מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הייתי בהדרכה ביום ראשון (ותיק)
אני אמור לקבל תשובה או משהו כזה אם עברתי את המבחן והתקבלתי?

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
השאלה אם לא הייתי אמור לקבל כבר, כשההדרכה היתה ביום ראשון ואנחנו ביום רביעי.
@אדם לעמל יולד

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
בשביל זה חותמים על תצהיר, שאתה לא חבר מפלגה ולא היית משקיף או חבר וועדה בשלוש שנים האחרונות (לא כולל הבחירות המקומיות שזה לא נחשב).

הם יודעים רק על מי שהיה בקלפיות, והם מסננים בעקבות זה
וזה לא נכון...

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הם לא יודעים!!!
דיברתי השבוע עם מישהי שהייתה בבחירות האחרונות יו"ר ועכשיו היא מזכירה.
ואני שמעתי על יור שרצה להיות מזכיר ועבר את כל הטקס ויום לפני החלוקת חומר רגיש הודיעו לו שהוא נפסל כי הוא היה יור אז לא שווה לשחק עם זה......

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
השאלה אם לא הייתי אמור לקבל כבר, כשההדרכה היתה ביום ראשון ואנחנו ביום רביעי.
@אדם לעמל יולד
התשבה בדרך כלל מגיעה משהו כמו שבוע עד שבועיים לפני הבחירות אז באמת קחו את הזמן יש עוד לפחות שבוע שבועיים ואולי אפילו 3 עד התשובות

חחח

משתמש סופר מקצוען
ואני שמעתי על יור שרצה להיות מזכיר ועבר את כל הטקס ויום לפני החלוקת חומר רגיש הודיעו לו שהוא נפסל כי הוא היה יור אז לא שווה לשחק עם זה......
מתי זה קרה?
כי לא זכור לי שבבחירות הקודמות הייתה את ההוראה הזו אבל יכול להיות שאני טועה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
בכל הבחירות היתה את ההוראה הזאת.
זה חדש
פעם שעברה אמרו שרק מי שהיה חבר מפלגה, אסור לו
??????
ואיך זה מסתדר עם-

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה