מטבחי אביבי או ברגל?

bityazuri

משתמש רשום
D I G I T A L
את יכולה להראות תוכנית או הצעת מחיר המחיר אחרי זיכוי או משהו לא הגיוני יעזור להרבה כאן

@חיה באושר
אני עושה עכשיו מטבח ומשלל האשכולות בנושא אני רואה שגם את... ושעשית מיליון ברורים.
יש לי הרבה שאלות אלייך.
אשמח מאד לכתוב לך כאן את המייל שלי ולמחוק מיד כשתראי אותו.
אם זה בסדר מצידך תכתבי לי שאת כאן.

חיה באושר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

בפ

משתמש רשום
מקפיצה
אחי ואחותי עשו אצל ברגל (לפני שנה וממש עכשיו) ומאוד מרוצים אבל הבנתי שקצת יקרים...
לעוד מישהו יש המלצות/הערות?
תודה

בפ

משתמש רשום
מקפיצה
אחי ואחותי עשו אצל ברגל (לפני שנה וממש עכשיו) ומאוד מרוצים אבל הבנתי שקצת יקרים...
תודה

בפ

משתמש רשום
מקפיצה
תודה

בפ

משתמש רשום
מקפיצה
תודה

בפ

משתמש רשום
מקפיצה
תודה

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עשינו אצל ברגל ומאוד מרוצים.
אחרי שסגרת איתם שקל לא יורידו
לפני אפשר להוריד הרבה מאוד

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה