התייעצות מחפשת אנשים שיש להם טינקו והם לא מרוצים...

בטלן לשעבר

משתמש צעיר
יש לנו את הטינקו חודש פלוס
הוא לא מחליף מנקה או את הספונג'ה של חמישי
אבל הוא בהחלט מקל מאוד על הניקוי של כל יום
בערב מרימים את הדברים הגדולים ביד או עם מטאטא [כוסות צלחות שקיות וכו'] ואז עוברים עם הטינקו 60 מטר של ניקיון רבע שעה והבית מצוחצח.
בנוגע לריח לוואי אנחנו משתמשים עם אג'קס עם ריח חזק הוא מנקה מצוין ומשאיר ריח מאוד נקי [החיסרון שאחרי חצי מיכל מלא הוא מצפצף אבל זה מספיק בשפע חצי מיכל לאיזה 30 מטר].

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

‏שואב אבק רובוטי Xiaomi Mi Robot Vacuum X20 Plus שיאומי​

עכשיו הזמנו לחמי וחמותי דגם נוסף שקיבלנו עליו המלצות וטיפה יותר משוכלל. צריך להשתמש בחומר ניקוי ייעודי שלא מקציף לשואב, לא יקר במיוחד.

‏שואב אבק רובוטי Roborock Qrevo S​

המליצו לי על ROBOROCK S8 maxv ULTRA
הוא יקר ואני מאוד בהתלבטות.

זה ההשוואה ביניהם

אבל במחיר מה שכתבת הוא חצי ממה שהמליצו..

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כנ"ל, דקה לא מסוגלת בלעדיו,
לגביי הנקיון, קניתי מברשות נוספות באלי אקספרס, כל יום סוף יום מוציאה מברשת ומניחה בצד ושמה חדשה, פעם בשבוע עודה מדיח הרתחה לכל המברשות כולל כל החלקים
יכולה לתת לי קישור?

שפת הים

משתמש מקצוען
כנ"ל, דקה לא מסוגלת בלעדיו,
לגביי הנקיון, קניתי מברשות נוספות באלי אקספרס, כל יום סוף יום מוציאה מברשת ומניחה בצד ושמה חדשה, פעם בשבוע עודה מדיח הרתחה לכל המברשות כולל כל החלקים
אפשר לקבל קישור?

האש והמים

משתמש רשום
זה נכון שהתחזוקה היומיומית של הבית מאד נוחה עם טינקו.
אבל--- התחזוקה שלו מזעזעת!!
ושימו לב מהתגובות לאורך כל האשכול, גם מי שכתב שמרוצה - להוציא מברשת, להרתיח, לשטוף לנקות, זה רק נדמה לכם שזה חוסך זמן, הטיפול בו הוא מורכב.
ולמה למען ה' מייצרים מוצר כזה עם כ"כ הרבה חריצים וסדקים, כל פעם אני מגלה עוד מקום שמצטבר בו לכלוך, מתחת למברשת, ואיפה שמחברים את מיכל המים המלוכלכים,
ובעת השימוש יוצא ממנו ריח לוואי, לא משנה כמה אני מנקה.
אין ספק שזה עוזר לי בבית ומאז שקניתי הבית הרבה יותר נקי, אבל להגיד שזה חוסך זמן? לא חושבת..

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ושימו לב מהתגובות לאורך כל האשכול, גם מי שכתב שמרוצה - להוציא מברשת, להרתיח, לשטוף לנקות, זה רק נדמה לכם שזה חוסך זמן, הטיפול בו הוא מורכב.
ולמה למען ה' מייצרים מוצר כזה עם כ"כ הרבה חריצים וסדקים, כל פעם אני מגלה עוד מקום שמצטבר בו לכלוך, מתחת למברשת, ואיפה שמחברים את מיכל המים המלוכלכים,
אין ספק שזה עוזר לי בבית ומאז שקניתי הבית הרבה יותר נקי, אבל להגיד שזה חוסך זמן? לא חושבת..
בדיוק מה שמעניין אותי:
האם באמת הבית יותר נקי אבל העבודה יותר קשה?
נניח מישהי שמסתפקת בנקיון יסודי של הבית אבל פעם בשבוע
האם הטינקו יועיל לה? או יגרום לה לעבוד יותר קשה?
או לחילופין במידה והיא תחליף את הנקיון היסודי בנקיון עם הטינקו-התוצאה תהיה פחות נקיה?

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מזדהה

ובעיקר- הוא קטן
מתאים ללכלוך קל
לא מגיע לפינות
יש הרבה תקלות, אומר שהמיכל מלא כשהוא ריק, דורש ניקוי ושטיפה ותחזוק

אני מעדיפה שטיפה, מהיר לי יותר.

רבקה.לומדת

משתמש חדש
הדרימי עם הניקוי העצמי יותר נוח לתפעול?
או שזה אותו רעיון בדיוק?
שם אין תפעול בכלל. רק לוחצים והוא יוצא לנקות. מדי פעם מנקים את המים המלוכלכים. אם יש טלפון חכם אפשר גם לתכנת באפליקציה. שווה להסתכל בסרטונים, אם יש מסונן

בשנים זה מצוין

משתמש רשום
תלוי מאוד איזה דגם של הטינקו
אם אתם קונים את ה S5 או S7
הבנתי שהם שוטפים ומייבשים את עצמם פותא המון התעסקות

גילוי נאות: לי יש דרימי H13 עם 2 המברשות, עלה חצי מחיר מטינקו ולא יכולה בלעדיו , הוא מהבוקר בשימוח אפילו 4 פעמים ביום, בסוף היום הוא חוזר לניקוי עצמי והטענה ואגב מאז שיש לי אותו אני לא שוטפת בכלל!
פעם בכמה זמן את מפרקת את כל החלקים (מיכל מים מלוכלכים ומברשות)?

אם יש ניקוי עצמי- אז פעם בכמה זמן צריך לנקות את כל החלקים?

דודה רות

משתמש צעיר
אני לא בטוחה לגבי חיסכון בזמן
אבל בלי השוואה בקלות, בנוחות ובזמינות
אצלי שטיפה זה פרויקט
עם הדרימי לא צריך להכין את כל הבית יחד - אפשר חצי סלון, ואח"כ חצי סלון שני
הרצפה מתייבשת בשניות
מוריד את מפלס הלחץ- כי מה הבעיה? התלכלך - מנקים שוב ברגע
מעבירה דרימי לפני ארוחת ערב שיהיה נעים, ומיד אחריה שוב

מוצר מדהים!
מסכימה עם מה שנרשם בנוגע לחיים לפני ואחרי
ומסכימה שאקנה חדש ברגע שישבר

בהצלחה לכולם

משתמש חביב

משתמש חדש
לי יש את הטינקו S7 ואני לא אוהבת את הריח החלש של חומר הטינקו ומפחדת לשים חומר לא שלהם כי ירד לי האחריות
אז עכשיו הוא עומד בצד. (מזכירה לכולם שהחומר לא זול בכלל ונמכר בכמויות קטנות)

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי אין נסיון,
חברות שניסו גם וגם המליצו יותר על הרובורוק,
חוצמזה גם יותר זול

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
קיבלתי המלצה על נארוול S20 PRO. [מאחד שמומחה לשואבים/שוטפים ורובוטיים]
כאן יש השוואה של 3 הדגמים, טינקו דרימי ונארוול.
פחות או יותר כולם אותה סקאלה, שינויים לכאן ולכאן.
המחיר שקיבלתי עליו הוא באזור ה2600, יותר זול מהדרימי H14 דואל, ומהטינקו S7 PRO.

יש לו יתרונות כמו השאר/יותר מהשאר, למעט:
* אין לו תאורה מקדימה
* אין לו תפקוד כשואב רגיל [רק שואב ושוטף יחד]
* ולדרימי יש יתרון שהוא יכול להתאים כשואב לספות/מסילות וכיוצ"ב

נ.ב. למעשה ההבדל בין השואב/שוטף הידני לרובוט - הרובוט מתאים לשליטה מרחוק ובהגדרות מראש, ופחות התעסקות עם הניקוי [אגב ניקוי, שלושתם ניקוי עצמי, ושלושתם מחייבים תחזוקה שוטפת [מי יותר ומי פחות] של אחת לשבוע-שבועיים (תלוי גם בתדירות השימוש), כיון שיש חלקים פנימיים שלא נשטפים בניקוי העצמי. אין שואב/שוטף שמנקה את עצמו לחלוטין]. אך הרובוטי לא מתאים לטיפול בכוס / צלחת אוכל שנשפכה על הרצפה.. הידני יותר מותאם לזה.

נערך לאחרונה ב:

זמני23

משתמש צעיר
אני לא בטוחה לגבי חיסכון בזמן
אבל בלי השוואה בקלות, בנוחות ובזמינות
אצלי שטיפה זה פרויקט
עם הדרימי לא צריך להכין את כל הבית יחד - אפשר חצי סלון, ואח"כ חצי סלון שני
הרצפה מתייבשת בשניות
מוריד את מפלס הלחץ- כי מה הבעיה? התלכלך - מנקים שוב ברגע
מעבירה דרימי לפני ארוחת ערב שיהיה נעים, ומיד אחריה שוב

מוצר מדהים!
מסכימה עם מה שנרשם בנוגע לחיים לפני ואחרי
ומסכימה שאקנה חדש ברגע שישבר

בהצלחה לכולם
איזה דרימי יש לך?

מרשימה

משתמש סופר מקצוען

‏שואב אבק רובוטי Xiaomi Mi Robot Vacuum X20 Plus שיאומי​

עכשיו הזמנו לחמי וחמותי דגם נוסף שקיבלנו עליו המלצות וטיפה יותר משוכלל. צריך להשתמש בחומר ניקוי ייעודי שלא מקציף לשואב, לא יקר במיוחד.

‏שואב אבק רובוטי Roborock Qrevo S​

הם ממש מנקים או יותר מעבירים ניגוב?
והאם הם עובדים גם בלי אפליקציה?

תלתל הנודד

משתמש צעיר
טוב, עכשיו ראיתי את האשכול ובא לי להביע את דעתי...
לפני שנה קניתי לאשתי מתנה את המכשיר, אמנם הוא לא היקר אבל אני מאמין שהם אותו רעיון
אני מתחרט על כל רגע שקניתי אותו! סתם מפרסמים אותו בכל מקום והוא לא שווה כלום!!!

קודם כל אין לו ריח כמו של שטיפה רגילה, אין על הריח הטוב של נוזל רצפות ובמכשיר חייב לשים ריח מיוחד שלהם שתוך 2 שניות הוא נעלם
לאחר הניקיון צריך וחייב לנקות את המכשיר כי אם לא אז עובר יום אחד וכבר מגעיל לשטוף אותו ואז עובר עוד יום ועוד יום עד שיוצא סירחון בכל חלל החדר עד שמבינים מאיפה הוא מגיע... וצריך לעצום עינים ולשים מסכה בשביל לנקות
גם אם פתרתם את הבעיות האלו יש עוד בעיה...
עדיין צריך לסחוב ולגרור משהו אז מה ההבדל בין זה למגב?! הא שלא צריך לשפשף לכלוך? אני לא מאמין שיש מישהו/הי שישאיר לכלוך דבוק הרבה זמן ולא ינקה אותו מיד

בקיצור: חיסכון בזמן - אין. ניקיון -אין. יותר קל - אין
רק ביזבוז כסף לשמה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה