פריפריה מידע על הר יונה

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הם לא אוהבים בדלנים
תולדות אברהם יצחק לא בדלנים הם לקחו הקצאה לבית כנסת הקצאה למוסדות ושנה הבאה חלק מהכיתות שלהם נכנסים לכיתות שנבנו ע"י משרד החינוך

ייד

משתמש מקצוען
תולדות אברהם יצחק לא בדלנים הם לקחו הקצאה לבית כנסת הקצאה למוסדות ושנה הבאה חלק מהכיתות שלהם נכנסים לכיתות שנבנו ע"י משרד החינוך
א. זה מה שאמרתי שראש העיר רוצה רק חסידויות שלדעתו הוא יוכל לשנות אותם, ול״קהל חסידים״ הם בדלנים ומתכונים לשמור על זהותם וכמו שכתבו פה ראש העיר ״אוהב החרדים״ מנסה לחסום אותם

ב. עד כמה שידוע לי הם לא קיבלו הקצאה אלא העלמת עין, וברגע ש״קהל חסידים״ ניצלו את ההזדמנות לבנות גם הם באותו מקום עובדי העיריה עצרו את כולם

צעד אחד קטן

משתמש רשום
בא נעמיד דברים על דיוקם
1.העיריה נתנה לתולדות שטח ללא הקצאה
2.הבניה בוצעה ללא היתר
3.עצרו להם את הבניה באמצע מכיוון שהמבנה שנבנה מהווה סכנה מבחינה בטיחותית והנדסית
מי הפושע בסיפור תחליטו אתם

ייד

משתמש מקצוען
אני מבין שהחוק לא חל עליך או על החסידות הנ"ל. אתה רוצה אנרכיה? שכל אחד יבנה איך שירצה?
בא נעמיד דברים על דיוקם
1.העיריה נתנה לתולדות שטח ללא הקצאה
2.הבניה בוצעה ללא היתר
3.עצרו להם את הבניה באמצע מכיוון שהמבנה שנבנה מהווה סכנה מבחינה בטיחותית והנדסית
מי הפושע בסיפור תחליטו אתם
1. כנראה שהעיריה הבינה שגם לתואי יש זכויות , כי בכ״ז בם תושבים ולא בבונים, ולכן העיריה ניסתה להסתדר עם צרכי התושבים ע״פ אמונתם
2. בהסכמת העיריה כמו עשרות אלפי בניות ברחבי הארץ, וספציפית אלפי מוסדות ובתי כנסת שאני מכיר בכל מקום
3. כשעיריה עוצרת בניה שסוכמה איתה היא אףפעם לא תאמר חזרתי בי אלא ״זה מבנה מסוכן״ כולם יודעים שזה שקר קלאסי של פקח, ובחדרים הסגורים הודתה הנהלת העיריה שהם עצרו את הבניה לתוא״י כי הם לא רוצים ש״קהל חסידי ירושלים״ יבנו כי הם ׳דתיים קיצוניים מאוד׳ ויש להם יותר אנשים בעיר ממה שחשבו בעיריה וחייבים לעצור אותם...

אם נראה לך שעיריה שמנסה להעיף את תושביה מהעיר שה לא פשע, אז מהו פשע?

צעד אחד קטן

משתמש רשום
1. כנראה שהעיריה הבינה שגם לתואי יש זכויות , כי בכ״ז בם תושבים ולא בבונים, ולכן העיריה ניסתה להסתדר עם צרכי התושבים ע״פ אמונתם
2. בהסכמת העיריה כמו עשרות אלפי בניות ברחבי הארץ, וספציפית אלפי מוסדות ובתי כנסת שאני מכיר בכל מקום
3. כשעיריה עוצרת בניה שסוכמה איתה היא אףפעם לא תאמר חזרתי בי אלא ״זה מבנה מסוכן״ כולם יודעים שזה שקר קלאסי של פקח, ובחדרים הסגורים הודתה הנהלת העיריה שהם עצרו את הבניה לתוא״י כי הם לא רוצים ש״קהל חסידי ירושלים״ יבנו כי הם ׳דתיים קיצוניים מאוד׳ ויש להם יותר אנשים בעיר ממה שחשבו בעיריה וחייבים לעצור אותם...

אם נראה לך שעיריה שמנסה להעיף את תושביה מהעיר שה לא פשע, אז

2. הסכמת העירייה לא מספיקה יש דרכים מקובלות לאש

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

את קהל חסידי ירושלים עצרו כחצי שנה לפני שעצרו את תוא"י כך שאין סיכוי שזה קשור

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

נראה לי שאתה בטעות העלית לכאן את הנוסח שהכינו לשלוח לסאטמר בכדי שלא יהיו להם טענות איך העריה קשורה לבניה שלכם

ייד

משתמש מקצוען
1.גם לקהל חסידי ירושלים מגיע זכויות והם לא בבונים.
2. יש הליך הקצאות בעירייה,אין קיצורי דרך.
3.נדרש היתר בניה, לא יעזור בחדרים הסגורים וכו'
יש חוק ועל פיו עובדים גם אם זה לא מוצא חן בעיני משהו
ברוכים הבאים לארץ ישראל!!
פה בתי ספר עירוניים נבנים בלי היתר בכל רחבי הארץ!
פה מבנים של משטרת ישראל נבנים באופן פיראטי ואין פוצה פה ומצפצף.
פה עיריות בכל המגזרים מעבירים שטחים למקורבים בלי דין וחשבון!

מה שמותר לחילונים מותר גם לקנאים!! ולא! ועית אני לא קשור לאף אחת מהקהילות הנ״ל
אבל אני מאמין בשיויון זכויות!

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ממה שברתי לקהל חסידים יש שטח רטי שקיבלו מהקבלן וזה לא הקצאה מהעייריה שזה אסור להם (אני לא יודע מה הבעיה אבל לשטיתם זה בעיה)[
מצורף מפה ששם רואים שהשטח שעליו מדובר שתוא"י וקהל חסידי ירושלים יבנו שייך לעיריה ומיועד למבני חינוך או שצ"פ (משנה איזה מטר)
1 הוא בנים תוא"י
2 בנות תוא"י
3 קהח"י

קבצים מצורפים

• image (6).png
    image (6).png
    KB 660.2 · צפיות: 6

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל

אתה צריך להיות ממש אדיוט בשביל לחשוב שהעירייה רוצה לגרש חרדים מהעיר.
מצורף מפה ששם רואים שהשטח שעליו מדובר שתוא"י וקהל חסידי ירושלים יבנו שייך לעיריה ומיועד למבני חינוך או שצ"פ (משנה איזה מטר)
1 הוא בנים תוא"י
2 בנות תוא"י
3 קהח"י
הכל שייך לעיריה/מקרקעי ישראל. אין קשר לשום קבלן שהבטיח.
20240811_131251.jpg

ייד

משתמש מקצוען

צעד אחד קטן

משתמש רשום
1 הוא בנים תוא"י
2 בנות תוא"י
3 קהח"י

1 הוא בנים תוא"י
2 בנות תוא"י
3 קהח"י
מאוד מעניין השטח שסימנת בסיפרה 1 הינו שטח שאינו מיועד למבני ציבור כלל (שטח למבני ציבור צבוע בחום), לא פלא שהעירייה עצרה להם את העבודות באמצע עבודות הביסוס,
זה נקרא לגזול את הציבור באור יום אין דין ואין דיין

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
מאוד מעניין השטח שסימנת בסיפרה 1 הינו שטח שאינו מיועד למבני ציבור כלל (שטח למבני ציבור צבוע בחום), לא פלא שהעירייה עצרה להם את העבודות באמצע עבודות הביסוס,
זה נקרא לגזול את הציבור באור יום אין דין ואין דיין
גם המרכזי בנוי על שטח ציבור. לא נראה לי הטופוגרפיה מאפשרת לבנות שם משהו. (באיזור שסומן 1)
Screenshot_20240901_202831_Google.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה