מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

מנדי וינברג

משתמש צעיר
מצו"ב סקר ששלח הרב שמעון גולדברג לגבי קווים חדשים לבני ברק מרמה ד ג ורמת אברהם,
שלום חברים יקרים
קיבלנו את הסקר הזה מהמשרד של הר' שמעון גולדברג
הוא טוען שכבר בקרוב קו בית שמש - בני ברק אמור להיכנס לפעילות
נשמח אם תוכלו להקדיש כמה דקות לענות על הסקר הזה בכדי לייעל אותו
וכן להפיצו כמה שיותר ברחבי השכונה.
וכאן הסבר יותר מפורט של הרב גולדברג:
שלום וברכה,

מצו"ב מפה מפורטת עם כיתובים, לכל 5 הקווים המתוכננים:

1. קו ירוק (680) - מהיר (ג2, א, ב, קריה, חפציבה) דרך נהר הירדן.

2. קו ירוק מקווקו – בדומה לקו 680 + פיזור בתוך שכונות א, יפה נוף, קריה.

3. קו כחול (690) - מהיר (ד, ג, א, בעלז, קריה) דרך נהר הדן.

4. קו כחול מקווקו – בדומה לקו 690 + פיזור בתוך שכונות ג1.

5. קו סופ"ש לרמה ד' ורמת אברהם 695 מהיר דרך נהר הדן ושד' הדקל.

התכנית מהווה בשורה אדירה לשיפור וייעול השירות - במיוחד עבור רמה ד' ורמת אברהם,

אני ממליץ לתמוך בתכנית!
יש מצב שגם שואלים אותנו לגבי אוטובוסים לירושלים ולגבי קו 6 ??

דייויד

משתמש צעיר
נראה לי שחבל שאת הקו שעושים לסופ"ש מד', לא עושים גם כל השבוע, או לחילופין כמו קו 600, שיוצא ישר לכביש 10.
במקום זה הם מפצלים שתי קווים לג אחד לג 2 ועושים להם אוטבוס אחד, ועוד אוטבוס לד ולג1. שיעשו אוטבוס אחד רק לד כמו הקו בסופ"ש, וקו אחד לג 1ו2 ביחד.
מה אומרים?

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נראה לי שחבל שאת הקו שעושים לסופ"ש מד', לא עושים גם כל השבוע, או לחילופין כמו קו 600, שיוצא ישר לכביש 10.
במקום זה הם מפצלים שתי קווים לג אחד לג 2 ועושים להם אוטבוס אחד, ועוד אוטבוס לד ולג1. שיעשו אוטבוס אחד רק לד כמו הקו בסופ"ש, וקו אחד לג 1ו2 ביחד.
מה אומרים?
לפחות שהאוטבוס יכנס את כל שד' האמוראים. ולא מבחוץ.

ייד

משתמש מקצוען
מה אומרים?
גם הסיבוב במעפילי אגוז ובפקק של לב הרמה נראה מיותר כשיש קו אחר בנהר הירדן-הרצוג-בן קיסמא לא??

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

למשרד התחבורה יש מדיניות של קוים ישירים בצירים ראשיים בעיר ולא באמת משנה התשובות של התושבים
אגב דעתי שזה קוים מצוינים, מלבד זה שהקו של רמה ג-ד אחרי נהר הדן עולה בחזרה ללב הרמה-מעפילי אגוז במקום לצאת החוצה
גם @דייויד טעה - לא חילקו קווים בין ג1 לג2, קו 690 זה לכל רמה ג', והקו השני 680 אמנם יוצא ממסוף חזון עובדיה אבל לצד השני לכיוון רמה א ובכלל לא מתקרב לג'

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הודעה שכתב גולדברג:
‏קטסטרופה, כך הייתי מגדיר את מצב התחבורה בעיר בית שמש.
אני פועל רבות בכדי לסייע בהקמת תשתיות תומכות תחבורה ציבורית- מסופים, מבני נהגים, נת"צים ומפרצים.
בכל הקשור לתפעול התחבורה, הובטח לי ע"י משרד התחבורה על תגבור משמעותי בתחילת פברואר, אני תקווה שזה יקרה.
גם אנחנו תקווה שלא נתבדה שוב...

זגג

משתמש חדש
האם יש למישהו מושג מה קורה עם תחבורה ברמה ד4 ?
תודה רבה

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כמה נקודות על השינויים לבני ברק
  1. לא מוסיפים 5 קווים כמו שהיה נשמע בכל מיני כותרות רק מוסיפים קו 1 בלבד!!! וגם הוא רק בסופי שבוע.
  2. מחליפים את מספרי הקווים כדי ליצור אשליה של הוספת קווים, מה שבפועל יגרום לבלבול מיותר בתקופה הראשונה
  3. מסלול הקו ישתנה לפי שעות היום. (זאת אומרת שלא שיש מסלול מהיר בתדירות גבוהה ומסלול אחר בתדירות נמוכה, אלא בחלק משעות היום המסלול מהיר, ובשעות אחרות [ערב] יש סיבובים)
  4. הקו לא יהיה דרך נהר הדן אלא יעבור בין השאר גם בנהר הדן.

בנימין 5850

משתמש פעיל
מצטרף לשאלה שנשאלה מספר פעמים..
יש למישהו מידע על תחבורה ציבורית ב ד 4 ??
בחודשים הקרובים אמור להיות איכלוס גדול מאוד של הרבה בניניים

ייד

משתמש מקצוען
הפיתרון האמיתי זה קו מרמה ד ישר לנחל נובע-38,
קו מאליהו הנביא-חגי-יונה בן אמיתי-דבורה הנביאה-רמה ה׳ והחוצה,
קו מרמה א-גולובנציץ-משקפיים
וקו מרמה ב-קריה-חפציבה

ובמקום כל 10 דק׳ מסלול ארוך כל 25 דק׳ 4 קוים נפרדים,
מה שאומר שזה לא יעמיס על בני ברק

מישמשית

משתמש מקצוען
אור אורות
צודק בכל מילה
רק נקודה למחשבה, נניח והשינוים האלו לא עוברים, ומחר מגיעים לבקש במשרד התחבורה קו ישיר לד', הם מיד יענו,
עשינו סקר ולא רצו....
כך לדעתי בכל אופן.
הרבה יותר בעייתי זה לאשר עכשיו
ואח"כ שיראו שזה מסלול ארוך מידי יגידו במשרד התחבורה שכולם רצו את זה.............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה