מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ואני שמעתי על יור שרצה להיות מזכיר ועבר את כל הטקס ויום לפני החלוקת חומר רגיש הודיעו לו שהוא נפסל כי הוא היה יור אז לא שווה לשחק עם זה......
מתי זה קרה?
כי לא זכור לי שבבחירות הקודמות הייתה את ההוראה הזו אבל יכול להיות שאני טועה.
בבחירות האחרונות זה קרה גם לאחותי.
היא עברה את כל התהליך, כבר שיבצו אותה, ולילה לפני הבחירות- כשהיא באה לקחת את החומר הרגיש היא נפסלה.

מבסוט

משתמש רשום
בשביל זה חותמים על תצהיר, שאתה לא חבר מפלגה ולא היית משקיף או חבר וועדה בשלוש שנים האחרונות (לא כולל הבחירות המקומיות שזה לא נחשב).
אם אני לא טועה כשהזמינו אותי לראיון מוקדם למזכירים ותיקים, החתימו אותי על טופס שלא עבדתי בתור משקיף/חבר ועדה מטעם מפלגה בשלש מערכות בחירות האחרונות ולא בשלש השנים האחרונות.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אם אני לא טועה כשהזמינו אותי לראיון מוקדם למזכירים ותיקים, החתימו אותי על טופס שלא עבדתי בתור משקיף/חבר ועדה מטעם מפלגה בשלש מערכות בחירות האחרונות ולא בשלש השנים האחרונות.
זה או בשלוש שנים האחרונות או בשני מערכות הבחירות האחרונות שהיו בתוך הזמן הזה.

אייס קפה

משתמש מקצוען
הייתי בראיון התקבלתי ונרשמתי להדרכה.
ואני רוצה לבטל את הרישום ולא מצליחה, איך אפשר?

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אפשר את המספר של הועדה מרכז צפון.
תודה

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
עוד לא קיבלתי תשובה מועדת הבחירות על המבחן מיון הראשוני אבל עכשיו כשאני מתחבר לאתר אני רואה שאני יכול לקבוע ראיון.
זה לא היה לפני שבוע אבל לא קיבלתי מייל
מה זה אומר?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
עוד לא קיבלתי תשובה מועדת הבחירות על המבחן מיון הראשוני אבל עכשיו כשאני מתחבר לאתר אני רואה שאני יכול לקבוע ראיון.
מה זה אומר?
אה, וזה גם מטעם ועדת יהודה. זה קשור לירושלים איך שהוא?
(בהרשמה נרשמתי רק לירושלים)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה זה אומר?
יש עוד תאריכים לראיונות?
הבנתי שגמרו עם זה כבר...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה