השקעות נדל"ן מידע אודות שטיגליץ גרופ

מצב
הנושא נעול.

GPS

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סתם שתדע שכמעט בכל הפרוייקטים המשווקים ב- 20/80
אם תציע לשלם תשלומים רגילים דהיינו לפי חוק מכר תוכל לקבל הנחה משמעותית ממחיר השיווק, לכן אלו שיש להם אפשרות להשלים את העסקה עדיף להם לרכוש ללא תנאי תשלום 20/80
20/80 זה לא לפי חוק מכר?
חוק מכר מחייב סה"כ תשלום 7% בעת חתימת החוזה
ב 20/80 משלמים 20% בחתימת חוזה שזה מצויין.
אבל בהחלט כוונתך הובנה ואתה צודק בחלק מהמקרים.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
20/80 זה לא לפי חוק מכר?
חוק מכר מחייב סה"כ תשלום 7% בעת חתימת החוזה
ב 20/80 משלמים 20% בחתימת חוזה שזה מצויין.
אבל בהחלט כוונתך הובנה ואתה צודק בחלק מהמקרים.
לפי חוק מכר בתשלום הראשון.........
ולא לפי חוק מכר בשאר התשלומים.......
מההודעות שלך נשמע שאתה מתעסק בתחום, לא ברור מה לא הבנת בהודעה שלי הקודמת

• תודה
Reactions: GPS

GPS

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם תציע לשלם תשלומים רגילים דהיינו לפי חוק מכר תוכל לקבל הנחה משמעותית ממחיר השיווק, לכן אלו שיש להם אפשרות להשלים את העסקה עדיף להם לרכוש ללא תנאי תשלום 20/80
לגופו של עניין:

א. בד"כ כל מה שניתן לקבל הנחות זה בפרויקטים שיצאו לשיווק כבר, בפרויקטים שמשווקים בפריסייל אמיתי לפני היתרי בניה וכו', בד"כ הם נמכרות במחיר מוזל באופן משמעותי וקרוב מאוד לגבול השמאות בדו"ח אפס, במקרים כאלו קשה מאוד עד בלתי אפשרי להשיג הנחה נוספת וגם אם מינורית, אך ודאי לא משמעותית, זה חוטא למטרת הפריסייל של היזם מול הבנק (הסבר בקישור המצורף)

https://www.prog.co.il/articles/מדריך-לרכישת-דירה-בעסקת-פריסייל.5088/

ב. גם מי שיש לו הון עצמי גבוה להשלים את העסקה בעת הרכישה, לא בטוח שמומלץ לשלם ליזם הכל (או סכום משמעותי) מאחר שההוזלה שאותה כבר כן יתן (אם בכלל...) ברוב המקרים היא ככל הנראה תהיה פחות מגובה המינוף שאפשר להביא את הכסף הרב בטווח ממושך של 4 שנים ויותר באפיקים נבחרים.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגופו של עניין:

א. בד"כ כל מה שניתן לקבל הנחות זה בפרויקטים שיצאו לשיווק כבר, בפרויקטים שמשווקים בפריסייל אמיתי לפני היתרי בניה וכו', בד"כ הם נמכרות במחיר מוזל באופן משמעותי וקרוב מאוד לגבול השמאות בדו"ח אפס, במקרים כאלו קשה מאוד עד בלתי אפשרי להשיג הנחה נוספת וגם אם מינורית, אך ודאי לא משמעותית, זה חוטא למטרת הפריסייל של היזם מול הבנק (הסבר בקישור המצורף)

https://www.prog.co.il/articles/מדריך-לרכישת-דירה-בעסקת-פריסייל.5088/

ב. גם מי שיש לו הון עצמי גבוה להשלים את העסקה בעת הרכישה, לא בטוח שמומלץ לשלם ליזם הכל (או סכום משמעותי) מאחר שההוזלה שאותה כבר כן יתן (אם בכלל...) ברוב המקרים היא ככל הנראה תהיה פחות מגובה המינוף שאפשר להביא את הכסף הרב בטווח ממושך של 4 שנים ויותר באפיקים נבחרים
מההיכרות שלך כמשווק מה יש לך לומר על הקטע של הסבת ערבות?
אמיתי או לא?

lizi_g

משתמש פעיל
אמיתי או לא?
יעקב רייניץ מהמודיע דיבר על זה בכנס של יד שמשון אחרי פסח [קיים בקול הלשון].
הוא טוען שזה כמעט בטוח ורק קח בחשבון שאף אחד מהמשרד מכירות ידאג לספר לך .
ובמקרה הפחות טוב גם יערבבו אותך.
להבנתי גם המשווקים לא בדיוק מבינים את ההליך וגם עם על הנייר מאפשרים לך את זה [הקבלן] זה לא רק תלוי בו תלוי בנוסף בבנק המלווה בעו"ד ובמימון של הקונה שלך. כדאי להחכים ממנו יש שם הרבה מידע חשוב.[יעקב רייניץ הנ"ל].

נערך לאחרונה ב:

GPS

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אמיתי או לא?
א. ראשית כל אני לא משווק בעצמי שום פרויקט (חשוב לי להשאר נטול אינטרסים מול המשקיעים, יש לי קשרים והיכרות אישית עם מנטורים בתחום הפריסייל אני מקבל מהם עדכון על פרוייקטים בפריסייל אמיתי, מנתח את המחיר מול השוק, בודק פוטנציאל וכו' ורק אם אטרקטיבי מאוד אני מפנה)

ב. לגבי הסבת ערבות כתבתי ע"ז במדריך הנ"ל.
במילה אחת, דורש זהירות מירבית למי שבונה ע"ז, כיום אני מכיר פרויקטים בודדים בהסבת ערבות החתומה ע"י היזם וגם ע"י הבנק המלווה, זהו בטחון משמעותי מאוד.

נערך לאחרונה ב:

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עקב רייניץ מהמודיע דיבר על זה בכנס של יד שמשון אחרי פסח [קיים בקול הלשון].
הוא טוען שזה כמעט בטוח ורק קח בחשבון שאף אחד מהמשרד מכירות ידאג לספר לך .
ובמקרה הפחות טוב גם יערבבו אותך.
להבנתי גם המשווקים לא בדיוק מבינים את ההליך וגם עם על הנייר מאפשרים לך את זה [הקבלן] זה לא רק תלוי בו תלוי בנוסף בבנק המלווה בעו"ד ובמימון של הקונה שלך. כדאי להחכים ממנו יש שם הרבה מידע חשוב.[יעקב רייניץ הנ"ל].
לדעתי רייניץ גם נגוע כי הוא משווק בעצמו פריסיילים

esteras

משתמש פעיל
אלו שיש להם אפשרות להשלים את העסקה, לא בהכרח שיש להם כסף- או שווה להם לשלם בתשלומים הרגילים,
או בגלל שהם יכולים לקחת הלוואה לטווח קצר כשהם מגיעים לשלם את ה80%, ואז למכור
או בגלל שבתשלומי ה20 80 הכסף שלך בזמן הזה עושה עוד כסף

אליקו a

משתמש רשום
כל המשקיעים....
מנין לך?
אני מכיר כאלה שהשקיעו ויש להם להשלים,
לא מבין את ההכללות והקביעות החד משמעיות,
כל בנא צריך לבדוק לגופו של אדם, ולגופה של העסקה.
זו לא הכללה ששוללת משהו ממישהו שלא בצדק.
ברור שאם ישנו מישהו שיש לו את כל הכסף, אז החיסרון הזה לא קיים.

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מאוד יכול להיות שכל ההשקעות שלה סבירות וטובות
הכל עניין האם זה מתאים לי?
האם זוג שבקושי גומר חודש יכול להיכנס להשקעות גדולות של סיכון ובלי ביטוח
האם בן אדם עם משפחה יכול להרשות לעצמו ליטול את גורלו הכספי על קרן הצבי.
----
בדרך כלל שבאה חברה גדולה עם מלא אנשי מכירות שיוק יח"צ - פרסום.
כנסי משקיעים - רוח ואוירה והרבה רעש.
זה אומר שהם רוצים להביא אותך לאיזה הרגשה שלא היה לך קודם.
הם רוצים את הרגש ולא את השכל.
בדוק!
----
והשקעות לא עושים מהרגש אלא מהשכל.
-----
נ.ב.
לעשות כנס השקעות לציבור החרדי שהוא בהפרדה מלאה מתי שיושבים.... עם זמרים ומופע [לא חרדי], השקת ספר [אשה מדברת מול גברים] ...
ואחרי כן גם לפרסם את זה באתרים. ובכנס עצמו יושבים אנשי יח"צ ופרסום.
לא מוסיף לי שום אמינות אלא רק שוב את הרגשה שרוצים לסחוף אותך, קצת מזכיר לי כמה חברות שעשו את זה בעבר...
ושוב אני לא נגד או בעד הרעיון שלה וההשקעות שלה, אני רק מבהיר שיש כאן הרבה יח"צ ופרסום כדי להגיע לרגש שלכם [ולצערי בדרך הם מצריכים את עצמם גם לפרוץ גדרים בציבור החרדי]

מאוד יכול להיות שכל ההשקעות שלה סבירות וטובות
הכל עניין האם זה מתאים לי?
האם זוג שבקושי גומר חודש יכול להיכנס להשקעות גדולות של סיכון ובלי ביטוח
האם בן אדם עם משפחה יכול להרשות לעצמו ליטול את גורלו הכספי על קרן הצבי.
----
בדרך כלל שבאה חברה גדולה עם מלא אנשי מכירות שיוק יח"צ - פרסום.
כנסי משקיעים - רוח ואוירה והרבה רעש.
זה אומר שהם רוצים להביא אותך לאיזה הרגשה שלא היה לך קודם.
הם רוצים את הרגש ולא את השכל.
בדוק!
----
והשקעות לא עושים מהרגש אלא מהשכל.
-----
נ.ב.
לעשות כנס השקעות לציבור החרדי שהוא בהפרדה מלאה מתי שיושבים.... עם זמרים ומופע [לא חרדי], השקת ספר [אשה מדברת מול גברים] ...
ואחרי כן גם לפרסם את זה באתרים. ובכנס עצמו יושבים אנשי יח"צ ופרסום.
לא מוסיף לי שום אמינות אלא רק שוב את הרגשה שרוצים לסחוף אותך, קצת מזכיר לי כמה חברות שעשו את זה בעבר...
ושוב אני לא נגד או בעד הרעיון שלה וההשקעות שלה, אני רק מבהיר שיש כאן הרבה יח"צ ופרסום כדי להגיע לרגש שלכם [ולצערי בדרך הם מצריכים את עצמם גם לפרוץ גדרים בציבור החרדי]
ברור , גם כל המיילים שלה - המלחיצים האלה ....
ברור שזה בא לעבוד על הרגש
בכל אופן כבכר כתבתי למעלה את דעתי והתרשמותי
אני לא מעוניין שיתבעו אותי דיבה
אני לא הרב @איצ'ה קו המידע
אז אני לא רוצה לכתוב ולפרט הכל
אבל מה שאני כן יכול לכתוב בצורה ברורה - שמההתרשמות שלי ומהחוויה האישית שלי
אז לכאורה יש הרבה עיגולי פינות ! וחוסר אמת !
אבל שוב פעם אני מדגיש , זה רק לכאורה , וכמובן שזה רק מזווית מבטי האישית שלי , ואני לא באמת יודע , ושכל אחד יבדוק היטב , ואם הכל טוב ,
אז אדרבה כדאי לו מאוד להשקיע דרכם
במיוחד כדאי להשקיע דווקא דרך חני שטיגליץ , כי היא כתבה פעם בתפוצה של המיילים שלה שהיא מחזיקה כולל אברכים רציני (ממש ראשכוללית) ונותנת קימחא דפיסחא , עם הכסף שהיא מרוויחה מהעיסקאות האלה
ולכן אני חושב שכדאי להשקיע דווקא דרכה , כי אם זה נכון (הרי ככה היא כתבה במייל במפורש ) אז בחשבון פשוט , אתם שותפים למאות (בעצם לפי העמלה שלה כנראה , לאלפי) שעות לימוד .

---------
---------

אני כן יכול לציין , שהפרוייקטים שהיא שיווקה בתקופה האחרונה
אלו לא פרוייקטים מיוחדים , הסגורים לקבוצה שלה ...
אלא פשוט מאוד פרוייקטים שנמצאים ביד 2

כשאני ישבתי אצלהם , הציעו לי איזה פרוייקט מסויים
ואמרו לי שזה בתנאי תשלום של ה 5/95 והם לא הצליחו לבטל את ההצמדה למדד
והם עשו לי חשבון ,שזה עדיין משתלם מאוד , והאיזור ... והתנופה ... וכו'
ככה שבשורה התחתונה - הדירה היתה צמודה למדד תשומות הבניה

בדקתי באתר של הקבלן - ושם היה כתוב שזה אותם התנאים 5/95 ואותו המחיר
אבל היה כתוב שזה עם פטור מלא מהצמדה למדד

שאלתי אותם , מה זה ?
אז אמרו , האא , מעניין , הלקוחות הקודמים שלנו , לא קיבלו את ההטבה הזאת , הם חתמו על חוזה שהוא לא קיבל פטור מהצמדה למדד
" יכול להיות שבדיוק היום הקבלן החליט לתת את ההטבה הזאת "

אני לא יוסיף ויכתוב עוד ,
יש מה להאריך ...
אולי מישהו אחר יעשה לבד את החשבון ....
בהצלחה לכולם .

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ברור , גם כל המיילים שלה - המלחיצים האלה ....
ברור שזה בא לעבוד על הרגש
בכל אופן כבכר כתבתי למעלה את דעתי והתרשמותי
אני לא מעוניין שיתבעו אותי דיבה
אני לא הרב @איצ'ה קו המידע
אז אני לא רוצה לכתוב ולפרט הכל
אבל מה שאני כן יכול לכתוב בצורה ברורה - שמההתרשמות שלי ומהחוויה האישית שלי
אז לכאורה יש הרבה עיגולי פינות ! וחוסר אמת !
אבל שוב פעם אני מדגיש , זה רק לכאורה , וכמובן שזה רק מזווית מבטי האישית שלי , ואני לא באמת יודע , ושכל אחד יבדוק היטב , ואם הכל טוב ,
אז אדרבה כדאי לו מאוד להשקיע דרכם
במיוחד כדאי להשקיע דווקא דרך חני שטיגליץ , כי היא כתבה פעם בתפוצה של המיילים שלה שהיא מחזיקה כולל אברכים רציני (ממש ראשכוללית) ונותנת קימחא דפיסחא , עם הכסף שהיא מרוויחה מהעיסקאות האלה
ולכן אני חושב שכדאי להשקיע דווקא דרכה , כי אם זה נכון (הרי ככה היא כתבה במייל במפורש ) אז בחשבון פשוט , אתם שותפים למאות (בעצם לפי העמלה שלה כנראה , לאלפי) שעות לימוד .

---------
---------

אני כן יכול לציין , שהפרוייקטים שהיא שיווקה בתקופה האחרונה
אלו לא פרוייקטים מיוחדים , הסגורים לקבוצה שלה ...
אלא פשוט מאוד פרוייקטים שנמצאים ביד 2

כשאני ישבתי אצלהם , הציעו לי איזה פרוייקט מסויים
ואמרו לי שזה בתנאי תשלום של ה 5/95 והם לא הצליחו לבטל את ההצמדה למדד
והם עשו לי חשבון ,שזה עדיין משתלם מאוד , והאיזור ... והתנופה ... וכו'
ככה שבשורה התחתונה - הדירה היתה צמודה למדד תשומות הבניה

בדקתי באתר של הקבלן - ושם היה כתוב שזה אותם התנאים 5/95 ואותו המחיר
אבל היה כתוב שזה עם פטור מלא מהצמדה למדד

שאלתי אותם , מה זה ?
אז אמרו , האא , מעניין , הלקוחות הקודמים שלנו , לא קיבלו את ההטבה הזאת , הם חתמו על חוזה שהוא לא קיבל פטור מהצמדה למדד
" יכול להיות שבדיוק היום הקבלן החליט לתת את ההטבה הזאת "

אני לא יוסיף ויכתוב עוד ,
יש מה להאריך ...
אולי מישהו אחר יעשה לבד את החשבון ....
בהצלחה לכולם .
הציבור החרדי הוא גן עדן לנוכלים
הם יודעים ש 90% מסננים אוטומטי את הפרסומות שלהם אבל בגלל ששולי הרווח לכל ניצוד מהפרסומת הם כל כך גבוהים (השמים הם הגבול) הפרסומת ממש משתלמת, תחשבו על אברכים שלא חשופים לתקשורת אפילו עיתון אין להם ממש כל יום תמימים ומלאי אמון בכולם יש כאלו לרבבות ואלפים, רק צריך לפרסם ולקטוף אותם
ההתכתבות פה לא תעזור כלום עד שיקום גוף ממומן שיכריז מלחמה על כל הגופים האלו לא ישתנה כלום
אולי באמת כמו שידעו להילחם עד הנצחון המוחלט בחנויות פלאפונים שמכרו פלאפון עם נגן ומצלמה וגם באמצעים לא חוקיים, שיקומו אותם קדושים וטהורים ויעברו להילחם גם בגופים האלה שהופכים אלפים לנכים כלכלית לכל חייהם
ואגב הם ממש לא חייבים להיות נוכלים מבחינה חוקית עצם הפרסום של השקעות הכי מסוכנות למגזר העני בישראל כבר הפוך אותם ללא הוגנים הלכתית ואפשר להוציא מכתבים מרבנים שהתקשורת החרדית לא תשתף פעולה רק להשקעה שיש לה אישור מהכשר שמקובל על כל המגזרים להשקעות

נערך לאחרונה ב:

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עוד נקודה למחשבה
עסק שעובד עם שתי משרדים
עשרות עובדים
[בכנס ראיתי לפחות 20]
חלוקה למנכל וסמנכל
אנשי יח"צ
הוא חייב להיות אחד מהשניים או עסק שלא מרויח כלום ורק עושה בועה ובלון
או עסק שמרויח עליכם הרבה מאוד כסף [כמו כאן]
יש אשה אחרת שמתעסקת גם בהשקעות דומות - בקושי יש לה מזכירה.
----
ושוב אני מדגיש העסק הזה יכול להיות טוב והכי טוב אני רק רוצה לעורר את הקורא התמים
שחושב כאילו יש פה איזה חברה שרוצה לעזור לו
להושיע אותו
לתת לו הזדמנות
אז לא - כולם רוצים רק את הכסף שלך.
ומתוך שלא לשמה מעורב תמיד גם לשמה כדרבי הגר"ח...

esteras

משתמש פעיל
הציבור החרדי הוא גן עדן לנוכלים
הם יודעים ש 90% מסננים אוטומטי את הפרסומות שלהם אבל בגלל ששולי הרווח לכל ניצוד מהפרסומת הם כל כך גבוהים (השמים הם הגבול) הפרסומת ממש משתלמת, תחשבו על אברכים שלא חשופים לתקשורת אפילו עיתון אין להם ממש כל יום תמימים ומלאי אמון בכולם יש כאלו לרבבות ואלפים, רק צריך לפרסם ולקטוף אותם
ההתכתבות פה לא תעזור כלום עד שיקום גוף ממומן שיכריז מלחמה על כל הגופים האלו לא ישתנה כלום
אולי באמת כמו שידעו להילחם עד הנצחון המוחלט בחנויות פלאפונים שמכרו פלאפון עם נגן ומצלמה וגם באמצעים לא חוקיים, שיקומו אותם קדושים וטהורים ויעברו להילחם גם בגופים האלה שהופכים אלפים לנכים כלכלית לכל חייהם
ואגב הם ממש לא חייבים להיות נוכלים מבחינה חוקית עצם הפרסום של השקעות הכי מסוכנות למגזר העני בישראל כבר הפוך אותם ללא הוגנים הלכתית ואפשר להוציא מכתבים מרבנים שהתקשורת החרדית לא תשתף פעולה רק להשקעה שיש לה אישור מהכשר שמקובל על כל המגזרים להשקעות
אני לא יודע אם כוונתך באופן כללי על רמאויות או שהכוונה גם על שטיגליץ,
לדעתי, (ולא מהכירות אישית) זה עוול לכתוב כאלה דברים, שמשתמע כאילו היא רמאית,
נראה לי הבעיה בציבור החרדי היא חינוך לתמימות,
אדם שנכנס למשרד ומציעים לו דירה ב4 מליון, ואין לו את הכסף לשלם, הוא או תמים או טיפש,
גם שאתה נכנס לחנות מחשבים, והמוכר מציע לו מחשב ב5000 שקל, כי זה מחשב איכותי, אם אין לבנא איך לשלם על המחשב האיכותי, המכור אינו רמאי,
אני חושב שהמינימום הנדרש מבנא שמשקיע לברר היטב לפני שהוא מוציא את ה100 אלף שקל הראשונים, שלא נדבר על 4 מיליון, ואם הבנא סוגר עסקה על סמך מה שאמרו לו במשרד מכירות זה לא רמאות של המוכר אלא טיפשות של הקונה,

יוצא מן הכלל השקעות בחברת השקעות ששם יכול להיות רמאויות בלי שיש לך אפשרות לברר, ואם נעשו דברים לא כשרים בחברה אין לך דרך לדעת,
אבל נדלן אתה קונה מוצר לכל דבר ועניין

esteras

משתמש פעיל
ושוב אני מדגיש העסק הזה יכול להיות טוב והכי טוב אני רק רוצה לעורר את הקורא התמים
שחושב כאילו יש פה איזה חברה שרוצה לעזור לו
להושיע אותו
לתת לו הזדמנות
אז לא - כולם רוצים רק את הכסף שלך.
ומתוך שלא לשמה מעורב תמיד גם לשמה כדרבי הגר"ח...
מי שעד כדי כך תמים על גבול הטיפשות כנראה לא יעזור מה שתכתוב

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מי שעד כדי כך תמים על גבול הטיפשות כנראה לא יעזור מה שתכתוב
אופה
ברוך הבא לעולם הפרסום והשיוק.
בפרסום נכון ושיוק מאסיבי אפשר למכור לך גם חמור ולהסביר לך שזה האוטו הכי חדיש שיש.
זה נכון לכל האנשים והמגזרים.
הבעיה בחברות מעין אלו שהם בעצם מסבירים לך בהוכחות ומופתים שהם יודעים הכל ועושים הכל
ונותנים את הרעיון לעשות דברים לא הכי מקובלים.
זה לא טפשות ולא תמימות.
קוראים לזה ר-ג-ש

esteras

משתמש פעיל
אופה
ברוך הבא לעולם הפרסום והשיוק.
בפרסום נכון ושיוק מאסיבי אפשר למכור לך גם חמור ולהסביר לך שזה האוטו הכי חדיש שיש.
זה נכון לכל האנשים והמגזרים.
הבעיה בחברות מעין אלו שהם בעצם מסבירים לך בהוכחות ומופתים שהם יודעים הכל ועושים הכל
ונותנים את הרעיון לעשות דברים לא הכי מקובלים.
זה לא טפשות ולא תמימות.
קוראים לזה ר-ג-ש
מי שקונה מרגש... ועוד דירה..

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מי שקונה מרגש... ועוד דירה..
אגב אם כבר בהשקעות אנו עוסקים
אני רוצה לספר לך שגם את הדירה שלך שקנית [לא יודע]
זה גם סוג של קנייה רגשית ולא מהשכל.
כי שיכלית אין שום יועץ השקעות שבעולם שיאמר לך לקנות דירה בבני ברק או בירושלים מעל שתי מיליון ש"ח
ולהתחיל את החיים בחובות
במקום למנף את הכסף להצלחה.
אז כן כולנו קונים דירות מרגש...

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ז'

מט זְכֹר דָּבָר לְעַבְדֶּךָ עַל אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי:נ זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי:נא זֵדִים הֱלִיצֻנִי עַד מְאֹד מִתּוֹרָתְךָ לֹא נָטִיתִי:נב זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יי וָאֶתְנֶחָם:נג זַלְעָפָה אֲחָזַתְנִי מֵרְשָׁעִים עֹזְבֵי תּוֹרָתֶךָ:נד זְמִרוֹת הָיוּ לִי חֻקֶּיךָ בְּבֵית מְגוּרָי:נה זָכַרְתִּי בַלַּיְלָה שִׁמְךָ יי וָאֶשְׁמְרָה תּוֹרָתֶךָ:נו זֹאת הָיְתָה לִּי כִּי פִקֻּדֶיךָ נָצָרְתִּי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה