מחיר למשתכן מזל טוב לשכונת מתחם הסופרים היום נחתם טופס 4 לחלק גדול מהדירות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שווה

משתמש צעיר
בעז"ה עובדים על פתיחת חיידר חסידי באידיש מי שמעוניין ורוצה לשמוע פרטים
יכול להתקשר ל0548440240

שלמה רוזן

משתמש צעיר
האם התביעה כנגד הקבלן לתשלומי השכירות ממשיכים ?
והאם יש לזה סיכוי?
וכמה זמן מעכשיו בערך יהיה האיכלוס?

העמקן

משתמש חדש
מוכרחים לומר שאלו הגרים שם ב"ה עסוקים עם מקום המגורים החדש ולא פנויים להיכנס לאתר,
וזה סימן טוב !
(או שאין שם גישה לרשת)
בטוח שאנשים גרים שם??
אולי כל הציבור שם לא מחזיק אינטרנט אפילו מסונן נטפרי, וחדר מחשבים עדיין אין שם...

שווה

משתמש צעיר
אני מכיר אחד שביום יומיים הקרובים אמור להכנס בפועל

בטוח שאנשים גרים שם??
אולי כל הציבור שם לא מחזיק אינטרנט אפילו מסונן נטפרי, וחדר מחשבים עדיין אין שם...
תנו לנשום...
אלו שקיבלו טופס 4 דקה לאחר הבחירות, המפתחות הראשונים התקבלו רק לפני 4 שבועות...., וחלק ניכר מהם עדיין לא קיבלו מפתח.
אלו שקיבלו רק אתמול טופס 4 יש להם עוד זמן עד קבלת מפתח בפועל - וזאת מהניסיון של הקודמים.

תפסיקו להלחיץ...
יש גם אכלוס משמעותי מאוד מיועד ל-05/09 עוד כ-3 חודשים.

מידע בשבילכם:
מוסדות חינוך: חלק בבניה, גורמים שונים מפעילים לחצים שבשנה"ל הבאה יפתחו כמה שיותר מוסדות (גן, בי"ס חיידר, וכו')
בית כנסת: יש זמני במבנה קל ליד הבריכה.
בריכה: יש מפואר וקבוע...
סופר: שופרסל בפינה הדרום מערבית של השכונה.
כבישי גישה: יש את הדרך הארוכה יותר מלחי-מבצע קדש, ויש את גשר הרלינג בבניה.
תחבורה עירונית: קוים 3 ו-4.
תחבורה בינעירונית: קו 414 לירושלים.
עסקנים לשכונה: רבים נמרצים וטובים (בהתחשב בתוצאות עד עתה...)

פינחס172

משתמש רשום
אלכוס של 05\09 נראה לי שזה הבנינים מספרים 20 -28 ואין להם עדיין טופס 4

אלכוס של 05\09 נראה לי שזה הבנינים מספרים 20 -28 ואין להם עדיין טופס 4
נכון,
אך הדירות מוכנות ואין סיבה שיהי' עיכוב מצד העירייה לאחר שהבניינים היותר קרובים לתחנת הרכבת קיבלו אישור,
כך שזה תלוי רק בקבלן.
האם ייתן בזמן ? אין לדעת.
הוא ינצל את תקופת הגרייס שיש לו בחוק 60 יום עד תום...

שווה

משתמש צעיר
נפתחה קבוצה של ווצאפ קולי לציבור החסידי לעדכונים מהציבור על התפתחות הדיור שם, וכן לבירורים על הקניות הנלוות לאיכלוס הדירה כמו מיזוג וסורגים וכו',
המעוניין להצטרף שישלח את מספר הטלפון למייל 7189372 שטרודל וכו' ונצרף אותו

ישראל דוד

משתמש רשום
מכתב רבני השכונה על הזכות הגדולה להיות מהמיסדים על אף שכל ההתחלות קשות שזו זכות לדורי דורות, כמו''כ מבקשים שלא להשכיר את הדירות לציבור לא חרדי

קבצים מצורפים

• ה_בשכונת_איילת_השחר_בבני_ברק_קוראים_לזוכי_מחיר_למשתכן_להשכיר_רק_ל_חרדים.jpg
    ה_בשכונת_איילת_השחר_בבני_ברק_קוראים_לזוכי_מחיר_למשתכן_להשכיר_רק_ל_חרדים.jpg
    KB 135.1 · צפיות: 61

שווה

משתמש צעיר
הבתי כנסת יהיו מוכנים עוד שבועכך אמר לי אחד העובדים שם, אגב השבוע היה כבר מנין תפילה בשבת,
לפי הצפי מגרש 812 [בנין 32 33] הם הבאים בתור לקבל מפתחות עוד לפני מגרש 807,
הייתי שם היום וראיתי כבר חרדים שגרים שם דברתי עם אחד מהם עם כל הקשיי חבלי לידה הם מאד מרוצים- סוף סוף מתחילים לראות את הפירות

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
דיבר איתי היום מישהו שהציג עצמו מלשכת הרב שם. הוא טוען שהחברה משכנעת - באמצעות האנשים שמוסרים מפתחות מטעמה - חרדים לא להגיע לשם. מכירים את זה?

שווה

משתמש צעיר
דיבר איתי היום מישהו שהציג עצמו מלשכת הרב שם. הוא טוען שהחברה משכנעת - באמצעות האנשים שמוסרים מפתחות מטעמה - חרדים לא להגיע לשם. מכירים את זה?
אני לא נתקלתי בזה ואני מדבר איתם לא מעט,
מה שכן, יש מתווכים או אולי מתווך שמנסה לשכנע חילונים שזה לא נורא כ"כ לגור שם ולא נראה לי שהוא הצליח בזה ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה