התייעצות מחפשת רעיון גאוני לעיצוב מטבח שהסוכה בסוף המטבח

rivkid

משתמש חדש
הי,
שוברת את הראש בתוכנית גאונית בעיצוב מטבח .
בחלק המאתגר זה שמסוף המטבח יוצא הסוכה כך שאני צריכה שהחלק הסופי של המטבח יהיה נייד. כדי שיהיה מקום ללינה .

קבצים מצורפים

• Doc1.pdf
    KB 57.7 · צפיות: 68

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
המקרר בוודאי יכול להיות בסוף המטבח, אחרי הגז
כנ"ל פינת ישיבה
השאלה מה חשוב לך, עוד שטח שיש? שטח אחסון?

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חבל לשבור את הראש לבד. קחי מעצבת.

rivkid

משתמש חדש
המקרר בוודאי יכול להיות בסוף המטבח, אחרי הגז
כנ"ל פינת ישיבה
השאלה מה חשוב לך, עוד שטח שיש? שטח אחסון?
שניהם מאוד חשובים לי....
אני יכולה לשבור את הקיר שמחבר לסלון וכך להגדיל טיפה את החלק שם...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
הי,
שוברת את הראש בתוכנית גאונית בעיצוב מטבח .
בחלק המאתגר זה שמסוף המטבח יוצא הסוכה כך שאני צריכה שהחלק הסופי של המטבח יהיה נייד. כדי שיהיה מקום ללינה .
מה עוד חסר במטבח שאת מחפשת לו מקום ?

אולי למקם את הפינת אוכל ?

rivkid

משתמש חדש
אני צריכה לתכנן את הכל מחדש ,כי אני לא יכולה שהשיש הסתיים כזה קרוב לסוכה .
ולשים שם את המקרר במקום כדי שיהיה נייד בסוכות .
וכך הסוכה תגדל.

ורודה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני ראיתי מטבח דומה לשלך
כל הקיר של מקרר, יחידת תנורים, מזווה וכו' היה נייד
ובסוכות היה זז לסלון הצמוד
אף אחד לא היה מאמין שכל הקיר נייד!
כנראה היה אופציה לנעילה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

את.ג

משתמש חדש
מה עוד חסר במטבח שאת מחפשת לו מקום ?

אולי למקם את הפינת אוכל ?
לנו יש תכנית ממש דומה וכבר עיצבנו מטבח שבסופו יש סוכה
האמת נראה שזה אותו פרויקט - יכולה לכתוב לי במייל etihds@ג'ימייל ? אני אמחוק אח"כ
אשמח לעזור ואשמח לדעת אם זה אכן אותו פרויקט:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה