שיתוף - לביקורת מיומנו של פושע נאלח

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את השורות הבאות אני כותב בדם אנושי, וביד מגואלת שנשלחה להרע לבני אנוש עשרות פעמים, וזה רק ביום האינטנסיבי והפורה שעבר עלי.

כאשר אני מלהטט מקורבן לקורבן ועסוק בלפגוע בכמה שיותר אנשים בכמה שפחות זמן, אין לי את הזמן להתענג על יבול הסבל המרשים שאני מביא לעולם. לכן טוב שיש את הדקות האיכותיות האלה, שבהן אני נח, מלבן מחשבות ומסכם בסיפוק רב את הפעילות הענפה שלי עד עתה, כדי לשפר וליעל אותה להבא.

אין לי איך להסביר את זה, אבל יש לי חיבה מיוחדת לדם אנושי. אני תמיד צמא לו, ואף שלגמתי לא מעט ממנו, טרם הגעתי לרוויה מימי.

אני פשוט טוב במה שאני עושה. כל כך טוב שרשויות החוק לא מצליחות לשים עלי את ידם לאורך השנים עתירות הפשע שצברתי, ואפילו התארגנויות אזרחיות מקומיות שמנסות לקחת את החוק לידיים ולשים עלי את היד, נכשלות פעם אחר פעם.

אני יודע להגיע לכל מקום ולכל אחד. אין מבצר שמוגן מפני, ואין הנחות סלב. אני נטמע בצורה מושלמת בנוף האנושי. משתדל שלא למשוך יותר מידי תשומת לב, וברגע האמת, כאשר משפחה נמה את שנתה בשלווה; תינוקות, ילדים והורים, אני מסתנן ומממש את זממי ביד מיומנת ופושעת, ועוזב את זירת האירוע כאשר אני מותיר מאחורי שובל מפואר של ילדים סובלים וכואבים והורים המומים ואובדי עצות.

לא מעט מחבריי לכנופייה נפלו בעת מילוי תפקידם, כאשר התפתו למלכודות שארבו להם, וסיימו רע מאוד. אבל אני כנראה מיומן מספיק כדי לצלוח גם את זה. אני מהיר, חמקמק ומתוחכם, וצוחק כל הדרך אל הדם.

אתם בטח מצפים לקרוא על רגע כן של חרטה, או לקבל רמיזה קלה על מצפון שמייסר אותי. אז זהו שלא. אני ממש שלם עם עצמי ואוהב את מה שאני עושה, ומרגיש שזה הייעוד שלי בעולם. ואני מודיע לכם בקול ברור: זה או אני או אתם. ובינתיים זה אני חחחח. כל עוד לא אלכד, אמשיך בכל הכוח, וביום שתשימו עלי את היד אדע שכנראה כבר שתיתי מספיק מאדום-אדום הטעים הזה.

רגע, אני מברבר ומברבר, ופתאום קולט שבכלל לא הצגתי את עצמי. נעים מאוד, קוראים לי 'יתוש' ואני ממש פה מאחוריך, תכף גם תרגיש אותי. אופסס. הרגשת? עכשיו תעשה את הדבר המוזר הזה של מחיאת כפיים, או תרדוף אחרי עם מטאטא שחוק, ונראה אותך מוחץ אותי. חחחחחח אם רק היית יודע כמה כבר ניסו לפניך.

נערך לאחרונה ב:

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ממש יפה!
רעיון מקורי
האמת שפה
אני יודע להגיע לכל מקום ולכל אחד. אין מבצר שמוגן מפני, ואין הנחות סלב. אני נטמע בצורה מושלמת בנוף האנושי. משתדל שלא למשוך יותר מידי תשומת לב, וברגע האמת, כאשר משפחה נמה את שנתה בשלווה; תינוקות, ילדים והורים, אני מסתנן ומממש את זממי ביד מיומנת ופושעת, ועוזב את זירת האירוע כאשר אני מותיר מאחורי שובל מפואר של ילדים סובלים וכואבים והורים המומים ואובדי עצות.
כבר הבנתי מה יהיה הסוף פתאום עלה לי הרעיון, לא יודעת למה..

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אין לי איך להסביר את זה, אבל יש לי חיבה מיוחדת לדם אנושי. אני תמיד צמא לו, ואף שלגמתי לא מעט ממנו, טרם הגעתי לרוויה מימי.

מכאן כבר התחלתי להבין
אבל כתוב טוב, ממש גרם לי להזדהות עם הצד הקרבן...🤕🤒

אגב, לפי מה שאני יודעת- לא אימתי את זה- היתושות הן אלה שעוקצות

נערך לאחרונה ב:

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מעולה מסקרן ואקטואלי.. 😖
אין לי איך להסביר את זה, אבל יש לי חיבה מיוחדת לדם אנושי. אני תמיד צמא לו,
כאן הבנתי... גם כי הדגשת שהפושע מעדיף דם אנושי, אז הבנתי שכנראה הפושע עצמו אינו אנוש. וגם, הכתיבה קצת מוגזמת, גם אם מדובר בפושע הכי גרוע באנושות, עדיין התאווה לכמויות הדם קצת מוגזמת. מכאן ההבנה הגיעה מיד למוצץ הדם הנאלח

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מכאן כבר התחלתי להבין
אבל כתוב טוב, ממש גרם לי להזדהות עם הצד הקרבן...🤕🤒

אגב, לפי מה שאני יודעת- לא אימתי את זה- היתושות הן אלה שעוקצות
תודה
אכן היתושות הן שעוקצות, יהיה מי שיגיד שכמו בחיים האמיתיים😜

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מעולה מסקרן ואקטואלי.. 😖

כאן הבנתי... גם כי הדגשת שהפושע מעדיף דם אנושי, אז הבנתי שכנראה הפושע עצמו אינו אנוש. וגם, הכתיבה קצת מוגזמת, גם אם מדובר בפושע הכי גרוע באנושות, עדיין התאווה לכמויות הדם קצת מוגזמת. מכאן ההבנה הגיעה מיד למוצץ הדם הנאלח
אוי כמה שזה אקטואלי

מכמות הקוראים שעלו על זה בטרם עת, אני מבין או שהכתיבה שקופה מידי, או שהיתוש אכן פושע נאלח כפי שתיארתי ולכן הוא עולה כאסוציאציה מתבקשת.

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
תודה רבה
אני גם טוען שהתיאורים לא מוגזמים בכלל, אולי אפילו עשיתי הנחות.
אהה
מוסיפה עוד כמה
את שיטות פעולה שלי ילמדו טובי המוחות בקנוניות הפשע וסוכנויות הריגול הגדולות בעולם. לו רק יכלו המרגלים לפתח יכולות חדירה כשלי היו מאושרים. אולם היכולות הן בלעדיות לי וכמה מבני דודי.
אולי בעוד שנים רבות יפתחו טכנולוגיות מעשי ידי אדם המדמים את פעולתי, אולם הם לעולם לא ישוו ליציר כפיו של ה' שכמותי.

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אהה
מוסיפה עוד כמה
את שיטות פעולה שלי ילמדו טובי המוחות בקנוניות הפשע וסוכנויות הריגול הגדולות בעולם. לו רק יכלו המרגלים לפתח יכולות חדירה כשלי היו מאושרים. אולם היכולות הן בלעדיות לי וכמה מבני דודי.
אולי בעוד שנים רבות יפתחו טכנולוגיות מעשי ידי אדם המדמים את פעולתי, אולם הם לעולם לא ישוו ליציר כפיו של ' שכמותי.
חזק

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
האמת, לא חשבתי על הכיוון!
חזק ויפיפה!

אל תשאלו אותי מה הקשר, אבל הייתי בטוחה שזה קשור איכשהו ליצה"ר ולפוליטיקה ולשמאל...
תודה רבה

מרתק לראות איך כל אחד לוקח את הדברים לכיוון שלו

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הכתיבה איכותית ויפה, ומופלאה בעיני היכולת לקחת נושא לעוס ועקוץ ולגרום לו להפתיע מחדש.

אם כי, התיאורים הגרפיים של הרוע הצרוף גרמו לי לנוע בחוסר נוחות, אכן יכול להיות שקיצוץ בתיאור הנרחב יקהה את הפאנץ' ויהפוך אותו לפחות מפתיע, כי מוצצי דם מתקשרים כמעט תמיד ליתושים וההקצנה מנעה את הקישור המיידי - אבל האכזריות הנודפת מהנכתב הציקה לי.

ולסיום: בני אדם חשים בעקיצת היתוש (היתושה אם נדייק, אבל זה נשמע עילג) רק כמה דקות לאחר העקיצה, היתוש מפריש חומר מאלחש כדי למנוע מאתנו להרגיש בדקירה, והגרד מתפתח רק כעבור דקות מספר - תוצאה של אלרגיה לחלבון שמפריש היתוש - לאחר שהיתוש אכל שבע ודשן והתעופף לו הרחק. לכן, אם הקצתם לתחושת גרד בלתי נסבלת אין טעם למחוא כפיים, היתוש כבר לא שם כדי ללעוג לכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה