מידע שימושי מחפשת המלצה ליומן מענין

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
הי יודעת שזה מוזר - אבל אני מעוניינת למכור את היומן מטרה שלי בחצי מחיר-40 ש"ח
אבל כל העמודים הראשונים שלו עד היום- כתובים....
לא יודעת אם זה מעניין מישהי אם כן אני אשמח
הוא יומן מצויין!!!!!-שלא תחשבו שאני מוכרת אותו כי הוא לא טוב..
הוא מהמם ולא סתם קניתי אותו.... אלא שעכשיו יש לי מוזה ליומן בסגנון קצת אחר...
קיצור מי שרוצה שתכתוב לי או תתקשר ל0504138010

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הי יודעת שזה מוזר - אבל אני מעוניינת למכור את היומן מטרה שלי בחצי מחיר-40 ש"ח
אבל כל העמודים הראשונים שלו עד היום- כתובים....
לא יודעת אם זה מעניין מישהי אם כן אני אשמח
הוא יומן מצויין!!!!!-שלא תחשבו שאני מוכרת אותו כי הוא לא טוב..
הוא מהמם ולא סתם קניתי אותו.... אלא שעכשיו יש לי מוזה ליומן בסגנון קצת אחר...
קיצור מי שרוצה שתכתוב לי או תתקשר ל0504138010
מעוניינת מאד! באיזה אזור את בארץ?

פשוש

משתמש מקצוען
אני נתקלתי ביומן שלה.
נראה יפה...
רואים את זה פה באתר:

reish

משתמש מקצוען
בלת"ק
ראיתי פרסום על היומן של הרבנית ימימה מזרחי. נשמע מעניין מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה