אביזרים לרכב מחאת הוויזרים>>>היה לנו וויז ואיננו

MDG

משתמש פעיל
תכל'ס כבר שבוע וחצי שכל מי ששמעתי שיש לו וויז בלבד (לא וויז-מייל) של סמסונג לא עובד, ואין שום התקדמות בנושא
  • האם יהיה פתרון בזמן הקרוב...??
  • האם צריך להחליף מכשיר...?? א"כ יש הצעות למכשיר טוב וזול???
עוד מעט בין הזמנים, וכל מי שיש לו וויז או גמ"ח וויז הולך להיתקע,
הבו לנו פתרונות

my car

משתמש פעיל
תכל'ס כבר שבוע וחצי שכל מי ששמעתי שיש לו וויז בלבד (לא וויז-מייל) של סמסונג לא עובד, ואין שום התקדמות בנושא
  • האם יהיה פתרון בזמן הקרוב...??
  • האם צריך להחליף מכשיר...?? א"כ יש הצעות למכשיר טוב וזול???
עוד מעט בין הזמנים, וכל מי שיש לו וויז או גמ"ח וויז הולך להיתקע,
הבו לנו פתרונות

משיחות שקיימתי עם חברת סמסונג ועם חברות הסינון בארץ, עולה כי אין פיתרון לבאג הנ''ל,
ואין ברירה: צריך לקנות מכשיר חדש!
יש הצעות למגוון מכשירים, ניתן לפנות באישי.

MDG

משתמש פעיל
מי ערב לי שבמכשירים הבאים לא יהיה באג כגון זה?!?!:mad::rolleyes:

• תודה
Reactions: A F

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
רק להדגיש שזה רק במכשיר j1 ולא j2
בשאר הדגמים לא יודע לומר

my car

משתמש פעיל
מי ערב לי שבמכשירים הבאים לא יהיה באג כגון זה?!?!:mad::rolleyes:

זה לא "באג" , זה "פג"..
פג התוקף של המכשיר, צריך להתייחס אל זה כמו פג תוקף, מידי שנה יוצא גירסה חדשה של מערכת אנדרואיד,
המכשירים הנ''ל הם ישנים ועבר כבר 6-8 שנים מאז שיוצרו. ולכן גוגל כבר לא תומכת במכשירים הישנים,
בין כה בטווח של 7-8 שנים ככל הנראה תצטרך לקנות מכשיר חדש.

• תודה

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי מכשיר שנקרא SAMSUNG GRAND PRIME שקניתי בהדרן לפני למעלה מ3 שנים, הוא מכשיר די מיושן.
הוא עובד לי בינתיים.
אני צריך לפחד שהוא יפסיק לעבוד?

אוהבת אותי

משתמש חדש
לנו יש סמסונג J3 וגם הפסיק לעבוד הGPS בוויז כבר איזה שבוע וניסתי את כל האופציות למחוק המטמון ולהסיר האפליקציה ולהתקין מחדש וכן עידכנתי לאפליקציה הכי חדשה של וויז וכלום לא עזר

A F

משתמש מקצוען
זה לא "באג" , זה "פג"..
פג התוקף של המכשיר, צריך להתייחס אל זה כמו פג תוקף, מידי שנה יוצא גירסה חדשה של מערכת אנדרואיד,
המכשירים הנ''ל הם ישנים ועבר כבר 6-8 שנים מאז שיוצרו. ולכן גוגל כבר לא תומכת במכשירים הישנים,
בין כה בטווח של 7-8 שנים ככל הנראה תצטרך לקנות מכשיר חדש.
אז החברות שמוכרים את הכשרויות צריכים להגיד את זה לפני שהם לוקחים התחייבות ל3 שנים.

MDG

משתמש פעיל
רק להדגיש שזה רק במכשיר j1 ולא j2
כנראה שזה לא רק ב-j1..
לנו יש סמסונג J3 וגם הפסיק לעבוד הGPS בוויז כבר איזה שבוע וניסתי את כל האופציות למחוק המטמון ולהסיר האפליקציה ולהתקין מחדש וכן עידכנתי לאפליקציה הכי חדשה של וויז וכלום לא עזר

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הם יכולים לתת פיתרון לפתוח למכשירים את המפות של גוגל או אפליקצית GPS חילופית במקום שהמכשיר יילך לפח.

בכל מקרה מי שקונה אחר הייתי כבר ממליץ לקנות וויז בלבד של חברת "דרך המלך" הם מוכרים ב99 שקל מכשיר ו19 שקל לחודש ל3 שנים על הסים.

MDG

משתמש פעיל
בכל מקרה מי שקונה אחר הייתי כבר ממליץ לקנות וויז בלבד של חברת "דרך המלך" הם מוכרים ב99 שקל מכשיר ו19 שקל לחודש ל3 שנים על הסים.
כנראה שגם בחברת דרך המלך, זה נתקע, יש לי חבר שקנה לפני שנה+/- וזה תקוע לו מאותה סיבה.!!

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אז החברות שמוכרים את הכשרויות צריכים להגיד את זה לפני שהם לוקחים התחייבות ל3 שנים.
רק לציין שהם בד"כ כן מסבירים שזה מכשיר יותר ישן ועדיף ממש לקחת משהו איכותי ומתקדם יותר.
אבל אכן הפער במחירים הוא ממש גדול, והרבה אנשים מעדיפים לקחת את הזול, גם אם הם שומעים היטב שהוא יכול לעשות בעיות.

• תודה

MDG

משתמש פעיל
החדשות היחידות שיש: ככל שעוברים הימים אני שומע על עוד ועוד חברים עם אותה בעיה.
המסקנה: או תלונה למועצה לצרכנות, או ל"יהיה בסדר" בגל"צ, או תביעה ייצוגית לסמסונג.

ואם לא, אז להחליף מכשיר!@!

• תודה

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
המסקנה: או תלונה למועצה לצרכנות, או ל"יהיה בסדר" בגל"צ, או תביעה ייצוגית לסמסונג.

ואם לא, אז להחליף מכשיר!@!
אין על מה להתלונן.
ככה זה עובד, אחרי כמה שנים אין יותר תמיכה במכשיר וזה עושה בעיות.

MDG

משתמש פעיל
אין על מה להתלונן.
זה לא מכשיר עם פג תוקף, אולי גם על המכונת כביסה שלי, יגידו לי בחברת קונסטרוקטה אחרי 5/7 שנים, אין מה לעשות ככה זה, צריך להחליף... זה נשמע הגיוני??!!
לי זה לא נשמע הגיוני
ובפרט שאצל החנויות החרדיות מכרו את המכשיר הזה (אולי עדיין מוכרים אותו) עד לפני שנה פחות או יותר

• תודה

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
זה לא מכשיר עם פג תוקף, אולי גם על המכונת כביסה שלי, יגידו לי בחברת קונסטרוקטה אחרי 5/7 שנים, אין מה לעשות ככה זה, צריך להחליף... זה נשמע הגיוני??!!
לי זה לא נשמע הגיוני
ובפרט שאצל החנויות החרדיות מכרו את המכשיר הזה (אולי עדיין מוכרים אותו) עד לפני שנה פחות או יותר
סמארטפון הוא מוצר עם פג תוקף נקודה.
ככה כל החברות היום מתייחסות לזה.
זה שמכרו מכשיר כזה לפני שנה זה באמת לא יפה-מצד מי שמוכר.
סמסונג לא אמורים להיות אשמים בזה שמישהו החליט להשתמש בענתיקות

A F

משתמש מקצוען
סמארטפון הוא מוצר עם פג תוקף נקודה.
ככה כל החברות היום מתייחסות לזה.
זה שמכרו מכשיר כזה לפני שנה זה באמת לא יפה-מצד מי שמוכר.
סמסונג לא אמורים להיות אשמים בזה שמישהו החליט להשתמש בענתיקות
אתה צודק. אבל חברה שמוכרת מכשיר עם כשרות ל-3 שנים צריכים לעמוד מאחורי 3 שנים כי אם אתה תרצה לבטל הם יגידו שהתחייבת ואם הם מבטלים "זה לא אשמתם תפנה לסמסונג".... זה נראה לי לא הגיוני!

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
אתה צודק. אבל חברה שמוכרת מכשיר עם כשרות ל-3 שנים צריכים לעמוד מאחורי 3 שנים כי אם אתה תרצה לבטל הם יגידו שהתחייבת ואם הם מבטלים "זה לא אשמתם תפנה לסמסונג".... זה נראה לי לא הגיוני!
אה, הדרן (או מי שלא נותן לזה כשרות) הוא באמת לא בסדר.

my car

משתמש פעיל
אה, הדרן (או מי שלא נותן לזה כשרות) הוא באמת לא בסדר.

הדרן לא מכרו מכשיר כזה כבר שלוש שנים!
חברת "XXX המלך" מכרו מכשירים כאלו עד לפני חודש!!! למרות שכל מי שמתמצא בתחום ידע שזה אמור להיחסם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה