מידע שימושי מחירי שכירות דירות לחגים תשפ"ה בירושלים

משה 05276

משתמש מקצוען
מחפשת דירה לזטג כולל אוכל באזור גוש 80. אפשר פשוטה וקטנה- אבל שיהיה בה 2 מיטות, 2 כסאות, שולחן, פלטה ומקרר.
יש למישהו במחיר שפוי? (מי שמחפשת אמרה לי שהיא נבהלה כששמעה 1400)

1700 לכל החג?
מה לא מספיק?
@הטעם המושלם
ראיתי פה בלוח מודעות (לא יודעת אם עדיין פנוי)
בתלמודי
צפה בקובץ המצורף 1777203
אין לפרסם פה דירות

רחמנית

משתמש חדש
איפה אפשר למצוא דירות?
איך זה עובד? חייבים דרך המתווכים?
זקוק לדירה של כ 9 מיטות
כ-9 מיטות???? מה משמעות????

אחת הסיבות למה מבקשים מחירים בשמים....
טבע ישראלי להסתיר את הילדים, לא למספר אותם או להכניס אורחים -מצווה!!! על הדרך....

שועלון

משתמש חדש
שלום וברכה,
אני אתמול סגרתי על יחידונת באיזור גאולה לזוג + מטבחון + שירותים עם מקלחון ב1000 ש"ח
ההורים שלי גם סגרו על דירה 3 חדרים ב3300
המחירים יורדים פלאים
תקנות השוק עזרו ועוד איך...
אל תתייאשו ואל תוותרו

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
אני אתמול סגרתי על יחידונת באיזור גאולה לזוג + מטבחון + שירותים עם מקלחון ב1000 ש"ח
המחירים יורדים פלאים
אל תתייאשו ואל תוותרו
יותר זול מצימרים מפח במירון

גאלדא

משתמש רשום
אני מכירה בבניין מעל שערי רווחה 3 חדרי שינה סלון גדול מטבח בנפרד 3 שירותים מרפסת ב5500 למי שמעוניין נא להאשיר מספר/מייל

לארג'

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
המחירים יורדים פלאים
אל תתייאשו ואל תוותרו
1726768857257.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה