פריפריה מידע על הר יונה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מה שאני

משתמש מקצוען
מה קורה באמת עם הקהילה שרוצים להקים בעיר הישנה יש רישום באמת באלול יבואו קבוצה?

א.פ.ב.

משתמש פעיל
טרמפים כמובן זה הכי פרקטי, אבל זה לא באופן קבוע, וגם לא כשצריכים שעה מדוייקת, וכמובן לא כשרוצים לנסוע כל המשפחה...
יש עוד תחליפים, שכל אחד משתלם בשעה אחרת ביום, וגם תלוי לאיפה בבני ברק צריכים להגיע.
האוטובוסים מעפולה זה מספר פעמים ביום, וכשאין אותם אפשר לנסוע מהר יונה ב' בקוים 833 ו826 לתל אביב (בערך כל שעה) לתחנת ארלוזרוב, ומשם יש את כל האוטובוסים שנוסעים על ציר ז'בוטינסקי.
יש עוד דרכים. לדוגמא, כשאני הייתי נוסע מהר יונה לבני ברק (ללימודים בפרוג...) באופן קבוע, בשעה שהייתי נוסע (שעה מאד פקוקה בואדי ערה), הכי קצר היה לנסוע דווקא דרך חיפה או לתל אביב (ברכבת) ומשם לבני ברק, או לקחת מטרונית לשכונת הדר ומשם ישירות לבני ברק (באוטובוס).
בחזור הכי קצר היה קו 984 לעפולה.
יש דרך פרקטית ומומלצת עם החלפה של אוטובוס אחד - לאוטובוסים שנוסעים לכיוון תל אביב ( קו 833 וקו 825 מעפולה לת"א) יורדים בתחנה מכון וינגייט ושם עוברים 2 קוים 613 ו 614 במשך כל שעות היום! לכיוון ב"ב כולל פיזור בב"ב וגם לכיוון ההפוך מב"ב להר יונה או לעפולה! נסו ועדכנו פה באשכול איך עבר הדרך!

אגב, יש גמ"ח נסיעות ומשלוחים מעפולה לכל האזורים בארץ במס' 0799237919

ברסלבר כוסף

משתמש פעיל
יש דרך פרקטית ומומלצת עם החלפה של אוטובוס אחד - לאוטובוסים שנוסעים לכיוון תל אביב ( קו 833 וקו 825 מעפולה לת"א) יורדים בתחנה מכון וינגייט ושם עוברים 2 קוים 613 ו 614 במשך כל שעות היום! לכיוון ב"ב כולל פיזור בב"ב וגם לכיוון ההפוך מב"ב להר יונה או לעפולה! נסו ועדכנו פה באשכול איך עבר הדרך!

אגב, יש גמ"ח נסיעות ומשלוחים מעפולה לכל האזורים בארץ במס' 0799237919
אני נסעתי באחד מימי ניסן בקו 614 מב"ב לתחנה של מכון וינגייט ופספסתי את האוטובוס שהגיע מת"א להר יונה בחמש דקות, וכך חכיתי עוד שעה שלימה לאוטובוס הבא שהיה עמוס בחילונים וערבים, ואח"כ האוטובוס עשה סיבוב שלם בתוך נוף הגליל
בקיצור יצאתי מב"ב ב 10:30 בבוקר והגעתי להר יונה ב 2:20 בצהרים
נא לחשב מסלול לפני שיוצאים

א.פ.ב.

משתמש פעיל
אני נסעתי באחד מימי ניסן בקו 614 מב"ב לתחנה של מכון וינגייט ופספסתי את האוטובוס שהגיע מת"א להר יונה בחמש דקות, וכך חכיתי עוד שעה שלימה לאוטובוס הבא שהיה עמוס בחילונים וערבים, ואח"כ האוטובוס עשה סיבוב שלם בתוך נוף הגליל
בקיצור יצאתי מב"ב ב 10:30 בבוקר והגעתי להר יונה ב 2:20 בצהרים
נא לחשב מסלול לפני שיוצאים
למה לא נסעת דרך עפולה ?

DOVID1234

משתמש חדש
איפה הרוב עושים קניות ?
האם נוסעים לאושר עד?
בתחבורה ציבורית או רק אלו שיש להם רכב,
או שהרוב מעדיפים לקנות קרוב, (לא יודע מה הפרש המחירים ומבחר)
בקניות גדולות לשבת וחג, וביום יום,
או שרובם סומכים על משנת יוסף,
אני פשוט מנסה להבין את הרוח, האם מוכרחים לצאת כל שבוע מהשכונה או שאנשים פשוטים יכולים להסתדר יופי ??

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
איפה הרוב עושים קניות ?
האם נוסעים לאושר עד?
בתחבורה ציבורית או רק אלו שיש להם רכב,
או שהרוב מעדיפים לקנות קרוב, (לא יודע מה הפרש המחירים ומבחר)
בקניות גדולות לשבת וחג, וביום יום,
או שרובם סומכים על משנת יוסף,
אני פשוט מנסה להבין את הרוח, האם מוכרחים לצאת כל שבוע מהשכונה או שאנשים פשוטים יכולים להסתדר יופי ??
איך אפשר לדעת מה הרוב עושים, אושר עד וגם המכולת בשכונה מלאים כל הזמן בתושבים.
זה עניין של אופי ויכולות.
משנת יוסף ודאי עוזר מאוד, אנחנו למשל כמעט לא קונים באושר עד [מקסימום משנררים ממישהו שיקנה לנו כמה פריטים...] הכל במשנת יוסף ובמכולת.

חיה גולד

משתמש חדש
מחיר דירת 4 חדרים כ800,000ש"ח בשבועיים האחרונים
(קניתי שם)
המקום מדהים וגרות שם/הולכות לגור קהילות תולדות אברהם יצחק,בעלז דושינסקיא,ברסלב,ערלוי,טשרנוביל
וכן השכונה הליטאית וספרדית
מומלץ בחום !! נוף, אווירה חסידית מיוחדת ועוד ועוד מעלות

ברסלבר כוסף

משתמש פעיל
יש לי חבר שקנה דירה בבנינים אלו לפני חצי שנה
4 חדרים 87 מטר + 7 מטר מרפסת לכיוון הנוף ב 853.000
עכשיו המחירים עלו בעוד כמה עשרות

קול תורה

משתמש פעיל
יש לי חבר שקנה דירה בבנינים אלו לפני חצי שנה
4 חדרים 87 מטר + 7 מטר מרפסת לכיוון הנוף ב 853.000
עכשיו המחירים עלו בעוד כמה עשרות
כנראה בגלל המדד, גם מי שקנה בסכום הקודם שילם הרבה במדד
אגב לא 87 מטר אלא 86 (זה מה שיש שם)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1652387674509.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה