מחיר למשתכן מחיר למשתכן - רמות

r & r

משתמש חדש

תודה רבה!
ראיתי כמה פרסומות על דירות ביעקב אלעזר
אבל אין לי מושג מה זה..
איזה פרוייקט זה נקרא?
מי הדיירים שם בגדול?
אם יש לך מידע אשמח אם תשתף..

הצועד בנעליו

משתמש חדש
בגדול רחוב יעקב אלעזר מחולק ככה:
מצד ימין לקנטרי (תחילת הרחוב) מורדות הארי טרומן האזור חרדי משפחות איכותיות.

יעקב אלעזר באמצע אזור מעורב כל בניין מורכב מ40% חרדים 40%דתיים 20% אחוז...

אחרי זה פרויקט ירושלמי שעל פניו פונה למגזר החרדי(משיחה עם הנציגים שלהם נשאר עוד דירות רוב האוכלוסיה חרדית).

לאחר מכאן קבוצת רכישה צמרות ברמות למשקיעים בעיקר אבל גם לחברה שלא מפחדים מהרעיון של דירה על הנייר...
גם כאן רובו ככולו יהיה חרדי.

ממול ומצד ימין/שמאל של פרויקט השוטרים שובל/קוטלר-שמעורבב מאד בגלל שזה זוכים של מחיר למשתכן.....
(אף על פי שרוב שמי שלא מהציבור ירצה להשכיר את הנכס ולא לגור-משיחה עם כמה זוכים)
חשוב לציין שבשוק החופשי 90% חרדים קנו משפחות איכותיות מכיר כמה....

ובאמצע יש את ה"תכשיט" פרויקט השוטרים שיש שיגידו הכי מפנק ברמת המפרט (אפשר לדון)
אבל נכון לעוד חודשיים הם לא יכולים למכור את זה....

בעוד חודשיים יש להם אישור ממשרד השיכון למכור את הדירות לאחר שקיבלו אותם במחיר של בין שליש לחצי ממה שהם מפרסמים היום!

לכן באופן טבעי (ש70% לא דתיים /מסורתיים 30% דתיים) יש הגירה שלילית משם.... דהיינו רוצים לעבור ולמקסם רווחים+האזור התחרד להם מידי.

וכאן נכנס הציבור שלנו והשאלה הגדולה האם בפרויקט שהממוצע מרפסות שם זה 40 מטר סוכה וקרוב לרכבת בעתיד ולשדרות מסחר ולעוד ועוד יתרונות, ישאר חילוני או יקרה תהליך שקרה בכל רמות ויתחרד.....

מקווה שעשיתי סדר,מקווה שמי שיותר בקיא ממני יתן את חוות דעתו על הפרוקיט המדובר בפרט והרחוב בכלל.

נ.ב לא נכנס לעובי הקורה מי חרדי ישיבתי ומי חרדי מודרני לצורך הפיילוח כולם בוחרים "ועשית ככל אשר יורוך"
תודה רבה!
ראיתי כמה פרסומות על דירות ביעקב אלעזר
אבל אין לי מושג מה זה..
איזה פרוייקט זה נקרא?
מי הדיירים שם בגדול?
אם יש לך מידע אשמח אם תשתף..

r & r

משתמש חדש

אחרי זה פרויקט ירושלמי שעל פניו פונה למגזר החרדי(משיחה עם הנציגים שלהם נשאר עוד דירות רוב האוכלוסיה חרדית).

לאחר מכאן קבוצת רכישה צמרות ברמות למשקיעים בעיקר אבל גם לחברה שלא מפחדים מהרעיון של דירה על הנייר...

ממול ומצד ימין/שמאל של פרויקט השוטרים שובל/קוטלר-שמעורבב מאד בגלל שזה זוכים של מחיר למשתכן.....

בעוד חודשיים יש להם אישור ממשרד השיכון למכור את הדירות לאחר שקיבלו אותם במחיר של בין שליש לחצי ממה שהם מפרסמים היום!

לכן באופן טבעי (ש70% לא דתיים /מסורתיים 30% דתיים) יש הגירה שלילית משם.... דהיינו רוצים לעבור ולמקסם רווחים+האזור התחרד להם מידי.

וכאן נכנס הציבור שלנו והשאלה הגדולה האם בפרויקט שהממוצע מרפסות שם זה 40 מטר סוכה וקרוב לרכבת בעתיד ולשדרות מסחר ולעוד ועוד יתרונות, ישאר חילוני או יקרה תהליך שקרה בכל רמות ויתחרד.....

מקווה שעשיתי סדר,מקווה שמי שיותר בקיא ממני יתן את חוות דעתו על הפרוקיט המדובר בפרט והרחוב בכלל.

נ.ב לא נכנס לעובי הקורה מי חרדי ישיבתי ומי חרדי מודרני לצורך הפיילוח כולם בוחרים "ועשית ככל אשר יורוך"
תודה רבה!
אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר בפרטי או לשלוח לי כתובת מייל
יש כמה דירות שראיתי בפרסומים
ואני מעוניין לדעת פרטים באיזה בניינים הם, או אולי ראית אותם..
וכן אם יש לך עוד דירות באיזור..
תודה!

דרוק 76

משתמש רשום
אני התחלתי להיות מלווה ברחוב יעקב אלעזר מתחת לפרוקייט של שובל והשוטרים השבוע כמה שהצלחתי לראות נסעתי באוטובוס קו 81 היה שמה רוב חילונים ''אבל'' זה יכול להיות בגלל שהם מגיעים מהשכונות האחרים וגם הייתי רק פעם אחד והגן שלי מאיפה שאני לוקח זה גן שפה, חילוני לכל דבר אבל ראיתי גם ברחוב חרדים אני ידגיש שזה רק שבוע שאני מסתובב שמה

Anona

משתמש חדש
זכינו בעקבות ביטולים בפרויקט של שובל
נשמח אם יש קבוצת מייל או משו של הזוכים להצטרף
וגם לדעת האם התאחדו שעורך דין משותף ייצג את הזוכים והאם יש בקשות מאורגנות לקבלן?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זכינו בעקבות ביטולים בפרויקט של שובל
נשמח אם יש קבוצת מייל או משו של הזוכים להצטרף
וגם לדעת האם התאחדו שעורך דין משותף ייצג את הזוכים והאם יש בקשות מאורגנות לקבלן?
מזל טוב!
בסוף החשבון הסתדר...

Anona

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה