מטבח אצל חרש עץ

אשת גמזו

משתמש צעיר

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בישורת האחרונה.
המטבח גמור מזמן.
הכסאות בר הגיעו השבוע , מי שמחפש יש בtakeit מבחר גדול , יפה וזול = 250 ש"ח . יש מהתצוגה גם יותר זולים, אפילו 100 או 150.
נשאר לי בשביל הסיום רק חיפוי קטן של בריקים, נקיון של המטבח... ואז בעז"ה אני אעלה תמונה.
יש כבר תמונה?
נשמח לראות!

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בישורת האחרונה.
המטבח גמור מזמן.
הכסאות בר הגיעו השבוע , מי שמחפש יש בtakeit מבחר גדול , יפה וזול = 250 ש"ח . יש מהתצוגה גם יותר זולים, אפילו 100 או 150.
נשאר לי בשביל הסיום רק חיפוי קטן של בריקים, נקיון של המטבח... ואז בעז"ה אני אעלה תמונה.
יש כבר תמונה?
נשמח לראות!

יוגורט

משתמש מקצוען
סוף סוף המטבח מסודר..
IMG_0070.JPG
IMG_0069.JPG
IMG_0074.JPG
..

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

estyr

משתמש מקצוען
מטבח מושלם!!!
אין מילים!
אני ממש אשמח אם יהיה לך סבלנות לכמה שאלות שלי.... (יש שם דברים שמאד דומים לתכנון שלי...)
1. באזור הגבהים- מה העומק של הארונות?
כמה השארת למקרר ולמזווה?
ומעל התנורים יש לך ארון או קלאפה?
2. המקרר- את מרוצה ממנו לבינתיים?
3. איך השיש בפינת אוכל מחזיק ככה באוויר?
4. הסוד הכי גדול... יש מצב לדעת מה הסדר גודל של כזה מחיר? (מעניין אותי לדעת איך חרש עץ מבחינת מחירים...כי המלצות ראיתי שיש עליו הרבה אבל התקציב שלי לא בלתי מוגבל....)
תשתמשו בבריאות!!!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

יוגורט

משתמש מקצוען
אני ממש אשמח אם יהיה לך סבלנות לכמה שאלות שלי.... (יש שם דברים שמאד דומים לתכנון שלי...)
1. כמעט 80
מטר למקרר ו60 למזווה
מעל המקרר קלפות
2. מה יש להיות מרוצה ממקרר? בסה"כ חצי שנה, יכול להיות שהייתי לוקחת היום יותר גדול, כרגע לא צריכה.
3.הוא לא באויר יש מתחת ארוונות
4.מחיר זה באמת לא לכאן... וגם מדובר במטבח לא קטן. עדיף שתדברו איתו על התקציב שלכם ועל הצרכים. בכל מקרה אני חושבת שכדי לחסוך שווה לבוא עם תוכנית מוכנה. אני רק יכולה לומר לך שגם אני לא הייתי עם תקציב בלתי מוגבל...
בהצלחה

אשמח לדעת מאיפה הברזים...
מעלי אקספרס...
הייתי מחליפה אותם לשחורים, כרגע הם נראים לי מגושמים וגם הזהב שלהם יותר כהה.
ישחברה שמוכרת את הברזים האלה אבל הצבע יותר בהיר.
המחיר וודאי משתלם.

estyr

משתמש מקצוען
1. כמעט 80
מטר למקרר ו60 למזווה
מעל המקרר קלפות
2. מה יש להיות מרוצה ממקרר? בסה"כ חצי שנה, יכול להיות שהייתי לוקחת היום יותר גדול, כרגע לא צריכה.
3.הוא לא באויר יש מתחת ארוונות
4.מחיר זה באמת לא לכאן... וגם מדובר במטבח לא קטן. עדיף שתדברו איתו על התקציב שלכם ועל הצרכים. בכל מקרה אני חושבת שכדי לחסוך שווה לבוא עם תוכנית מוכנה. אני רק יכולה לומר לך שגם אני לא הייתי עם תקציב בלתי מוגבל...
בהצלחה
תודה על הסבלנות, עזרת לי מאד!
2. נכון שחצי שנה זה לא הרבה, אבל זה קצת נותן אינדיקציה מבחינת החלוקה הפנימית שלו, ומבחינת ההשתעבדות לזכוכית בחוץ....
יכולה להזכיר לי את הדגם של המקרר שלך?
3. יש לי תוכנית משורטט מוכנה לפרטי פרטים שלחתי אותה כבר לכמה מקומות. עניין אותי איפה הוא ממוקם בגדול, אם יש בכלל מה לנסות לפנות....

יוגורט

משתמש מקצוען
2. נכון שחצי שנה זה לא הרבה, אבל זה קצת נותן אינדיקציה מבחינת החלוקה הפנימית שלו, ומבחינת ההשתעבדות לזכוכית בחוץ....
2. באופן עקרוני אני לא משתעבדת לזכוכית, יתכן ולא מיד היא תיהיה מבריקה לי זה לא ממש מפריע.
יש דרך לפתוח את הלת בלי להאיר סימנים.
התכנון שלו מצוין, רק נראה לי שמשפחות יותר גדולות יצטרכו עוד מדף
3.הוא יושב בירושלים ואני באשדוד, אם זה נותן לך אינדיקציה

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
מעלי אקספרס...
המחיר וודאי משתלם.
הייתי שמחה לקישור...
ואיך זה בינתיים?

תודה רבה

estyr

משתמש מקצוען
2. באופן עקרוני אני לא משתעבדת לזכוכית, יתכן ולא מיד היא תיהיה מבריקה לי זה לא ממש מפריע.
יש דרך לפתוח את הלת בלי להאיר סימנים.
התכנון שלו מצוין, רק נראה לי שמשפחות יותר גדולות יצטרכו עוד מדף
3.הוא יושב בירושלים ואני באשדוד, אם זה נותן לך אינדיקציה
תוכלי לכתוב את הדגם?
תודה רבה על כל התשובות,
ותהני מהמטבח המדהים שלך!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיוני בעבודה של כמה וכמה מטבחים עם @חרש עץ המחירים שלו הוגנים מאד, ורמת העבודה מעולה!!!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מעלי אקספרס...
המחיר וודאי משתלם.
האמת שהברזים מהממים, לא הייתי מחליפה לשחור הזהב שלהם מקפיץ את המטבח מתאים בול לקרמיקה/בריקים על הקיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה