השקעות נדל"ן מידע אודות שטיגליץ גרופ

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
ניסיתי בדיוק לפני שבועיים !
שלחתי לכם מייל וכתבתם שתחזרו אלי
עבר שבוע .. וכלום
שלחתי לכם עוד פעם שאני ממתין ... ואין תגובה

חוץ מזה כתבת לנו למייל שנשלח בתפוצה כללית שאת מגיעה לבית שמש ויש ל 20 הראשונים הזדמנות לפגישה חינם
אני מיד ! שלחתי תגובה שאני מעוניין , ולא קיבלתי מענה .

חבל ..
אבל כמו שכתבתי למעלה שמשמים ... שלא ביזבזתי זמן
ואני לא מצטער
כי הבנתי שכל הפריסיילים האלה מתומחרים ביותר מהמחיר הרגיל

ושבעצם כל הסיבה שכל "יועצי ההשקעות " עברו להציע פריסיילים במקום כל ההצעות שהיו פעם
כי בזה הם יכולים לעשות כסף קל , ובקלות !
כי צריך בסך הכל לברר היטב על פרוייקט אחד ואז להרוויח תיווך של לפחות 10 דירות !
כאשר פעם היו מבררים ויושבים על כל דירה בפני עצמה
וזה גם הרבה יותר קל "ליועצים" כי הלקוחות לא צריכים לבוא ולסייר בנכס ולעקם את האף על האינסטלציה וכדו'
אלא פשוט וקל - מוכרים על הנייר ...

דרך אגב - אם את כאן אולי תסבירי לטובת כולם
הרי בעצם הפגישות שאת מציעה הם למעשה הצעות להשקעה - מה שנקרא בלע"ז שיווק ..
ואם את גובה על ההשקעות האלה 2% פלוס מע"מ (שזה בפני עצמו לגיטמי)
אז למה את גובה כסף על הפגישה ?

זה קצת מוזר לשלם כסף על פגישה , כשלא יודעים מה הולך להיות בה ...
לא יודעת לאן שלחת? ולמה אתה רושם שלא הגיבו לך. כואב לי לשמוע. כי יש לי מחלקה שלמה שעונה לפונים.
מבטיחה לטפל באופן אישי בזה!
דבר שני, אני לא מתווכת אני גובה כסף על המקצועיות שלנו. יושבים עם בנאדם ומבינים את המצב הכלכלי שלו, בונים תוכנית איך לגייס הון הוני נכון וזול. המטרה לגלות לאנשים שיש להם כסף שלא חשבו על זה. וכמובן לדעת להוציא חכם וזול. לא העיקר להוציא כסף.
וכמובן מתאימים את העסקאות הנכונות ללקוחות לא העעיקר למכור . צריך לגרום לאנשים לרווחה כלכלית ולא קריסה כלכלית.
אשמח אם תוכל לשלוח שובה מייל שאדאג לך באופן אישי.
תודה על המשוב

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
הם מתעסקים כיום רק בפריסיילים

יש להם חוש למצוא את העיסקאות הטובות שהרווח העתידי גבוה

רק שוב...

צריך לחשב את כל העלויות כולל תיווך מס רכישה ועלות ריבית

דבר נוסף, צריך לקחת בחשבון הםא יש לכם אפשרות לקבל משכנתא גבוהה, כי הדירות שהם מתעסקים איתם הם במחירים 3.5 מיליון פלוס
אתה צודק, וזו בדיוק הסיבה שצריך לקנות עסקאות עם פוטניצאל השבחה גבוה במיוחד. על מנת שעם כל העלויות עדיןן תרוויח כסף. כי מי שיקנה עסקה לא עם פוטניצאל לא ירוויח אלא יגלגל כסף

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
ניתן לדחות את מס הרכישה אבל זה צובר ריבית של 4 אחוז צמוד מדד (בפועל יגיע כנראה ל6-7 אחוז), כך שבכל מקרה עדיף לקחת משכנתא על הנכס הקיים ולשלם את זה כבר בהתחלה.
הלוואה הכי זולה שתיקח מהמדינה....

ירחמיאלל

משתמש צעיר
@חני שטיגליץ
נשמח לתגובה על זה
תודה רבה מראש
מניסיון שלי איתכם אתם לא מיידעים את הלקוח שאמנם את הריבית על ההלוואת קבלן הקבלן משלם -
אבל את ההצמדות הלקוח משלם!!!
גם לא מביאים מענה הולם להשלמת העסקה במסירת המפתח אז צריך להשלים את הכסף מעבר ל80/85%
ששולמו בהתחלה
רק דיבורים מעורפלים על מימון חוץ בנקאי בלי להיכנס לנקודה שהריביות בכזה מהלך גורמות הרבה פעמים לחוסר כדאיות לכל העסקה

אנונימי

משתמש צעיר
D I G I T A L
הלוואה הכי זולה שתיקח מהמדינה....
יותר זול לקחת את זה כמשכנתא על הנכס הקיים.
בכל מקרה מה שחשוב זה שהלקוח יהיה מודע לזה, לצערי לא כל המשווקים שמכנים את עצמם יועצי נדלן מספרים את זה ללקוחות שלהם.

ירחמיאלל

משתמש צעיר
@ירחמיאלל נשמח לשמוע כמה כסף זה בערך יוצא הריביות של ההצמדה ?
אתם רוצים לדעת את כל פרטי העסקה כולל סכומים אחוזים וקנסות פירעון מוקדם של המשכנתא והמימון החוץ בנקאי?
זה לא יעזור לכם כי זה כל מקרה לגופו
מה שאני מתכוון לומר זה שיש דברים שמי שדורש בטובת המשקיע צריך לדון בהם במפורט ולא למרוח ולומר 'יהיה בסדר' ו'נראה כבר אז' וכדומה
כדברי ההודעה הזאת:
בכל מקרה מה שחשוב זה שהלקוח יהיה מודע לזה, לצערי לא כל המשווקים שמכנים את עצמם יועצי נדלן מספרים את זה ללקוחות שלהם.

21228

משתמש צעיר
דווקא אני השארתי פרטים
וגם שלחתי להם מייל כבר לפני כמעט שבועיים
ולא חזרו אלי ...

והיום אני מבין שמשמים יצא לי טוב שלא חזרו אלי ...
בדיוק יצא לי לשוחח עם קבלן גדול
והוא אמר לי ש"אתם החרדים מצילים אותנו "
הוא בעצם אמר שהם כבר עמדו לקראת הורדת מחיר
ואז פנו אליו עם הצעה שיתן תנאי מימון טובים בעד זה שהוא אפילו יעלה את המחיר !
וככה הוא עשה
הוא אמר לי שאילולי החרדים שקונים בעסקאות האלה
הקבלנים היו מורידים את המחירים

הוי אומר שהשוק מתומחר היום ביותר ... וייקח זמן עד שהמשקיע אכן ירוויח , כי הוא בעצם קנה את העיסקה במחיר יותר יקר

ודרך אגב - מניסיון אישי !
הרבה קבלנים שנותנים תנאי תשלום אטרקטיביים
אם תבוא אליהם לפגישה ותגיד להם שאתה רוצה תנאי תשלום רגילים הם יורידו לך במחיר !
תבדקו ותראו !
ושוב זה אומר שכל מי שנכנס לעסקאות האלה (כשכבר יש לו דירה ביד , ועל זה מדברים כי הרי באים לעזור לנו לחתן ילדים , לא ?)) כמעט ואין לו סיכויי להרוויח
יש לו לשלם מיסויי 8% ועוד 2% תיווך ועו"ד והלוואות קבלן (שבדרך כלל הקבלן סופג את הריבית אבל הלקוח סופג את ההצמדות .. תבדקו את זה) ועוד בסוף לגלות שהוא שילם על העיסקה הזאת ביותר יקר !
ככה שגם אם תהיה קפיצה במחירים ... לא ברור כמה הוא ירוויח
כמובן שאני לא יועץ ולא ממליץ
אני רק נותן נקודה למחשבה מניסיון אישי שלי !
בהצלחה .
קודם כל חשוב לי @חני שטיגליץ שתדעי שאני עוקבת נלהבת ורואה את הסרטונים שלך ומאמינה למה שאני רואה... וחושבת שהמרץ והאנרגיות שיש לך זה בטוח מתכון טוב להצלחה ולא בחינם את הגעת לאיפה שהגעת!!!

אבל יש נקודה אחת שהיא באמת שאלה שכל הזמן רצה במוח לגבי מה שציטטתי מהקבלן הזה שאומר שהחרדים סתם קונים במחירים יקרים מה גם שרואים שבתקופה האחרונה גם פרויקטים במעוזים חילונים נמכרים בעסקאות של 10/90 לחרדים ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
לא יודעת לאן שלחת? ולמה אתה רושם שלא הגיבו לך. כואב לי לשמוע. כי יש לי מחלקה שלמה שעונה לפונים.
דבר שני, אני לא מתווכת אני גובה כסף על המקצועיות שלנו. יושבים עם בנאדם ומבינים את המצב הכלכלי שלו, בונים תוכנית איך לגייס הון הוני נכון וזול. המטרה לגלות לאנשים שיש להם כסף שלא חשבו על זה. וכמובן לדעת להוציא חכם וזול. לא העיקר להוציא כסף.
וכמובן מתאימים את העסקאות הנכונות ללקוחות לא העעיקר למכור . צריך לגרום לאנשים לרווחה כלכלית ולא קריסה כלכלית.
אשמח אם תוכל לשלוח שובה מייל שאדאג לך באופן אישי.
תודה על המשוב
שלחתי למייל שלך - חני שטיגליץ !

ואני רושם שלא הגיבו לי , כי לא הגיבו לי ...
מה אני יכול לעשות ...
ואת זה אני שואל אותך ...

אבל הנה הבטחת שתטפלי באופן אישי
אז הנה עשיתי העתק הדבק מהמייל שלי וההתכתבות שלי איתכם .
ככה שתוכלי לראות בעיניים , וגם שתדעי למי לחזור

מעוניין לקבוע פגישה מסודרת​

דואר נכנס
חיפוש כל ההודעות עם התווית דואר נכנס

הסרת התווית דואר נכנס משיחה זו

ACg8ocK6adPzsAY2HOCkDMjDAvK-UKXXbOfg0Yzpb-R1thRM=s40-p-mo

א13 בפבר׳ 2024, 15:47
איך ניתן לעשות זאת בצורה מסודרת ?

AGPWSu-OzzcFVrii7HQ4LyqPbLuowfk0e9kp4iDGOD4EFjIuQEhjxPx3XBtp1WZUA4rlOQ=s40-p

meser shtiglitz14 בפבר׳ 2024, 10:49
שלח בבקשה מספר טלפון ואדאג שיחזרו אליך בתאריך יום ג׳, 13 בפבר׳ 2024, 15:47, מאת אל ‏<mail.>:

14 בפבר׳ 2024, 12:50
המספר טלפון שלי - מחקתי עכשיו ... ‫ תאריך יום ד׳, 14 בפבר׳ 2024 ב-10:49 מאת ‪meser shtiglitz‬‏ <‪<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‬‏>:‬

AGPWSu-OzzcFVrii7HQ4LyqPbLuowfk0e9kp4iDGOD4EFjIuQEhjxPx3XBtp1WZUA4rlOQ=s40-p

meser shtiglitz14 בפבר׳ 2024, 14:43
העברתי יחזרו אליך בתאריך יום ד׳, 14 בפבר׳ 2024, 12:51, מאת א ‏6gmail.>:

<egmail.com‏>​

20 בפבר׳ 2024, 17:58 (לפני 8 ימים)

meser

אני מחכה כבר שבוע
למה לא חוזרים אלי ?
אני מעוניין לקבוע פגישה מסודרת
אשמח לעזרתך .
‫בתאריך יום ד׳, 14 בפבר׳ 2024 ב-14:43 מאת ‪meser shtiglitz‬‏ <‪<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‬‏>:‬
cleardot.gif

15:39 ‎(לפני 0 דקות)‎

meser

אני שולח שוב מייל שחני תדאג לי באופן אישי ...
‫בתאריך יום ג׳, 20 בפבר׳ 2024 ב-17:58 מאת <‪gmail.com‬‏>:‬
cleardot.gif

תשובההעברה

הוספת תגובה

@חני שטיגליץ

נערך לאחרונה ב:
מאוד מעניין שבדיוק היום התקשרתם אלי
אבל הייתי באמצע שיחה אחרת
אז ניסיתי לחזור אליכם ואז כרגיל אין מענה ...
אני לא מבין איך אנשים מתקשרים איתכם בכזאת צורה שבחיים אין מישהו שעונה לטלפון ?

משי האמיתי

מנהל
מנוי פרימיום
ניתן לדחות את מס הרכישה אבל זה צובר ריבית של 4 אחוז צמוד מדד (בפועל יגיע כנראה ל6-7 אחוז), כך שבכל מקרה עדיף לקחת משכנתא על הנכס הקיים ולשלם את זה כבר בהתחלה.
למעשה לא בטוח שכדאי לשלם את מס הרכישה בהתחלה, או יותר נכון בטוח שלא!
כי אם אכן הגעת למקום שיש בו פריסייל אמיתי (בדגש על המילה אמיתי) שאתה רוכש דירה בפחות ממחיר השוק באופן מוכח (לא השערות, מספרים... אפשר לבדוק באתר רשות המיסים לפי גוש וחלקה וכו' ) ובמקום עם פוטנציאל השבחה גבוה ובתנאים מעולים, (אין הרבה מקומות כאלו), אם כן בכסף הזה של מס הרכישה אתה יכול בהרבה מאוד פעמים לרכוש דירה נוספת כעת (אפי' עם קצת תוספת תשלום, שווה), אמנם צנועה יותר, אבל דירה שפוטנציאל ההשבחה שלה גבוה בהרבה מהריביות המזעריות הללו, ולהרוייח עליה בגדול.
אבל כל זה בהנחה שמצאת פריסייל אמיתי, ובשביל זה צריך לדעת לזהות מוקדם.
אגב בעניין זיהוי פרוייקטי פריסייל, נקוט האי כללא בידך בכדי לצנזר ולדעת מה לא פריסייל:
א.
דירה שראית עליה פרסום במקום רשמי סביר להניח שזה כבר יצא לשיווק, והמחירים בהתאם, נקודה!
פרי-סייל תרגומו 'טרום מכירה', שזה בד"כ בשלב שיש רק היתר חפירה ודיפון, ואפי' ללא היתרי בניה, כן ללא היתרים, רק שיש מקומות שאין מה לחשוש שלא יהיה התרים וכגון במקומות שהעירייה מקדמת את הפרוייקטים, שיש לה אינטרס עליון להאיץ את הכל... ורק בגלל שזה שלב מוקדם מאוד המחירים זולים בכ 10% פחות ממחיר השוק באותו סטנדרט בניה באיזור (שזה אומר שכבר ברכישה אתם מכסים את רוב מס הרכישה)
ב. דרך נוספת לזהות אם זה בשלבי פריסייל אמיתיים, זה פשוט להתקשר באופן ישיר לחברת הבניה של הפרוייקט, ולבקש לקבל הצעת מחיר על הדירה שהציע לכם המשווק... בהרבה מאוד מקרים אתם תופתעו שניתן לרכוש את הדירה באופן ישיר מהחברה, במחיר זהה לחלוטין (השמאי קבע את המחיר, והבנק המלווה מתעקש על מחיר זה מסיבות ברורות) ללא כל העמלות תיווך או השיווק, רק שבמקרה כזה לא בטוח שכדאי כבר לרכוש את הדירה, משום שהיא כבר יצאה לשיווק ובד"כ המחיר בהתאם (וזאת מלבד גזל כלפי המשווק אם באתם דרך משווק מסויים ובפרט אם חתמתם לו ע"כ)
אני מכיר באופן אישי מישהו מקצועי ואמין מאוד שהוא כבר 20 שנה מתעסק בזיהוי פרוייקטים עם פוטנציאל השבחה גבוה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ובתנאי מימון מעולים, אלא שיש לו רק בין 3-4 פרוייקטים בשנה בסטנדרט שהוא מחפש, (הוא משלם ערבות של כמה מליונים לחברה והוא מוכר בבלעדיות את כל דירות הפריסייל המאושרות בפרוייקט לבדו תוך פירסום בתוך קבוצה פנימית של מאות רוכשים מהעבר, רוב ככל הדירות נגמרים ע"י חברי הקבוצה)
מי שרוצה פרטים עליו יכול לפנות אלי בשעות בין הסדרים והערב בלבד ב 0583251623

אנונימי

משתמש צעיר
D I G I T A L
למעשה לא בטוח שכדאי לשלם את מס הרכישה בהתחלה, או יותר נכון בטוח שלא!
כי אם אכן הגעת למקום שיש בו פריסייל אמיתי (בדגש על המילה אמיתי) שאתה רוכש דירה בפחות ממחיר השוק באופן מוכח (לא השערות, מספרים... אפשר לבדוק באתר רשות המיסים לפי גוש וחלקה וכו' ) ובמקום עם פוטנציאל השבחה גבוה ובתנאים מעולים, (אין הרבה מקומות כאלו), אם כן בכסף הזה של מס הרכישה אתה יכול בהרבה מאוד פעמים לרכוש דירה נוספת כעת (אפי' עם קצת תוספת תשלום, שווה), אמנם צנועה יותר, אבל דירה שפוטנציאל ההשבחה שלה גבוה בהרבה מהריביות המזעריות הללו, ולהרוייח עליה בגדול.
אבל כל זה בהנחה שמצאת פריסייל אמיתי, ובשביל זה צריך לדעת לזהות מוקדם.
אגב בעניין זיהוי פרוייקטי פריסייל, נקוט האי כללא בידך בכדי לצנזר ולדעת מה לא פריסייל:
א.
דירה שראית עליה פרסום במקום רשמי סביר להניח שזה כבר יצא לשיווק, והמחירים בהתאם, נקודה!
פרי-סייל תרגומו 'טרום מכירה', שזה בד"כ בשלב שיש רק היתר חפירה ודיפון, ואפי' ללא היתרי בניה, כן ללא היתרים, רק שיש מקומות שאין מה לחשוש שלא יהיה התרים וכגון במקומות שהעירייה מקדמת את הפרוייקטים, שיש לה אינטרס עליון להאיץ את הכל... ורק בגלל שזה שלב מוקדם מאוד המחירים זולים בכ 10% פחות ממחיר השוק באותו סטנדרט בניה באיזור (שזה אומר שכבר ברכישה אתם מכסים את רוב מס הרכישה)
ב. דרך נוספת לזהות אם זה בשלבי פריסייל אמיתיים, זה פשוט להתקשר באופן ישיר לחברת הבניה של הפרוייקט, ולבקש לקבל הצעת מחיר על הדירה שהציע לכם המשווק... בהרבה מאוד מקרים אתם תופתעו שניתן לרכוש את הדירה באופן ישיר מהחברה, במחיר זהה לחלוטין (השמאי קבע את המחיר, והבנק המלווה מתעקש על מחיר זה מסיבות ברורות) ללא כל העמלות תיווך או השיווק, רק שבמקרה כזה לא בטוח שכדאי כבר לרכוש את הדירה, משום שהיא כבר יצאה לשיווק ובד"כ המחיר בהתאם (וזאת מלבד גזל כלפי המשווק אם באתם דרך משווק מסויים ובפרט אם חתמתם לו ע"כ)
אני מכיר באופן אישי מישהו מקצועי ואמין מאוד שהוא כבר 20 שנה מתעסק בזיהוי פרוייקטים עם פוטנציאל השבחה גבוה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ובתנאי מימון מעולים, אלא שיש לו רק בין 3-4 פרוייקטים בשנה בסטנדרט שהוא מחפש, (הוא משלם ערבות של כמה מליונים לחברה והוא מוכר בבלעדיות את כל דירות הפריסייל המאושרות בפרוייקט לבדו תוך פירסום בתוך קבוצה פנימית של מאות רוכשים מהעבר, רוב ככל הדירות נגמרים ע"י חברי הקבוצה)
מי שרוצה פרטים עליו יכול לפנות אלי בשעות בין הסדרים והערב בלבד ב 0583251623
זה כבר תלוי לקוח, רוב האנשים לא מתכוונים ולא יכולים לעשות עסקה נוספת, כך שאין סיבה לדחות את תשלום המס.
מעבר לזה, לדעתי להרבה אנשים הולכת להיות בעיה להשלים את הרכישה בסוף, כי לא יאשרו להם משכנתאות בסכום שהם צריכים.

נקודה נוספת, גם אדם שרוכש בפריסייל ובהנחה ממחיר השוק, כשמדובר בדירה שניה בהרבה מקרים לא יישאר עם הרבה רווח, ולכן חשוב לדעת לעשות החישוב של כל ההוצאות כי אף אדם לא רוצה לגלות אחרי 4 שנים של השקעה שהוא יוצא עם רווח פעוט אם בכלל...

בטח בהשם

משתמש פעיל
שלום
אני השקעתי אישית אצל שטיגליץ גרופ
מאד ממליצה
ראיתי רווחים גדולים
קבלתי ליווי מלא לכל התהליך
חברה שלי שקנתה בקילומטר אוירי ממני לא הרויחה ואני הרוחתי המון
לא העיקר לקנות - צריך לקנות חכם
וזה מה שהם עושים
ולכן חשוב מאד להצמד למקצוענים שעשו את זה לפניך וככה להרויח בענק
לפני כמה זמן השקעת
והאם סיימת את העסקה
וכמה שקיפות ואמינות היה לך בכל התהליך

משי האמיתי

מנהל
מנוי פרימיום
זה כבר תלוי לקוח, רוב האנשים לא מתכוונים ולא יכולים לעשות עסקה נוספת, כך שאין סיבה לדחות את תשלום המס.
מעבר לזה, לדעתי להרבה אנשים הולכת להיות בעיה להשלים את הרכישה בסוף, כי לא יאשרו להם משכנתאות בסכום שהם צריכים.

נקודה נוספת, גם אדם שרוכש בפריסייל ובהנחה ממחיר השוק, כשמדובר בדירה שניה בהרבה מקרים לא יישאר עם הרבה רווח, ולכן חשוב לדעת לעשות החישוב של כל ההוצאות כי אף אדם לא רוצה לגלות אחרי 4 שנים של השקעה שהוא יוצא עם רווח פעוט אם בכלל...
אתה ממש ממש צודק שזה תלוי לקוח,
אך צריך לדעת שיש פרויקטים מסויימים מאוד שכמעט ואין שום סיכוי לסיכון בצורך להשלמת העסקה, ויש סיכוי גבוה לרווחים נאים מאוד עד גדולים מאוד, אך לזה צריך סייעתא דשמיא למציאת פרויקט שיהיה לו את התנאים דלהלן (מלבד התנאים שכתבתי של פוטנציאל השבחה גבוה ומחיר נמוך ממחיר השוק וכו'):
א. תשלום 15/85 ולא הלוואת קבלן (בד"כ 10/90 זה הלוואת קבלן שמגבילה יציאה באמצע העסקה).
ב. אפשרות מכירת הנכס קודם האיכלוס, ובמילים אחרות קודם השלמת העסקה (85, עכ"פ לאחר סיום מכירת הדירות הזהות בפרויקט שיש פריסיילים בודדים שמסכימים לזה בתנאים).
ג. מסירת מפתח בטווח של 3-4 שנים לפחות (פחות מזמן זה אין זמן מספיק לנכס לעלות, בהתחשב שסטיסטית ממוצע עליית נכס בישראל היא 5-6% (לשנה ע"כ עדיף קבלת מפתח כמה שיותר מאוחר) וצריך לזכור שזה ממוצע חציוני של כלל הדירות כולל יד 2 אך בדירות חדשות הממוצע הוא יותר מזה (אין לי נתונים מדוייקים) ונמצא לסיכום שמפריסייל מובחר אפשר להגיע לרווחים משמעותיים מאוד.
ד. אין אפשרות לקבלן למסור את הדירה לרוכשים קודם לזמן המרוחק הנ"ל גם אם סיים את בניית הפרוייקט (בד"כ ממוצע 3 שנים מספיק לסיום בניית מגדל של 20 קומות)
ה. ישנם פרויקטים שהחברה מצהירה שיכולה לסיים את בניית הפרויקט תוך 3 שנים למשל (או בזמן סיום הבנייה מיד) וזה אכן תאריך מסירת המפתח בפועל לכל דיירי הבניין שרכשו אחרי הפריסייל, אבל כהטבת פריסייל הקבלן מאשר לרוכשי דירות הפריסייל שלא יוכל למסור להם לפני 4 שנים (ויותר) מהרכישה.
תנאי זה הוא ביטחון נוסף למי שלא יכול להשלים את העסקה, משום שברגע שרוב דיירי הבניין מאוכלסים יש ביקוש דרמטי לרכישה ואיכלוס מיידי (כי חוץ מזה שהבניין חדש ומזמין יותר, הוא גם פותח ביקוש של קהל יעד של משפרי דיור (ולא משקיעים) שהם מוכרים את ביתם הקודם לצורך איכלוס מיידי, בקיצור, יש ביקוש וכשיש ביקוש גבוה אין כמעט סיכון בכך שלא יצליח למכור את הדירה ולהמנע מהשלמת העסקה, ואגב ביקוש זה גם מתורגם לעליית ערך הנכס בצורה יפה יותר) כך שתנאי פריסייל זה מלבד בטחון מימון הוא גם השבחת נכס משמעותית.
ו.
ביטחון נוסף להשלמת העסקה היא הידיעה על קיומה של הלואת בלון (זה לא קשר לתנאי רכישת פריסייל רק לשם ידיעת בטחון בלבד) שפירושה שבמקרה ולא מצאת רוכש שישלים במקומך את העסקה, אפשר למשכן את הדירה הנרכשת, לקחת משכנתא מלאה על כל השלמת העסקה, אך לשלם חודשית לבנק רק ריביות ללא הקרן (אפשר לעשות את זה עד 3 שנים) שבזה הרבה מאוד אנשים יכולים לעמוד, ויותר מזה, במצב זה צריך לזכור שפעמים אפשר גם להרוייח מזה א. לבנתיים אתה מקבל דירה חדשה לידך, אפשר להשכיר אותה במחיר משמעותי של דירה חדשה מקבלן ולכסות את תשלום הרביות והרבה פעמים אף להשאר עם עודף. ב. לזכור את עליית הנכס בתקופה הראשונה לאיכלוס (היא גבוהה באופן משמעותי).
אגב מי שכתבתי שאני מכיר שמשווק פרוייקטים בודדים מובחרים בפריסייל, הוא שם דגש על כל התנאים החשובים האלה ג"כ ואני מכיר באופן אישי כמה וכמה משקיעים שרכשו אצלו וממש מרוצים.

אנונימי

משתמש צעיר
D I G I T A L
אתה ממש ממש צודק שזה תלוי לקוח,
אך צריך לדעת שיש פרויקטים מסויימים מאוד שכמעט ואין שום סיכוי לסיכון בצורך להשלמת העסקה, ויש סיכוי גבוה לרווחים נאים מאוד עד גדולים מאוד, אך לזה צריך סייעתא דשמיא למציאת פרויקט שיהיה לו את התנאים דלהלן (מלבד התנאים שכתבתי של פוטנציאל השבחה גבוה ומחיר נמוך ממחיר השוק וכו'):
א. תשלום 15/85 ולא הלוואת קבלן (בד"כ 10/90 זה הלוואת קבלן שמגבילה יציאה באמצע העסקה).
ב. אפשרות מכירת הנכס קודם האיכלוס, ובמילים אחרות קודם השלמת העסקה (85, עכ"פ לאחר סיום מכירת הדירות הזהות בפרויקט שיש פריסיילים בודדים שמסכימים לזה בתנאים).
ג. מסירת מפתח בטווח של 3-4 שנים לפחות (פחות מזמן זה אין זמן מספיק לנכס לעלות, בהתחשב שסטיסטית ממוצע עליית נכס בישראל היא 5-6% (לשנה ע"כ עדיף קבלת מפתח כמה שיותר מאוחר) וצריך לזכור שזה ממוצע חציוני של כלל הדירות כולל יד 2 אך בדירות חדשות הממוצע הוא יותר מזה (אין לי נתונים מדוייקים) ונמצא לסיכום שמפריסייל מובחר אפשר להגיע לרווחים משמעותיים מאוד.
ד. אין אפשרות לקבלן למסור את הדירה לרוכשים קודם לזמן המרוחק הנ"ל גם אם סיים את בניית הפרוייקט (בד"כ ממוצע 3 שנים מספיק לסיום בניית מגדל של 20 קומות)
ה. ישנם פרויקטים שהחברה מצהירה שיכולה לסיים את בניית הפרויקט תוך 3 שנים למשל (או בזמן סיום הבנייה מיד) וזה אכן תאריך מסירת המפתח בפועל לכל דיירי הבניין שרכשו אחרי הפריסייל, אבל כהטבת פריסייל הקבלן מאשר לרוכשי דירות הפריסייל שלא יוכל למסור להם לפני 4 שנים (ויותר) מהרכישה.
תנאי זה הוא ביטחון נוסף למי שלא יכול להשלים את העסקה, משום שברגע שרוב דיירי הבניין מאוכלסים יש ביקוש דרמטי לרכישה ואיכלוס מיידי (כי חוץ מזה שהבניין חדש ומזמין יותר, הוא גם פותח ביקוש של קהל יעד של משפרי דיור (ולא משקיעים) שהם מוכרים את ביתם הקודם לצורך איכלוס מיידי, בקיצור, יש ביקוש וכשיש ביקוש גבוה אין כמעט סיכון בכך שלא יצליח למכור את הדירה ולהמנע מהשלמת העסקה, ואגב ביקוש זה גם מתורגם לעליית ערך הנכס בצורה יפה יותר) כך שתנאי פריסייל זה מלבד בטחון מימון הוא גם השבחת נכס משמעותית.
ו.
ביטחון נוסף להשלמת העסקה היא הידיעה על קיומה של הלואת בלון (זה לא קשר לתנאי רכישת פריסייל רק לשם ידיעת בטחון בלבד) שפירושה שבמקרה ולא מצאת רוכש שישלים במקומך את העסקה, אפשר למשכן את הדירה הנרכשת, לקחת משכנתא מלאה על כל השלמת העסקה, אך לשלם חודשית לבנק רק ריביות ללא הקרן (אפשר לעשות את זה עד 3 שנים) שבזה הרבה מאוד אנשים יכולים לעמוד, ויותר מזה, במצב זה צריך לזכור שפעמים אפשר גם להרוייח מזה א. לבנתיים אתה מקבל דירה חדשה לידך, אפשר להשכיר אותה במחיר משמעותי של דירה חדשה מקבלן ולכסות את תשלום הרביות והרבה פעמים אף להשאר עם עודף. ב. לזכור את עליית הנכס בתקופה הראשונה לאיכלוס (היא גבוהה באופן משמעותי).
אגב מי שכתבתי שאני מכיר שמשווק פרוייקטים בודדים מובחרים בפריסייל, הוא שם דגש על כל התנאים החשובים האלה ג"כ ואני מכיר באופן אישי כמה וכמה משקיעים שרכשו אצלו וממש מרוצים.
בקשר לאפשרות למכירת הנכס טרם השלמת העסקה, ברוב המקרים גם אם יש הסבת ערבות, יהיה קשה מאוד למכור את הנכס מכיוון שיהיה לקונה קשה לקבל מימון, להכנס לעסקה על בסיס מחשבה כזאת זה מסוכן מאוד.
לגבי סעיף ו', גרייס או גישור יכול להיות כלי מקסים, ועדיין ההחזר החודשי הוא על הריביות הוא כ75 אחוז מההחזר המלא, כך שלא מדובר על סכום זניח.

אני לגמרי בעד שאנשים ייכנסו לעסקאות, אבל שיבינו מה הם עושים, הרבה מאוד זוגות לא באמת מסוגלים להשלים שתי עסקאות של דירות קבלן, וגם לא דירה אחת....

קודם כל חשוב לי @חני שטיגליץ שתדעי שאני עוקבת נלהבת ורואה את הסרטונים שלך ומאמינה למה שאני רואה... וחושבת שהמרץ והאנרגיות שיש לך זה בטוח מתכון טוב להצלחה ולא בחינם את הגעת לאיפה שהגעת!!!
@21228
דווקא אני פחות מתלהב מהסירטונים מהסיבה הפשוטה
שאם אכן יש לה מחלקות שלמות ואם היא אכן מצליחה כבר מעל 10 שנים להביא לאנשים ידע כלכלי ונכסים אטרקטיבים ורווחים יפים
אז בחשבון פשוט צריך כבר להיות מאות אנשים מרוצים שסיפור ההצלחה שלהם ימליץ בפני עצמו
ולא יהיה צריך להוציא סירטונים וובינרים כל שני וחמישי
ומעניין שלא ראינו פה באכסניה המכובדת של פרוג אפילו לא עשרות ממליצים מכל המאות שעברו דרכה בעשור שנות פעילותה והצלחתה

בכל אופן אני לא נועל דלת ואני תמיד ישמח להחכים גם במחיר של 250 שקל לפגישה (אפילו שכבר כתבתי את דעתי על זה)
ואני אשמח להיות זה שיגיד - וואוווו , טעיתי , לא מספיק הערכתי את הגברת הזאת , הידע והניסיון וההמלצות שלה אכן הניבו לי רווח מטורף (הלוואי , ובסייעתא דשמיא )
אבל בשביל זה כמובן שצריך לעשות פגישה מסודרת
ולכן אני מחכה @חני שטיגליץ תקיים את הבטחתה ותטפל באופן אישי
ממתין
מבטיח לעדכן
והלוואי שאני אהיה מאלה שממליצים !

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום

אבל יש נקודה אחת שהיא באמת שאלה שכל הזמן רצה במוח לגבי מה שציטטתי מהקבלן הזה שאומר שהחרדים סתם קונים במחירים יקרים מה גם שרואים שבתקופה האחרונה גם פרויקטים במעוזים חילונים נמכרים בעסקאות של 10/90 לחרדים ?
דבר ראשון תודה! כיף לשמוע. דבר שני - זה שיזם אומר שרק חרדים קונים- זה אמת??? אז הוא אמר...אני רואה מלא חילונים קונים. אין קשר. חרדים יותר קונים כי יש להם אחריות לחתן ילדים והם מעניקים דירות ויותר מחוויבים!

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
@21228
דווקא אני פחות מתלהב מהסירטונים מהסיבה הפשוטה
שאם אכן יש לה מחלקות שלמות ואם היא אכן מצליחה כבר מעל 10 שנים להביא לאנשים ידע כלכלי ונכסים אטרקטיבים ורווחים יפים
אז בחשבון פשוט צריך כבר להיות מאות אנשים מרוצים שסיפור ההצלחה שלהם ימליץ בפני עצמו
ולא יהיה צריך להוציא סירטונים וובינרים כל שני וחמישי
ומעניין שלא ראינו פה באכסניה המכובדת של פרוג אפילו לא עשרות ממליצים מכל המאות שעברו דרכה בעשור שנות פעילותה והצלחתה

בכל אופן אני לא נועל דלת ואני תמיד ישמח להחכים גם במחיר של 250 שקל לפגישה (אפילו שכבר כתבתי את דעתי על זה)
ואני אשמח להיות זה שיגיד - וואוווו , טעיתי , לא מספיק הערכתי את הגברת הזאת , הידע והניסיון וההמלצות שלה אכן הניבו לי רווח מטורף (הלוואי , ובסייעתא דשמיא )
אבל בשביל זה כמובן שצריך לעשות פגישה מסודרת
ולכן אני מחכה @חני שטיגליץ תקיים את הבטחתה ותטפל באופן אישי

ממתין
מבטיח לעדכן
והלוואי שאני אהיה מאלה שממליצים !
אשמח לתת לכםם עשרות ממליצים- טלפונים בשמחה.
והאם שלחת לי הודעה עם טלפון?כי אחרת לא אוכל לטפל בך.אם לא אדע את הטלפון

אשמח לתת לכםם עשרות ממליצים- טלפונים בשמחה.
והאם שלחת לי הודעה עם טלפון?כי אחרת לא אוכל לטפל בך.אם לא אדע את הטלפון
אני לא שלחתי לך בהודעה בוואטספ כי ברוך ה' זכיתי ואני לא מחזיק כזה מכשיר
אבל אני כן שלחתי לך את המספר שלי, במייל ששלחתי לך
את יכולה לחפש אותו לפי מה שהעלתי כאן למעלה...
וגם את גם יכולה לעשות חיפוש אצלך תחת שורת הנושא - מעוניין לקבוע פגישה מסודרת
(וגם כאן כתבתי את המספר לפני שעשיתי עריכה..)
@חני שטיגליץ

נערך לאחרונה ב:
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה