עזרה מחפשת גן פרטי לגילאי 2-3

זהבוש

משתמש מקצוען
אין על הגנים של אתי ברמן, והגננת של גיל 2-3 אפרת, היא מדהימה וחמה באופן יוצא דופן !(והתנסיתי בסגנונות שונים של גנים) תמיד נותנים לך שם הרגשה שהבת/בן שלך היא פצצת העולם..
בקיצור- יוצאים שם עם חיוך... אין לי מניות שם...בעצם כן- הבת שלי...
מס' הפלא של אתי ברמן:0548493304

זהבוש

משתמש מקצוען
מס' הטלפון של הגנים של טעמה: 035700383
גם שם הגננת של גיל 3- אסתי וייס היא מיוחדת.

זהבוש

משתמש מקצוען
ברחוב הראשונים זה גן של נשי אגודת ישראל, הגננת רוחי.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
טלי שינלזון
036193230
0548451247
סוקולוב 10

גיטי בינדיגר

משתמש חדש
לטעמא שיף יש גני קטנטנים רק לבנים בגילאי 2-3. לבנות גם אני עדיין מחפשת. ברוריה פרקש גרה בשטרסר 14,את יכולה לברר ב144. בסוקולוב שטרסר הכוונה כנראה לגן שולה, בסוקולוב 17, מאחורי "באר יהושע" היה פעם בבעלות נשי אגו"י. הרישום אצל הגננת רחל, אם מעניין אותך פרטים- באישי.
עכשו אני רואה שכתבת על מישהי שלוקחת עד 10 ילדים אז זו לא ברוריה פרקש ולא שולה. כנראה יש עוד מישהי באיזור, אגב, זה די רחוק מבן פתחיה אבן גבירול.
מקפיצה.. מישהי שלוקחת עד 10 ילדים.. אזור סוקולוב שטרסר, מי זו?
והאם יש עוד גנים באזור הזה פרטי לגיל 2.5
תודה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה.. מישהי שלוקחת עד 10 ילדים.. אזור סוקולוב שטרסר, מי זו?
והאם יש עוד גנים באזור הזה פרטי לגיל 2.5
תודה
יש גן בנים ברחוב חבקוק
2 גנות עד 25 ילדים

בפרטי -המינימום שאני הצלחתי לברר (וביררתי המון, בכל מיני אזורים) זה 12 ילדים

chaya greenvald

משתמש חדש
אין לי טלפון, פשוט תלכי לשם אם את גרה באזור את אמורה להכיר לא ?
אם מעניין אותך יש לי משהי שיש לה גן פרטי באידיש ברח' "אלכסנדר" (מימון) אני חושבת שיש לה כ-20 ילדים בגן עם סייעת
היי,
אני מעוניינת לשמוע פרטים על הגן הפרטי באידיש ברח' "אלכסנדר"
תודה.

הנדסאית_תוכנה

משתמש צעיר
אני מחפשת לשנה הבאה גננת באזור שיכון ויזניץ בני ברק
לגילאי 2+ משהיא מכירה?
והכי טוב זה משהיא שיש לה צהרון
אשמח לשמוע שמות שאתן מכירות
תודה

אאי

משתמש פעיל
מחפשת לילד לשנה הבאה יהיה בן שנתיים וחצי משהו רלוונטי? תודה!

אאי

משתמש פעיל
הרב שך/קוטלר/השלושה/סוקולוב/חבקוק/ השומר עד השלושה/ הושע וכד

rand

משתמש פעיל
גם אני מחפשת גנון לגילאי שנתיים
עם חצר ומרחב לא בבית כל היום
יש דבר כזה?
באזור שכונת אור החיים רחוב פרדו

Yonatann

משתמש רשום
אשמח גם לשמוע
גני בנים/בנים בנות, לגילאי 2+, עד הצהריים (אחד - אחד וחצי) בקרית הרצוג.
מכירים?

חנו

משתמש חדש
משהי מנסיון יכולה לתת לי מידע,
לגבי הגן של אתי ברמן באמת התרשמתי ושמעתי המלצות חמות
לי יש ילד בן שנתיים ביוק יהיה בתחילת השנה
ואני ממש חוששת מהרעיון של ה 30, ואפילו +30 ילדים,
במיוחד ממעבר של משפחתון של 5ילדים.

יש משהי מנסיון שלה, שיכולה להגיב לי לעניין זה:
איך זה באמת בשטח?
המוני?
יש בכלל הנגשה לכל ילד במשך היום??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה