מחיר למשתכן מחיר למשתכן - רמות

דרוק 76

משתמש חדש
אשמח שתענו האם כבר קראו לבחירת דירות מחיר למשתכן בפריוקט של שובל נטעים או קוטלר עדיקא
של שובל לא קראו הסחבת הזה לא נגמר פרוקייט שנמשך כבר מעל ארבע שנים מטורף אין לי שום מילה אחרת זה מה שקורה כאן במדינה שעד שזז כל דבר אפשר להתפוצץ,כל הבירוקטיה עד שאפשר לעשות משהו כאן ומי מדבר על החברה שאין עם מי לדבר שמה

זה מה שאני

משתמש פעיל
מה הולך להיות בכנס זוכים של שובל?
מה בדר"כ הולך?
יש לפני זה שיחת זום (בד"כ) ששם מסבירים את הכול מגעים למשרדי החברה לבחירת דירות את יכול ליראות את התמהיל הדירות לפני זה באתר ולדרג נניח זכית במקום 10 לדרך 10 דירות ויש לך 45 דק' לבחירת הדירה
שאלה נוספת:
האם שני בני הזוג צריכים להיות בכנס?
כן ואם אחד לא יכול צריך אישור חתימה ועו"ד (צריך סיבה מוצדקת אחרת משרד השיכון לא יאשר את זה) ואם שניהם לא יכולים צריך אישור נטריוני

צחי קרמר

משתמש פעיל
יש לפני זה שיחת זום (בד"כ) ששם מסבירים את הכול מגעים למשרדי החברה לבחירת דירות את יכול ליראות את התמהיל הדירות לפני זה באתר ולדרג נניח זכית במקום 10 לדרך 10 דירות ויש לך 45 דק' לבחירת הדירה

כן ואם אחד לא יכול צריך אישור חתימה ועו"ד (צריך סיבה מוצדקת אחרת משרד השיכון לא יאשר את זה) ואם שניהם לא יכולים צריך אישור נטריוני​
ממליץ לא לקחת שום סיכון שהת.ז של שניכם יהיו מוכנות שבוע מראש
תגיעו שני בני הזוג שעה קודם​

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני מחפש מישהו שאמור לבחור דירה בתקופה הקרובה ,וחושב לבטל בגלל חוסר בהון עצמי או קושי בהחזרים,אם זה מעניין שיפנה אליי באישי ,יש לי הצעה משתלמת

נביעות

משתמש חדש
אני מחפש מישהו שאמור לבחור דירה בתקופה הקרובה ,וחושב לבטל בגלל חוסר בהון עצמי או קושי בהחזרים,אם זה מעניין שיפנה אליי באישי ,יש לי הצעה משתלמת
אם אין לי אפשרות לתקשר באישי, איך אני יכול לפנות אליך? יש לי הצעה שווה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה