מידע על הר יונה

ר. המוסד

משתמש מקצוען
אבל האלה שרוצים לגור במקום חרדי יבואו אם זה זול יחסית למרחק מהמרכז ואם יעלו מחירים הם לא יבואו
הברירה שלהם זה בית שמש,
וכנראה לשלם 2 מיליון שקל ל4 חדרים זה מעבר ליכולת שלהם
אז נשאר להם רק את הר יונה שזולה ב700 אלף

וגם אם אתה מסתכל על "מרחק"
אז גם בעפולה שהיא ממש סמוכה לנוף הגליל
המחיר שם הוא די דומה
ותוסיף על זה שהר יונה זה מקום חרדי...

נערך לאחרונה ב:

יוסי גול

משתמש רשום
עוד לא הבנתי איך כולכם בטוחים שקפיטל שם לו למטרה העלאת מחירים סתם כדי להרויח על חשבוננו...
אין שום קבלן מתחרה שמוכר ביותר זול... עמירון שמכר בשנים האחרונות זה קרקעות מלפני שנים...
וגם האנשים הפרטיים שמוכרים אין להם חשבונות של הוצאות קרקע ובניה וכו'.

יוסי גול

משתמש רשום
חצי אמת גרועה משקר
אין שום קבלן שמוכר כרגע בכלל
חכו בבקשה בסבלנות כמה חודשים ל3,500 יחידות שיצאו לשיווק
ואז תעשו את ההשוואה
לזה הייתה כוונתי שאין שום קבלן שמוכר ואיך אתה יודע שהמחיר שהוא נותן יקר...
זה שאנשים פרטיים מוכרים בזול לא אומר כמה השווי האמיתי של הדירות בהר יונה...
אגב אמריקה ישראל גם עוקץ את הקונים שלו? האם בגלל שזה בהר יונה ד המחירים קופצים... או שפשוט שילם יותר על הקרקע אם אני זוכר נכון 3 חדרים אצלו עולה 1.3K...

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
באמת מעניין איך המחירים בהר יונה קפצו במהירות שיא:

היה לי חוזה במשרד על דירה ענקית בערך במיליון, מאז שחתמו עד ששילמו המחיר על בכמה מאות אלפי שח ועיני המוכר ראות וכלות...

יש למישהו הסבר? זה בגלל תולדות או שפשוט כי נגמרו הדירות?

שפיזיג

משתמש חדש
אני למה אתה חושב ש'תולדות' הם הסיבה לעלית המחירים, אם אני מבין נכון יש להם ועדת קבלה שכל הקונים והשוכרים עוברים דרכם, כך שהם לא אמורים להיות הסיבה, אלא אולי להיפף=ך

הנדלניסט

משתמש פעיל

היה לי חוזה במשרד על דירה ענקית בערך במיליון, מאז שחתמו עד ששילמו המחיר על בכמה מאות אלפי שח ועיני המוכר ראות וכלות...

יש למישהו הסבר? זה בגלל תולדות או שפשוט כי נגמרו הדירות?
לפני כמה זמן?

ר. המוסד

משתמש מקצוען
הסיבה היא
שנמאס לאנשים לגור בחורים בבית שמש ובביתר
ויש הרבה שרוצים לגור במקום חדש חרדי ממש ומגוון
ואין לפריפריה הרבה מה להציע
אז לכן יש ביקוש אדיר דווקא להר יונה

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הסיבה היא
שנמאס לאנשים לגור בחורים בבית שמש ובביתר
ויש הרבה שרוצים לגור במקום חדש חרדי ממש ומגוון
ואין לפריפריה הרבה מה להציע
אז לכן יש ביקוש אדיר דווקא להר יונה
עדיין יש את טבריה למשל, שתסכים איתי שבאותם מחירים עדיין יש לה יתרון קל. ויש גם על הדרך את חיפה (נוה הדר) במחירים כאלו.

וגם אם נקבל את זה ,זה עדיין לא מסביר כזו קפיצה מהעומק של כפר כנא עד השפיץ של קרית הממשלה בתוך פחות משנה.

ההסבר לדעתי הוא שמיימי לחלוטין, אבל אני חושש להגיד אותו כי יצחקו על העורך דין שמדבר כמו באבא.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
עדיין יש את טבריה למשל, שתסכים איתי שבאותם מחירים עדיין יש לה יתרון קל. ויש גם על הדרך את חיפה (נוה הדר) במחירים כאלו.

וגם אם נקבל את זה ,זה עדיין לא מסביר כזו קפיצה מהעומק של כפר כנא עד השפיץ של קרית הממשלה בתוך פחות משנה.

ההסבר לדעתי הוא שמיימי לחלוטין, אבל אני חושש להגיד אותו כי יצחקו על העורך דין שמדבר כמו באבא.
חיפה זה לא מקום חדש אם כבר ההפך הקוטבי מזה,
וטבריה היא יחסית קרובה בדמיונה להר יונה אבל היא לא ממש הר יונה,
לא בהיקף (ס"ה 1500 דירות בטבריה עילית ולא האלפים של הר יונה) ולא במגוון הקהילות.
הר יונה זה הדבר שהכי קרוב לבית שמש
לא בגודל כמובן...

הר יונה מהווה תמרור לכל הח"כ שלנו,
בסופו של דבר
את הציבור לא מעניין ערבים,
לא מעמד סציו אוקנומי,
וגם מרחק זה לא כל לך קריטי,
וגם לא צריך את הרעיונות של מענקים למיניהם.

תבנו לנו ותשחררו שכונות חרדיות גדולות איפה שרק אפשר...
בהר יונה, שפיר, כסיף, עכו, תילה...

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען

אני מסוקרן מאוד לגבי ההסבר השמיימי
וכדי שלא יחשדו בך ויצחקו תכתוב ששמעת ממישהו
ולהבא תמיד כשיש משהו לכתוב שלא בשמך כותבים ששמעתי מחכם אחד וכדומה

גופא

משתמש רשום

יש למישהו הסבר? זה בגלל תולדות או שפשוט כי נגמרו הדירות
הייתה קפיצה גדולה בכל הארץ לפני שנה שנתיים
תוסיף לכך שבהר יונה יש מחסור מטורף לדירות 4 חדרים

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מסוקרן מאוד לגבי ההסבר השמיימי
אני לא יודע למה התכון @עו"ד נתן רוזנבלט אבל אני כן יודע שבזמנו הלכו לר' חים קניבסקי לקבל ברכה על המקום שמשום מה לא הצליחו לשווק ור חיים אמר לשנות את שם המקום שזה לא קדוש.. (מנצרת עילית) ואז יהיה סיעתא דשמיא
ואכן תקופה קצרה אחרי שהחליפו את שם המקום הגיע לשם הרבי מתולדות א"י ומשם כל היסטוריה..

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני לא יודע למה התכון @עו"ד נתן רוזנבלט אבל אני כן יודע שבזמנו הלכו לר' חים קניבסקי לקבל ברכה על המקום שמשום מה לא הצליחו לשווק ור חיים אמר לשנות את שם המקום שזה לא קדוש.. (מנצרת עילית) ואז יהיה סיעתא דשמיא
ואכן תקופה קצרה אחרי שהחליפו את שם המקום הגיע לשם הרבי מתולדות א"י ומשם כל היסטוריה..
בדיוק. אני זה שהלכתי לרבי חיים (הייתי אמור להיות המשווק של השכונה) ביחד עם רבי יאיר ישראלי זצ"ל. יש לי וידאו מזה מתחילתו ועד סופו. הוא אמר שהמקום (שנקרא בשם כזה) לא יכול להצליח.

בשעתו הקבלן ביקש ממני לא לפרסם את הסרטון והסכמתי. אולי באמת הגיע הזמן לפרסם את זה. מישהו יודע איך מעלים לכאן דבר כזה? ואם מישהו יודע איך להוסיף תרגום (הכל באידיש) יבורך.

בעלזער גאה

משתמש רשום
בדיוק. אני זה שהלכתי לרבי חיים (הייתי אמור להיות המשווק של השכונה) ביחד עם רבי יאיר ישראלי זצ"ל. יש לי וידאו מזה מתחילתו ועד סופו. הוא אמר שהמקום (שנקרא בשם כזה) לא יכול להצליח.

בשעתו הקבלן ביקש ממני לא לפרסם את הסרטון והסכמתי. אולי באמת הגיע הזמן לפרסם את זה. מישהו יודע איך מעלים לכאן דבר כזה? ואם מישהו יודע איך להוסיף תרגום (הכל באידיש) יבורך.
תצרף קובץ להודעה
אנחנו במתח....

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הוראות.png

נראה לי שאלו שמתענינים היום בהר יונה רובם מדברים אידיש;)
כך שאין צורך לתרגם.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1517421
נראה לי שאלו שמתענינים היום בהר יונה רובם מדברים אידיש;)
כך שאין צורך לתרגם.
איך פראביר און עס גייט מיר נישט. וואל זאל איך טאהן? אפשר איינער וועט מיר שיקן א מייל איך וועל איהם דאס שיקן צו דארטן און ער וועט דאס ארויף נעמען צו דא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה