מידע שימושי מחירי שכירות דירות לחגים תשפ"ה בירושלים

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עניין אישי שלי... זה ניהיה שחייבים לנסוע... כי גם אם אני ממש רוצה להשאר בבית אין לי אם מי. ל בעלי אין מניין ולי לא נשאר אף אחד כמעט בשכונה.. זה ניהיה עיר רפאים..... אז בעצם מה הברירות שלי? או לקחת דירה שהמחירים בשמיים או ? מלון? משנה לשנה הכמות של האנשים שנוסעים עולה.. זה ניהיה סוג של לחץ חברתי בעיקר אצל חסידים לא להשאר בבית. וחבל שאין פתרון טוב בנמצא לא לכולם יש איפה להתארח...

נאווהלה

משתמש רשום
עניין אישי שלי... זה ניהיה שחייבים לנסוע... כי גם אם אני ממש רוצה להשאר בבית אין לי אם מי. ל בעלי אין מניין ולי לא נשאר אף אחד כמעט בשכונה.. זה ניהיה עיר רפאים..... אז בעצם מה הברירות שלי? או לקחת דירה שהמחירים בשמיים או ? מלון? משנה לשנה הכמות של האנשים שנוסעים עולה.. זה ניהיה סוג של לחץ חברתי בעיקר אצל חסידים לא להשאר בבית. וחבל שאין פתרון טוב בנמצא לא לכולם יש איפה להתארח...
מסכימה איתך לגמרי

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מסכימה איתך לגמרי
לא מסכימה בכלל,, כי גם אם בערים החדשות והקטנות זה נהיה עיר רפאים, אפשר תמיד להתאסף אחיות, גיסות בנות דודות בעיר אחרת ששם כן יש מנינים.
מי שנוסע בגלל לחץ חברתי, שיישאר בבקשה בבית, כי הלחץ החברתי לא נגמר בזה......

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כ-9 מיטות???? מה משמעות????

אחת הסיבות למה מבקשים מחירים בשמים....
טבע ישראלי להסתיר את הילדים, לא למספר אותם או להכניס אורחים -מצווה!!! על הדרך....
לא הבנתי מה הבעיה,
כן, יש לי 10 ילדים וארבעת הקטנים אוהבים לישון על שמיכה על הרצפה, גם בבית הם עושים את זה לעיתים קרובות, כך שאני צריכה לא יותר מ 8 מיטות ואם יש יותר, שיהיה,
אז מה בדיוק מפריע לכם??

רבקי 1234

משתמש צעיר
לא הבנתי מה הבעיה,
כן, יש לי 10 ילדים וארבעת הקטנים אוהבים לישון על שמיכה על הרצפה, גם בבית הם עושים את זה לעיתים קרובות, כך שאני צריכה לא יותר מ 8 מיטות ואם יש יותר, שיהיה,
אז מה בדיוק מפריע לכם??
לא בעיה בכלל
השאלה אם את מעדכנת את השוכר שאתם 12 נפשות ולא 8 מי אומר שהוא מסכים
וזה עוד בקטנה אני יודעת מהרבה משפחות שהם לוקחים דירת 6 חדרים חמש חדרי שינה ומצטופפים בכל חדר משפחה דהיינו בערך 25 נפשות ומבלי שהמשכיר ידע מה קורה בדירה וכמובן שהבלאי והנזקים בהתאם

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא מסכימה בכלל,, כי גם אם בערים החדשות והקטנות זה נהיה עיר רפאים, אפשר תמיד להתאסף אחיות, גיסות בנות דודות בעיר אחרת ששם כן יש מנינים.
לא לכולם יש אחיות גיסות וכו....

נאווהלה

משתמש רשום
ואם אין אחיות/גיסות בנות דודות? אני לא נוסעת בגלל לחץ חברתי אלא בשביל בעלי והבנים נטו.

רחמנית

משתמש רשום
לא בעיה בכלל
השאלה אם את מעדכנת את השוכר שאתם 12 נפשות ולא 8 מי אומר שהוא מסכים
וזה עוד בקטנה אני יודעת מהרבה משפחות שהם לוקחים דירת 6 חדרים חמש חדרי שינה ומצטופפים בכל חדר משפחה דהיינו בערך 25 נפשות ומבלי שהמשכיר ידע מה קורה בדירה וכמובן שהבלאי והנזקים בהתאם
או להבדיל-
זוג שמכין דירה לזוג (נכון, בתשלום) עם כל הרצון הטוב בטוב טעם, דירה שמורה הכל מבריק נוצץ...
הרבה דברים חדשים בדירה
ברגע האחרון או אחרי הרגע האחרון...
נודע שיש עוד עוד כמה פיצקעלך....ולמה זה משנה לכם????לא על חשבונכם...
לא צריך הסבר למה זה מפוצץ, אבל כן זה בהחלט מוציא את הטעם הטוב!!!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
או להבדיל-
זוג שמכין דירה לזוג (נכון, בתשלום) עם כל הרצון הטוב בטוב טעם, דירה שמורה הכל מבריק נוצץ...
הרבה דברים חדשים בדירה
ברגע האחרון או אחרי הרגע האחרון...
נודע שיש עוד עוד כמה פיצקעלך....ולמה זה משנה לכם????לא על חשבונכם...
לא צריך הסבר למה זה מפוצץ, אבל כן זה בהחלט מוציא את הטעם הטוב!!!!
לא רק מוציא את הטעם הטוב אלא גורם לא להשכיר בשנים הבאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה