דרוש מידע מחפש תמונות אמנות יהודיות לתליה על קיר

Roi.eba

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שלום רב,
אני רוצה לתלות מעל שלחן השבת איזה תמונה מיוחדת מעל שולחן השבת.
עוד לא סגור על הסגנון ומה אני רוצה בדיוק אם זה איור או טקסט או סתם משהו אבסטרקטי, אולי הכי נכון זה שילוב של השלושה, שייתן אמירה לכבוד שבת קודש.

אשמח לעזרתכם.

ששל

משתמש מקצוען
בירושלים יש חנות במאה שערים מיד אחרי ככר השבת, בשם מלאכת מחשבת גלריה של אומנות יהודית.
מנהלת אותו הרבנית צויבל שהיא אשה מיוחדת מאד מצד עצמה.(אשתו של הראש ישיבה מירושלים)
נראה לי שהאמנים הם בעיקר חוזרים בתשובה כך שיש בזה גם סיוע לאנשים ששילמו מחירים למען אבינו שבשמיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה