פריפריה מידע על הר יונה

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
190 יחידות קיבלו אישור
Screenshot_20240901_224754_Gallery.jpg
Screenshot_20240901_224635_Drive.jpg
Screenshot_20240901_224622_Drive.jpg
Screenshot_20240901_224547_Drive.jpg

יוסי גול

משתמש רשום
לפי מה שאני הבנתי קהל חסידים לקח את כל הפרויקט.
לא קהל חסידים לקחו את כל הפרוייקט אין להם כ''כ הרבה חברה שילכו להר יונה
יש עסקן ירושלמי בשם סלונים שהוא שיווק את הדירות לכמה קהילות ירושלמיות ביניהם קהילות תפארת י-ם אנשי י-ם קהל חסידי י-ם קהילת פרושים י-ם וברסלב אולי גם משכנות הרועים. ביניהם ערכו הגרלה עם כ250 נרשמים על מיקומי בחירת הדירות... לכל קהילה הקצו כ30 דירות...
המחיר שביקשו היה כ12 למטר וככל שידוע לי הסתיימה בחירת הדירות... ואחרי שיקבלו היתר יתקדמו לחתימת חוזים.
אגב כמה מהקהילות שהזכרתי לא נחשבים קנאים אדוקים כמו קהל חסידי י-ם

ייד

משתמש מקצוען
יש עסקן ירושלמי בשם סלונים שהוא שיווק את הדירות לכמה קהילות ירושלמיות ביניהם קהילות תפארת י-ם אנשי י-ם קהל חסידי י-ם קהילת פרושים י-ם וברסלב אולי גם משכנות הרועים. ביניהם ערכו הגרלה עם כ250 נרשמים על מיקומי בחירת הדירות... לכל קהילה הקצו כ30 דירות...
המחיר שביקשו היה כ12 למטר וככל שידוע לי הסתיימה בחירת הדירות... ואחרי שיקבלו היתר יתקדמו לחתימת חוזים.
זו הרשימה של הקהילות הכי קנאיות בעדה החרדית...

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
כולם מתקבלים בברכה בנוף הגליל . ציוני . ליטאי . חסידי...

מקצועיות

משתמש פעיל
למה היו צריכים הגרלה?
זה פיס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה