התייעצות מחלת הגפיים (והפה)

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
הגברת (בת 1.4) נשלחה הביתה אחר כבוד עם 2 פצעונים בכף הרגל (ואולי גם אחד ביד) לאחר שהמחלה מסתובבת עכשיו בגן...
אין חום ואוכלת רגיל, לא סובלת
ובעיקר בעיקר אין לי עצבים ללכת לרופא...

אשמח לדעת מה אמר לכם הרופא ולהסיק מהן מסקנות...

וכן, אני יודעת שאתם לא רופאים, ובכל זאת...

Yonatann

משתמש רשום
תגידו תודה שהילדה לא סובלת
זה יכול להיות נוראי
לגבי הדבקה, לפי הוראות הרופאים, אם לא מריירת ואין חום, לכאורה לא מדבקת
אבל בשביל לשכנע את הגננת תצטרכו כן ללכת לרופא...

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
לי הרופא אמר שמהרגע שהפצעים מתייבשים זה לא מדבק,
(גם אם היא לא מריירת עדיין זה יכול להדביק ילדים אחרים אולי פחות אבל הפוטנציאל עדיין קיים)

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מהניסיון שלי (5 ילדים) הרופא רק מאשר לך אם זה הפה והגפיים כי אין לזה תרופה,
אם אין לך כוח ללכת לרופא תשאירי בבית עד שאת רואה שהפצעים יבשים,
בד"כ נמשך בין יומיים לשלושה,
ותעקבי לראות שאין החמרה, בעיקר שאין עוד פצעים בתוך הפה שאז בד"כ מפסיקים לאכול ולשתות וזה כבר סכנת התייבשות.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מניסיון רק חלב עזים למרות שהרופאים לא ממליצים על זה

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דווקא אטרקציה לכל המשפחה..

מולטימירי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני קניתי חלב עיזים של תנובה במכולת בהמלצת הרופאה...
אחרי 3 ימים הילד היה כמו חדש.

לא מבטיחה שיעבוד אצל כולם,
זה מה היה אצלי...

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בפעם האחרונה שהייתי שמו את אשתי שתשב עם הילדה והשפריצו על שתיהם..

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש שמן בשם בלה שפיצר עם הרבה נקודות מכירה ברחבי הארץ
מניסיון מחולל פלאים מומלץ ממש

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה שמישהו פרטי מגדל אותה אומר שהיא בריאה??
הוא מגדל כמה עזים ויש דרכים לראות אם העזה חולה או בריאה לפי מה שהוא הסביר לנו, חצי בני ברק קונים ממנו...
למי אתם הלכתם? איך ידעתם שהעזה בריאה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה