מערכות מורכבות בניית אתר מקצועי (לא תדמית בוורדפרס) לכאורה עם קוד. איפה מוצאים מידע?

מאמימוש

משתמש רשום
אני צריכה לבנות אתר שהוא הרבה מעבר לתדמית
אבל גם לא מכירות
אם יש מישהו שיכול להעביר את זה לפורום המתאים.

לא יודעת איפה להתחיל לברר.
מחפשת המלצה על בונה אתרים מקצועי/ת
עבור בניית אתר שהוא הרבה מעבר לתדמית

צריכה אפיון מדוייק:
אתר של צימרים (ליולדות אחרי לידה)
שיוכלו לעשות בו חיפוש של מה הזכאות, עפ"י כללים קבועים (קופח, מס' לידה, סוג ביטוח) ואוכל לשנות את זה מידי פעם על פי שינויי הקופה.
שיוכלו לעשות בו סינונים על סינונים (לדוג' צימר במרכז הארץ, לזוג, עם ג'קוזי, עד 800 ללילה וכאלו)
צריכה שיהיה מקצועי וחווית משתמש נורמלית (לא צריכה שהעכבר יעשה לי גלגולים ואטרקציות מטורפות,מיותר לי לגמרי) אבל שיהיה נח לחפש בו ונעים להיות בו.
שיהיה ברור בכל צימר מה יש, מה מקבלים, שימוש בסמלילים, כולל תמונות וסרטונים וכד' אולי גם להוסיף דירוג אחרי הבראה.
שבעלי הצימר יקבלו שם משתמש וסיסמא ויוכלו להכניס פרטים על הצימר שלהם, לשנות מחירים של הצימר, להוסיף תמונות וכד'
(עדיף שהמידע יגיע מקובץ אקסל/ שיט/ גוגל פורמס)

שיהיה בו אוטומציות. (בעיקר במיילים, שלקוחה תקבל פרטי צימר עליה ביררה, שבעלי הצימר יקבלו הודעה מהתענינות לקוחה- עדיף אפשרות בווצאפ)
אולי גם אפשרות להוספה אחרי שהיה בצימר- משוב.
כמו"כ
שאני אוכל לשנות, להוסיף וכו'
וכמובן לאשר כל צימר (חייבת לעבור ולראות שהוא מותאם לחרדים)
מעבר לזה, שלא על כל פיפס אצטרך לשלם תוספת על עדכון כלשהוא. (לדוג' שינוי זכאות מקופ"ח- שאוכל לעשות זאת לבד)
כמובן שאם ארצה פיצרים נוספים וכד' אהיה חייבת אשת מקצוע.

מה סדר גודל של תמחור אתר כזה?
(יש לציין שמיתוג יש לי, מדובר רק בתכנות האתר)
האם ניתן לעשות זאת בוורדפרס?

מאמימוש

משתמש רשום
אין פה כאלו שעושים את זה
או עשו אצל מישהו ויכולים לתת המלצה?

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הי
אני מתכנתת ובונה אתרים מורכבים
שלחתי לך הודעה פרטית בנושא.
אשמח לעזור :)

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
ברור שאפשרי לבנות בוורדפרס אתרים מורכבים מאד (יש תוספים מצויינים לזה כגון ג'ט)
והמלצה שלי - עדיף לך אתר בפלטפורמה מוכרת מאשר שמישהו יבנה לך קוד שהוא עצמו כתב ואח"כ את תקועה עם זה ואף אחד לא יסכים להמשיך את העבודה, ואין לך שום דרך לדעת אם אכן הקוד תקין.

לגבי אוטומציות - אין שום בעיה להוסיף בקלות כל סוג של אוטומציה לוורדפרס
מה שכמעט בלתי אפשרי לאתר שנכתב באופן פרטי

לגבי עלויות - זה לא אתר זול בכלל - מאמינה שבין 15-20 אל"ש. כמובן תלוי באפיון המדוייק.
ואולי נכון לך להתחיל עם מישהו שיאפיין ויעצב את המוצר היטב וזו המומחיות שלו ורק אח"כ לחפש בונה

עריכה: אני רואה שכתבת שיש לך מיתוג, השאלה אם יש לך אפיון, זה משהו אחר.

הרבה הצלחה!

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ברור שאפשרי לבנות בוורדפרס אתרים מורכבים מאד (יש תוספים מצויינים לזה כגון ג'ט)
והמלצה שלי - עדיף לך אתר בפלטפורמה מוכרת מאשר שמישהו יבנה לך קוד שהוא עצמו כתב ואח"כ את תקועה עם זה ואף אחד לא יסכים להמשיך את העבודה, ואין לך שום דרך לדעת אם אכן הקוד תקין.
זה נכון ולא נכון.
זה נכון כי מצד אחד יוצא הרבה יותר זול לבנות אתרים עם תוספים מוכנים, במקום לשלם למתכנתת,
מצד שני, התוספים האלו מוגבלים והאופציות שלהם נממרות באיזשהו שלב. ברגע שאת נתקלת בפרמטר ספציפי שאת צריכה והתוסף לא משרת אותו - את תקועה, והלך לך על כל ההשקעה שהשקעת עד עכשיו. ולא יעזור לך לריב עם אגד או ג'ט, אין אופציה כזאת וקפוט.

לכן אני חושבת שמה שאני הייתי עושה בכזה מצב,
זה ללכת עם מתכנתת, אבל כזאת שעובדת בסביבת וורדפרס ומתמחה באלמנטור.
מתכנתת כזאת אמורה לדעת להשתמש בכלים שאלמנטור נותן בשביל כל מה שאפשר,
ורק את ההגבלות שלו - אותן לכתוב בקוד מותאם אישית.

אליעזר שפירא

משתמש צעיר
אני צריכה לבנות אתר שהוא הרבה מעבר לתדמית
אבל גם לא מכירות
אם יש מישהו שיכול להעביר את זה לפורום המתאים.

לא יודעת איפה להתחיל לברר.
מחפשת המלצה על בונה אתרים מקצועי/ת
עבור בניית אתר שהוא הרבה מעבר לתדמית

צריכה אפיון מדוייק:
אתר של צימרים (ליולדות אחרי לידה)
שיוכלו לעשות בו חיפוש של מה הזכאות, עפ"י כללים קבועים (קופח, מס' לידה, סוג ביטוח) ואוכל לשנות את זה מידי פעם על פי שינויי הקופה.
שיוכלו לעשות בו סינונים על סינונים (לדוג' צימר במרכז הארץ, לזוג, עם ג'קוזי, עד 800 ללילה וכאלו)
צריכה שיהיה מקצועי וחווית משתמש נורמלית (לא צריכה שהעכבר יעשה לי גלגולים ואטרקציות מטורפות,מיותר לי לגמרי) אבל שיהיה נח לחפש בו ונעים להיות בו.
שיהיה ברור בכל צימר מה יש, מה מקבלים, שימוש בסמלילים, כולל תמונות וסרטונים וכד' אולי גם להוסיף דירוג אחרי הבראה.
שבעלי הצימר יקבלו שם משתמש וסיסמא ויוכלו להכניס פרטים על הצימר שלהם, לשנות מחירים של הצימר, להוסיף תמונות וכד'
(עדיף שהמידע יגיע מקובץ אקסל/ שיט/ גוגל פורמס)

שיהיה בו אוטומציות. (בעיקר במיילים, שלקוחה תקבל פרטי צימר עליה ביררה, שבעלי הצימר יקבלו הודעה מהתענינות לקוחה- עדיף אפשרות בווצאפ)
אולי גם אפשרות להוספה אחרי שהיה בצימר- משוב.
כמו"כ
שאני אוכל לשנות, להוסיף וכו'
וכמובן לאשר כל צימר (חייבת לעבור ולראות שהוא מותאם לחרדים)
מעבר לזה, שלא על כל פיפס אצטרך לשלם תוספת על עדכון כלשהוא. (לדוג' שינוי זכאות מקופ"ח- שאוכל לעשות זאת לבד)
כמובן שאם ארצה פיצרים נוספים וכד' אהיה חייבת אשת מקצוע.

מה סדר גודל של תמחור אתר כזה?
(יש לציין שמיתוג יש לי, מדובר רק בתכנות האתר)
האם ניתן לעשות זאת בוורדפרס?

זה אתר אינדקס פשוט יחסית,
מתאים מאוד לוורדפרס,
כל מי שמכיר את ג'ט יוכל לעשות לך בקלות,
אם תרצי, אני יעלה כאן אתרים בסגנון שנעשו בוודפרס

מאמימוש

משתמש רשום
האמת היא שאני כבר קיבלתי הצעות מאז שכתבתי את האשכול
וכבר סגרתי עם מישהי מקסימה (לא יודעת אם היא כאן)
אנחנו באמצע תהליך של אפיון ותכנון
ומקווה שבס"ד יצא מוצלח...
כן, באמת היא בונה לי בוורדפרס
אבל היא גם מתעסקת עם קוד בוורדפרס
כי זה מה שאני צריכה.
(בלנ"ד אשתף כשיהיה מוכן, אם מותר לפי כללי הפורום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה