פריפריה מידע על הר יונה

HP מעצבת

משתמש מקצוען
עדיין לא יותר זול מקבלן?

גם אם תכנס לאשכול, תראה שזה לא בדיוק קבוצת רכישה זה יותר התארגנות כמו קבוצת קנייה מול קבלן.

לצערינו אנו למודים ניסיון ממה שקרה בחריש ששם הכל נפל כי רק קבוצה אחת של חרדים התמודדה ואז כמה מושחתים (גם כאלה מהציבור החרדי מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו, ואח"כ מסבירים במגזיני חג על מצוקת הדיור החרדי) הרסו את הכל, וגם בבית שמש קבלנים התמודדו והמחירים הגיעו לאן שזה הגיע.

לכן אני חושב שצריך כמה שיותר התארגנויות, כמובן אף אחד לא הולך להציע את המחירים שמציעים בבית שמש.
וגם לשדר למקבלי ההחלטות שאנו הציבור החרדי כן מעוניין בהר יונה שכרגע זה נראה הריכוז החרדי הרביעי בגודלו לפני אשדוד קרית ספר ביתר וכו', כי ברגע שיהיו הרבה מתמודדים זה יקדם לשיווק את כל ה20 אלף דירות הפונטציאליות.
תיקון:
אשדוד היא הריכוז החרדי השלישי בגודלו.
כמה אנשים כבר גרים בהר יונה ג'?
להגיד שזה הריכוז הרביעי בגודלו זו אמירה מופרזת.

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
תיקון:
אשדוד היא הריכוז החרדי השלישי בגודלו.
כמה אנשים כבר גרים בהר יונה ג'?
להגיד שזה הריכוז הרביעי בגודלו זו אמירה מופרזת.
הוא התכוון מבחינת שטח ויחידות לחרדים. השטח של הר יונה שווה לביתר ומודיעין עלית ביחד. 20 אלף יחידות אולי עכשיו היא לא הריכוז החרדי מספר 3 אך בעזר השם היא בהחלט תגיע לשם

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה יהיו המחירים בערך?

miriamyedv

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש פירוט במחקר של הלמס
1644153375969.png

קול תורה

משתמש פעיל
כאחד שקנה דירה בהר יונה, רציתי להציע שכל אחד שקנה דירה או מתכוון לקנות דירה יועיל נא בטובו לשלוח פניה למשרד התחבורה בנושא הוספת קוים /פעילות קוים מהר יונה לעיר בו הוא מתגורר, הקושי העיקרי הוא לתושבי בית שמש שאין להם קו ישיר כלל להר יונה, שמעתי שממספר מסוים של פניות הם חייבים לשבת על זה ולדון,
בתוכן הפניה יש לצין את הקושי לגור בפריפריה כשאין תחבורה מסודרת
וכל השולח תבוא עליו ברכה!
אני שם פה את הקישור טופס

נערך לאחרונה ב:

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
כפי שכתבתי בעבר 3500 יחידות יקח קצת זמן עד שיצאו מכרזים.
כרגע יבנו את כל הפרויקטים שכבר שווקו 550 יחידות . אני מעריך שעד סוף השנה יצא המכרזים הגדולים בהר יונה.
לכן הרבנים יצאו בקריאה לא לעלות מחירים . כי הביקוש יהיה מטורף . לי קשה להאמין שהם יצליחו לעצור את המחירים.
‏הזינוק במחירי הנדל"ן בנוף הגליל הביא את רבני הר יונה לכתוב מכתב חריג בו הם קוראים שלא להפקיע מחירים, ומבקשים ממנהלי המוסדות לעמוד המשמר ולא לקבל ילדים שהוריהם מפרים את ההחלטה. על המכתב חתומים רבני כלל הקהילות בשכונה. ‎
20220216_143244.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה