עזרה מחפשת גן פרטי לגילאי 2-3

נפתלה

משתמש חדש
שלום רב!
אני מחפשת נואשות אחר גן לבתי לשנה הבאה,
בבני ברק באזור אבן גבירול בן פתחיה ומחוצה לו,
ממה שבררתי לבנתיים יש רק גנים עם 16 ילדים על גננת אחת!ללא סייעת
שזה לא תקין! אשמח אם משהו מכיר גן קטן עם ייחס אישי וחם
ואם יש פרטים יותר שאדע ליצור קשר
תזכו למצוות!

נערך לאחרונה ב:

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
יש את גני טעמה בבן פתחיה
לא מכירה את הקטנטנים אבל באופן כללי הגננות שלה מדהימות!!

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
גני טעמה ברח' בן פתחיה 18
אין לי טלפון
תבקשי לדבר עם הגננת הראשית טעמה שיף
בדכ ההרשמה בחנוכה, השאלה אם יש לה מקום

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אין לי טלפון, פשוט תלכי לשם אם את גרה באזור את אמורה להכיר לא ?
אם מעניין אותך יש לי משהי שיש לה גן פרטי באידיש ברח' "אלכסנדר" (מימון) אני חושבת שיש לה כ-20 ילדים בגן עם סייעת

נפתלה

משתמש חדש
אין לי טלפון, פשוט תלכי לשם אם את גרה באזור את אמורה להכיר לא ?
אם מעניין אותך יש לי משהי שיש לה גן פרטי באידיש ברח' "אלכסנדר" (מימון) אני חושבת שיש לה כ-20 ילדים בגן עם סייעת
ממש תודה אני אבדוק, אני פשוט חדשה פה ואידיש פחות רלוונטי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בסוקולוב שטרסר יש אחת מדהימה לוקחת עד 10 ילדים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא זוכרת
מחר אני יכתוב לך את כל הפרטים
יש לי עוד כמה אבל בבית
מחר בעזה

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לטעמא שיף יש גני קטנטנים רק לבנים בגילאי 2-3. לבנות גם אני עדיין מחפשת. ברוריה פרקש גרה בשטרסר 14,את יכולה לברר ב144. בסוקולוב שטרסר הכוונה כנראה לגן שולה, בסוקולוב 17, מאחורי "באר יהושע" היה פעם בבעלות נשי אגו"י. הרישום אצל הגננת רחל, אם מעניין אותך פרטים- באישי.
עכשו אני רואה שכתבת על מישהי שלוקחת עד 10 ילדים אז זו לא ברוריה פרקש ולא שולה. כנראה יש עוד מישהי באיזור, אגב, זה די רחוק מבן פתחיה אבן גבירול.

נפתלה

משתמש חדש
לטעמא שיף יש גני קטנטנים רק לבנים בגילאי 2-3. לבנות גם אני עדיין מחפשת. ברוריה פרקש גרה בשטרסר 14,את יכולה לברר ב144. בסוקולוב שטרסר הכוונה כנראה לגן שולה, בסוקולוב 17, מאחורי "באר יהושע" היה פעם בבעלות נשי אגו"י. הרישום אצל הגננת רחל, אם מעניין אותך פרטים- באישי.
עכשו אני רואה שכתבת על מישהי שלוקחת עד 10 ילדים אז זו לא ברוריה פרקש ולא שולה. כנראה יש עוד מישהי באיזור, אגב, זה די רחוק מבן פתחיה אבן גבירול.
תודה האמת שקצת התקדמתי בברור יש משהי מקסימה חוי גרינפלד ברמב"ם 17 גן קטן וביתי
ויש בראשונים 5 גם עם 25- 30 ילדים

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
ממליצה לך ללכת לראות את הגננת והגן ולדבר איתה בשעות הגן. איך היא מתייחסת לילדים. לפעמים 5 דק מספיקות
יש גננות שמסתדרות מצוין עם 15 ילדים לבד ויש גננות שלא יתנו יחס טוב גם אם יהיו להם 5 ילדים עם סייעת

נפתלה

משתמש חדש
ממליצה לך ללכת לראות את הגננת והגן ולדבר איתה בשעות הגן. איך היא מתייחסת לילדים. לפעמים 5 דק מספיקות
יש גננות שמסתדרות מצוין עם 15 ילדים לבד ויש גננות שלא יתנו יחס טוב גם אם יהיו להם 5 ילדים עם סייעת
תודה אבל תדעי שאשה אחת על 15ילדים זה לא בטיחותי בכלל, מנסיון כמה שהיא תהיה מדהימה, כל החתלה או שירותים מי נמצא עם הילדים? רוב האסונות קורים בגנים פרטיים שהם ללא שום פיקוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה