או בלי

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
חברה, AEG זה כמו אלקטרולוקוס???
כן או לא?
בחנות טוענים שכן, השאלה האם ניתן אכן לסמוך עליהם.... :unsure:
אני מצפה לתשובתכם ממש בכליון עיניים!!! :cry:
אם זה עדין רלונטי אז אאג יותר טובה מאלקטרולוקס
היה לי אלקטרולוקס ועברתי לאאג
ואני הרבה יותר מרוצה ממנו

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אחרי שיש לך דגם מסוים ממליצה על last price
גם מחירים זולים
וגם הובלה חינם (מה שיש בהרבה הרבה אתרים נוספים לעומת חנויות שלוקחות על ההובלה 100 + ש"ח)
קראתי עליהם ביקורות קשות בגוגל ביקורות, במיוחד בתחום של שירות לאחר הקניה. קניתי ב'המאירי' וב"ה השירות מצויין ממש.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
קראתי עליהם ביקורות קשות בגוגל ביקורות, במיוחד בתחום של שירות לאחר הקניה. קניתי ב'המאירי' וב"ה השירות מצויין ממש.
דווקא אצלנו היה חסר צינור והם שלחו לנו עד הבית תוך יום בלי בעיות
לא מבינה איזה עוד שירות צריך מעבר לזה

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איזה קנית בסוף איזה חברה

שארפער

משתמש מקצוען
אם זה עדין רלונטי אז אאג יותר טובה מאלקטרולוקס
היה לי אלקטרולוקס ועברתי לאאג
ואני הרבה יותר מרוצה ממנו
בסוף קנינו אאג עם צינור, ואנחנו מרוצים עד הגג. (היה קל גם להפוך את כיוון פתיחת הדלת, מה שמאוד מקל על השימוש.

סנפירית

משתמש פעיל
יש לי שנה AEG עם צינור. וחיישן, שווה לי החיישן בשביל החסכון בחשמל, הרי בכל פעם שאת פותחת את המייבש יש צורך להדליק מחדש, מה שלוקח עוד יותר חשמל מקודם.
מה ששווה, זה להשקיע בדרגת אנרגיה גבוהה יותר. יותר כסף עכשיו, אבל פחות כואב לך הלב על כל הפעלת מכונה :)
לא היו לי בעיות איתו בכלל.
קניתי לפני חצי שנה, מאוד מרוצה, עשינו בדיקת שוק וכולם המליצו על זה.
החיישנים לדעתי לא ממש מדויקים, לפעמים יבש כבר וממשיך לעבוד.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה קנית בסוף איזה חברה
1640171797859.png

אין באמת הבדל בין הדגמים.
אגב, צילום המסך שהעליתי מראה כמה חשוב להקפיד על טקסט מושלם בכל מסמך שעובר ללקוח.
ברגע שאני כלקוח מקבל מסמך שכתוב בו מוצר איקס/וואי/זד, אני מתרשם בתת מודע שהחנות לא הכי מקצועית.

חינוך ברמה

משתמש רשום
להפעיל את המייבש עם בגד בפנים
עם המייבש נדלק ופותחים את המייבש והבגד לא זז כנראה שזה רצועה
עם אתה רוצה עזרה בטלפון 0583258603
שלום רב!
אם המייבש מסתובב, והמייבש פשוט לא מייבש את הבגדים, איך ניתן לבדוק אם זה טרמוסטט או גוף חימום?
וכמה עולה החלפת גוף חימום והחלפת טרמוסטט במייבש של זנוסי ZTB271?
תודה רבה

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
שלום רב!
אם המייבש מסתובב, והמייבש פשוט לא מייבש את הבגדים, איך ניתן לבדוק אם זה טרמוסטט או גוף חימום?
וכמה עולה החלפת גוף חימום והחלפת טרמוסטט במייבש של זנוסי ZTB271?
תודה רבה
גוף חימום במייבש כמעט ולא מתקלקל מה שכן מצוי זה שהטרמוסטט ביטחון קופץ אם תרצה לבדוק את זה אתה צריך להגיע לתרמוסטט ביטחון שנמצא על הגוף חימום ולנסות ללחוץ עם מחט בתוך הדבק האדום שנמצא במרכז התרמוסטט

חינוך ברמה

משתמש רשום
גוף חימום במייבש כמעט ולא מתקלקל מה שכן מצוי זה שהטרמוסטט ביטחון קופץ אם תרצה לבדוק את זה אתה צריך להגיע לתרמוסטט ביטחון שנמצא על הגוף חימום ולנסות ללחוץ עם מחט בתוך הדבק האדום שנמצא במרכז התרמוסטט
תודה רבה,
מודה לך מאד על היעוץ, כשפתחתי את המייבש גיליתי שבגוף חימום ישנם ספירלות קרועות ומעוקלות, ואני מבין שזה עניין של גוף חימום.
בכל אופן רציתי לשאול משהו אחר
יש מאחורי התוף רצועה שרופפת אצלי, האם היא משמעותית, כי לדעתי היא עלולה להקרע עם סיבובי התוף, מצורף בזה תמונות.
תודה רבה

קבצים מצורפים

• IMG_0845.JPG
    IMG_0845.JPG
    1.3 MB · צפיות: 34
  • IMG_0846.JPG
    IMG_0846.JPG
    1.7 MB · צפיות: 33

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אני ן
תודה רבה,
מודה לך מאד על היעוץ, כשפתחתי את המייבש גיליתי שבגוף חימום ישנם ספירלות קרועות ומעוקלות, ואני מבין שזה עניין של גוף חימום.
בכל אופן רציתי לשאול משהו אחר
יש מאחורי התוף רצועה שרופפת אצלי, האם היא משמעותית, כי לדעתי היא עלולה להקרע עם סיבובי התוף, מצורף בזה תמונות.
תודה רבה
אני לא רואה בדיוק בתמונות על מה אתה מדבר אבל בכללי אם אתה מדבר על הרצועה שמסובבת את התוף היא אמורה להיות על התוף ממש ולא מאחורה ואם את מדבר על רצועה של לבד זה רק בשביל לאטום את התוף ולא אמור להיות מתוח יותר מדי

חינוך ברמה

משתמש רשום
תודה רבה,
אכן זה רצועת לבד, שהיא די בחוץ ונראה שבדרך להיקרע, האם זה קריטי לתפעול המכונה?
1648450575152.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה