שיתוף - לביקורת מיומנו של פושע נאלח

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הכתיבה איכותית ויפה, ומופלאה בעיני היכולת לקחת נושא לעוס ועקוץ ולגרום לו להפתיע מחדש.

אם כי, התיאורים הגרפיים של הרוע הצרוף גרמו לי לנוע בחוסר נוחות, אכן יכול להיות שקיצוץ בתיאור הנרחב יקהה את הפאנץ' ויהפוך אותו לפחות מפתיע, כי מוצצי דם מתקשרים כמעט תמיד ליתושים וההקצנה מנעה את הקישור המיידי - אבל האכזריות הנודפת מהנכתב הציקה לי.

ולסיום: בני אדם חשים בעקיצת היתוש (היתושה אם נדייק, אבל זה נשמע עילג) רק כמה דקות לאחר העקיצה, היתוש מפריש חומר מאלחש כדי למנוע מאתנו להרגיש בדקירה, והגרד מתפתח רק כעבור דקות מספר - תוצאה של אלרגיה לחלבון שמפריש היתוש - לאחר שהיתוש אכל שבע ודשן והתעופף לו הרחק. לכן, אם הקצתם לתחושת גרד בלתי נסבלת אין טעם למחוא כפיים, היתוש כבר לא שם כדי ללעוג לכם.
אני מבין מה שאתה אומר על התיאורים הגרפיים הלא פשוטים לעיכול, וגם אני התלבטתי לגבי היקף ועוצמת התיאורים הנדרשים כדי להשיג את האפקט שרציתי ליצור אצל הקוראים.
מקבל את ההסתייגות שלך.

ולסיום אי אפשר שלא להתרשם מהידע הנרחב והמקיף שאתה מביא לפורום הזה כמעט בכל תחומי העניין. אנציקלופדיה אנושית ממש.

נערך לאחרונה ב:

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ב"ה

מצטרפת לקודמיי. רפרפתי מלמעלה כדי לראות למה אף אחד לא דיווח תוכן שלילי על הפוסט הזה.. ואז קראתי את הפאנץ' ליין. ועדיין התיאור הזה מבחיל. משהו באיזונים שם צריך דיוק.

נסיך על חלל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אהבתי.
אני בניגוד לרוב -אמנם הבנתי שי כאן איזשהו פאנץ', אבל לא קלטתי אותו עד השורה האחרונה...
כתוב בצורה כל כך יפה אולי גם קצת מוגזמת כמו שכבר ציינו לפניי- אבל בעניי זאת בדיוק הסיבה שהפכה את זה למושלם!

נערך לאחרונה ב:

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אהבתי.
אני בניגוד לרוב -אמנם הבנתי שי כאן איזשהו פאנץ', אבל לא קלטתי אותו עד השורה האחרונה...
כתוב בצורה כל כך יפה אולי גם קצת מוגזמת כמו שכבר ציינו לפניי- אבל בעניי זאת בדיוק הסיבה שהפכה את זה למושלם!
תודה רבה.

אכן כפי שכתבת, התיאורים היו מוקצנים לא מתוך מטרה להפחיד את להבעית, אלא כדי לחדד את אפקט ההפתעה בסוף וכדי להעצים את הממד הקומי של הקטע.

עם זאת יש כאלה שזה לא החליק להם בגרון, ובמחשבה לאחור אולי הייתי מעדן קצת, גם אם זה היה בא על חשבון הצלחת הקטע.

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
רק אני לא עליתי על הפאנץ עד השורה האחרונה?
חזק הקטע!
חחח חשבתי ערפד
הפתיע אותי בסוף...

אוי כמה צחקתי עכשיו.
אני לא זיהיתי עד השניה האחרונה על מי מדובר. הייתי בטוחה שמדובר על אדם פושע...
כתוב מצויין!!

האמת, לא חשבתי על הכיוון!
חזק ויפיפה!

אל תשאלו אותי מה הקשר, אבל הייתי בטוחה שזה קשור איכשהו ליצה"ר ולפוליטיקה ולשמאל...

אהבתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה