דרוש מידע מזכירי קלפי לבחירות ה22

מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
וואלה.. יפה לך!!

ומבחינת שעות: אותם שעות התחלה-סיום?
+נסיעה למרכז קליטה בסוף?

אבל תכל'ס נראה שאתה צ"ל ה'מזכירה' של המזכיר הראשי,
(לפי סעיף 7 הנ"ל -מילוי פרוטוקול והעתק 'לפי הנחיות המזכיר'.)
-או שאולי ההנחיות הם בכלל שלך, שהרי גם אתה 'מזכיר'...
אותן שעות, כולל נסיעה בסוף, לפחות חסכתי את הנסיעה מחר לרמלה...

'הנחיות המזכיר', זה ודאי אני,
הרי אני מזכיר אותו דבר כמוה/ו וזה כמעט הג'וב היחיד שיהיה לי, לפחות את זה אשאיר בשליטתי...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
טוב, נקווה רק שהוא/היא יהיה 'משלנו',
שלא יהיה אקשן רציני בקלפי עם 2 מזכירים "ניטרליים" מהאו"ם.......
אם כל אלה של מודיעין עילית הוצאו למודיעין, כולי תקווה שאלה ממודיעין יעברו למ"ע וכך לפחות המזכירים יהיו מאנ"ש, זה יעזור לגבי מניין וכדו'...

אגב, בתור מזכיר שני, אצליח להתפלח לשחרית בשעה סבירה, או שאצטרך להתפלל ב5:00 בבוקר
(כדי להיות במודיעין ב6:15 לדרישתם).

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש פה קולטים מאיילון?
האם אמרו לכם לבוא בשעה שבע או שמונה וחצי?

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
אגב, בתור מזכיר שני, אצליח להתפלח לשחרית בשעה סבירה, או שאצטרך להתפלל ב5:00 בבוקר
כתוב שם - ש'כל מזכיר יוכל לעשות את הכל, ולצורך יעילות תחולק העבודה בנהלים פנימיים'
לדעתי, אפשר גם להגיע בנחת ב8 אחרי שחרית וכוס קפה,
ולזעמו של המזכיר הראשון: צטט לו את הנ"ל, ותגיד לו "חלוקה הוגנת, אני התפללתי ואתה ארגנת":eek:
(או שאולי הוא בכלל לא יידע על מזכיר נוסף אצלו רק עד שתופיע...)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כתוב שם - ש'כל מזכיר יוכל לעשות את הכל, ולצורך יעילות תחולק העבודה בנהלים פנימיים'
לדעתי, אפשר גם להגיע בנחת ב8 אחרי שחרית וכוס קפה,
ולזעמו של המזכיר הראשון: צטט לו את הנ"ל, ותגיד לו "חלוקה הוגנת, אני התפללתי ואתה ארגנת":eek:
(או שאולי הוא בכלל לא יידע על מזכיר נוסף אצלו רק עד שתופיע...)
הכתב מינוי שלי נמצא אצלו במזוודה...

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני חדש
וקיבלתי מזכיר שני!!!

הנץ ב 6:24 אז איך בדיוק תתפלל בחמש?

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זה כמובן רק המלצה, עקרונית יש לשניכם אותה סמכות משפטית, רק לראשון יש יותר עבודה...

צפה בקובץ המצורף 539475
זה רק נראה שלראשון יש יותר עבודה מנסיון לשני יש הרבה יותר
הראשון יושב כל היום ומקבל אנשים ומסמן וי אבל הוא הרבה פחות ממזכיר רגיל שמזכיר רגיל צריך גם למלאות פרוטוקולים וכו
השני לעומת זאת צריך לתפעל קלפי נגישה שזה אומר
למלאות את המעטפות חיצוניות של כל הנכים (המזכיר בראשון ממלא את המעטפות חיצוניות של חברי ועדה בלבד)
להחתים על הצהרה למלאות פרטים בכל הפרוטוקולים כולל פרוטוקול נגישה מיוחדת
למלאות פרטי מלווים לנכים שיש כמובן הרבה יותר (המזכיר הראשון ממלא מלווים רק של מי שרשום בקלפי)
פעם קודמת זה היה הרבה יותר קשה כי הוא היה עם הפרטוקול ואז ממילא גם הטופס 1000 מחובר והוא צריך להיות כל הזמן שותף להצבעה הרגילה
הפעם בה לא צריך אז לפחות בין נכה לנכה הוא יכול לנוח מלבד זה שהוא ממלא טופס מעקבשיעור הצבעה
וכמובן בבוקר הוא צריך לתאם עם השוטר במקום על דרכי הגעה לנגישה מיוחדת שלא יחסמו לתלות שילוט וכו
אז בתכלס זה אמנם שורה אחת של תפעול קלפי נגישה אבל זה כולל המון
וכמובן זה תלוי בעיקר באיזה אזור הוא נמצא כי יש מקומות שיגיעו 1 או 2 נכים כל היום ויש מקומות שיגיעו עשרות

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הנץ ב 6:24 אז איך בדיוק תתפלל בחמש?
זה היה רק בשביל ההקצנה... לא התכוונתי לקום בלפני 6:30 בכל מקרה...
ובאמת רציתי לבדוק מתי הנץ, אז תודה!

הראשון יושב כל היום ומקבל אנשים ומסמן וי אבל הוא הרבה פחות ממזכיר רגיל שמזכיר רגיל צריך גם למלאות פרוטוקולים וכו
למלאות את המעטפות חיצוניות של כל הנכים (המזכיר בראשון ממלא את המעטפות חיצוניות של חברי ועדה בלבד)
למלאות פרטי מלווים לנכים שיש כמובן הרבה יותר (המזכיר הראשון ממלא מלווים רק של מי שרשום בקלפי)
פעם קודמת זה היה הרבה יותר קשה כי הוא היה עם הפרטוקול ואז ממילא גם הטופס 1000 מחובר והוא צריך להיות כל הזמן שותף להצבעה הרגילה
הפעם בה לא צריך אז לפחות בין נכה לנכה הוא יכול לנוח מלבד זה שהוא ממלא טופס מעקבשיעור הצבעה
וכמובן בבוקר הוא צריך לתאם עם השוטר במקום על דרכי הגעה לנגישה מיוחדת שלא יחסמו לתלות שילוט וכו
וכמובן זה תלוי בעיקר באיזה אזור הוא נמצא כי יש מקומות שיגיעו 1 או 2 נכים כל היום ויש מקומות שיגיעו עשרות
אתה צודק, וגם אני נבהלתי שאמרו לי מזכיר שני, כי למלא גם את הפרוטוקולים וגם על המעטפות וכו' זה יותר קשה, אבל... אין לי קלפי נגישה מיוחדת! וע"ז שמחתי הרבה,, קלפי רגילה, מזכיר שני...

ומה עם "הכונעס"??
לכן שאלתי אם שייך להתפלח ב8:00, אולי אפי' נארגן מניין בין המזכירים כולם?!
וביום כזה קריטי ודאי צריך כוונעס', לבקוע רקיעים...
וכמובן, אני לא שייך לשום מפלגה, אני ניטרלי מהאו"ם...

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
הפעם כתוב שצריך להחזיר את הפתקים שלא נעשה בהם שימוש וזה חלק מהדירוג שלנו אצל הקולטים... בפעם הקודמת לא היה צריך להביא.

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ליקטתי מקצת דיני תפילה בשעה מוקדמת,(לפי פסקי הרמ"א והמ"ב) לתועלת הציבור.
ברכות השחר אפשר לברך מחצות הלילה,
חוץ מברכת הנותן לשכוי בינה, שלכתחילה יברך לאחר עלות השחר, [ולהכרעת המ"ב, אם שומע קול תרנגול יכול לברך קודם עלות השחר ובדיעבד יצא אף אם לא שמע קול התרנגול]
(שו"ע סי מ"ז סעי' י"ג, ומ"ב ס"ק ל"א)

פסוקי דזמרה יכול לומר אף קודם עלות השחר.
(ביה"ל סי' נ"ח סעי' א' ד"ה זמן)

זמן טלית ותפילין "משיכיר".
(טלית-שו"ע סי' י"ח סעי' ג', תפילין-שו"ע סי' ל' סעי' א')

זמן קריאת שמע וברכת יוצר אור "משיכיר".
(שו"ע סי' נ"ח סעי' א' וביה"ל ד"ה זמן)

לכתחילה יש להתעטף בטלית ולהניח תפילין קודם פסוקי דזמרה, בשעת הדחק יכול לומר פסוקי דזמרה קודם זמן טלית ותפילין ויניחם כשיגיע זמנם, וכפי שיתבאר להלן.
(ביה"ל שם)

כאמור, בשעת הדחק יוכל לברך על טלית ותפילין בפסוקי דזמרה ויברך עליהם בין הפרקים.
(מ"ב סי' נ"ג סעי' ג' ס"ק ה' וביה"ל ד"ה אין)
אך לא יברך בין פסוקי דזמרה לישתבח.
(שו"ע שם)
לאחר ישתבח, קודם קדיש וברכו, יכול לברך.
(רמ"א סי' נ"ד סעי' ג')
בין קדיש לברכו דינו כבין הפרקים של ק"ש שיכול להתעטף בטלית ולא לברך עד אחר התפילה, ועל התפילין יכול לברך.
בין ברכו ליוצר אור דינו כאמצע הפרק, אף על התפילין לא יברך עד שיגיע לבין הפרקים (בין יוצר אור לאהבה רבה)
(מ"ב שם ס"ק י"ג)
כל זה אם הוא גמר ישתבח, אבל אם עדיין לא גמר, יכול להתעטף ולהניח ולברך כמו בבין הפרקים של פסוקי דזמרה.
(שם ס"ק י"ד)
כשמברך על תפילין אף בין הפרקים של ק"ש מברך את שתי הברכות ואומר בשכמל"ו, אך לא יאמר את שאר הפסוקים שרגיל לומר.

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני בקלפי "ביה"ס אורט עירוני ד' " במודיעין, יש פה עוד מישהו שאמור להיות שם?

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש פה מישהו שנוסע ביום ראשון לקחת את החומר מאכסניית רבין וחוזר לבית שמש?

זלזל

משתמש פעיל
למה הרבה קיבלו 2 מזוודות?
ולמה אני אמור להיות גם וגם?

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
למה הרבה קיבלו 2 מזוודות?
ולמה אני אמור להיות גם וגם?
מי שקיבל שתי מזוודות זה מי שיש לו גם קלפי נגישה.
למה גם וגם? לועדת הבחירות הפתרונים.....

שלוימי1

משתמש חדש
בועדת ירושלים אמרו שמי שלא קיבל מאה במבחן לא ישמש כמזכיר עקב העומס הרב שיש להם בבקשה למזכירים, יש לי כמה חברים שנדפקו מזה לצערינו למרות שהם שימשו כמזכירים בפעם האחרונה ועשו זאת בהצלחה.

זה נכון מאוד. לי אמרו בוועדה אחרי שחפרתי להם שלמרות שקיבלתי מעל 80 (שזאת הדרישה להתקבל) לא ישבצו אותי כי הם משבצים את מי שקיבל הכי גבוה במבחן שעשו בהדרכה.
אך פניתי אתמול למנהל רובע כלשהו באזור תל אביב, דרך המספר שחבר שלי הביא, ואמרתי לו שאם יש ביטול אני אשמח לעבוד במקום מי שיבטל. הבוקר הוא שלח לי הודעה שיש מישהו שביטל ושאל אם אני יכול לתל אביב לאסוף את כתב המינוי. בדרך הוא אמר לי שבסוף הוא לא יכול לשבץ אותי כי שיבצו אותי בתור סדרן בירושלים. ואז ביטלתי את התפקיד של הסדרן והוא שיבץ אותי בתור מזכיר שני. כך שגם אני אקבל שכר של מזכיר רגיל וגם זה הרבה פחות עבודה והכי חשוב - לא אצטרך לקחת מונית עם שני חברי עדה בסוף, כי אגיד למזכירה הראשונה שתיקח איתה ברכב (שאני מקווה שיש לה) את הציוד

שלוימי1

משתמש חדש
יש שני סוגי קלפיות שיש בהן מזכיר שני - קלפי נגישה וקלפי עמוסה. בקלפי ה"עמוסה" יש הרבה פחות עומס ועבודה למזכיר השני; לעומת זאת בקלפי הנגישה יש הרבה יותר עבודה ועומס למזכיר השני. אני לשמחתי מזכיר שני בקלפי "עמוסה"

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה