דרוש מידע מזכירי קלפי לבחירות ה22

מצב
הנושא נעול.

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מזכיר שני חייב להתלוות להגשה לוועדה האזורית?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בתור מזכירי קלפיות,
מתי יש עילה לפסילת קלפי?
השאלה נשאלה ע"י מכר שהולך להיות משקיף או משהו כזה בקלפי באיזור מרוחק,
מעוניין לדעת על מה עליו לשים לב.

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתור מזכירי קלפיות,
מתי יש עילה לפסילת קלפי?
השאלה נשאלה ע"י מכר שהולך להיות משקיף או משהו כזה בקלפי באיזור מרוחק,
מעוניין לדעת על מה עליו לשים לב.
כשיש זיופים מוכחים,
וגם זה רק בית המשפט פוסל,
בתור משקיף הוא יכול רק לכתוב את ההערות שלו לחתום ולצרף לפרוטקול,
אם מישהו יהיה נחמד, יחקרו את זה ואולי יפסלו

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
איזה קטע.
לא קיבלתי שום מייל או טלפון אי הודעה אחרת על השיבוץ.
התקשרתי מלן פעמים עד שענו לי, לקחו מספר זהות והןדיעו לי לקחת ביום ראשון את החומר הרגיש בין שלוש לשבע.
שאלתי: אבל איפה השיבוץ?
אמרו לי: תבואי ביום ראשון, תדעי.
נשמע לכם תקין? עוד מישהו קיבל כזו תשובה?
מקווה שלא אגיע רק כדי לגלות שלא התקבלתי או משהו.

אני בפתח תקווה.
יש כאן עוד מישהו משם שקיבל הודעה?

רואה את A

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מנסיון בפעם קודמת.
מזכיר שני בקלפי נגישה מיוחדת עובד 'פול טיים ג'וב'.
ולצאת להתפלל ב-8:00, תלוי מאד במי שהוא המזכיר הנוסף באותה קלפי.
ומעניין, זכור לי שמזכיר שני מגיע מחר לקבל מעטה של כתב מינוי ושאר ירקות.

טיפ נוסף שקיבלתי, לאור הנץ המאוחר,
לתאם עם האב בית במקום הקלפי, ולבוא בלילה לפני להקים כל מה שלא קשור לחומר הרגיש, כך שלמחרת בבוקר יש פחות מרבע שעה התארגנות.
נשמע מעניין, אשתדל ליישם..... ולעדכן.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
טיפ נוסף שקיבלתי, לאור הנץ המאוחר,
לתאם עם האב בית במקום הקלפי, ולבוא בלילה לפני להקים כל מה שלא קשור לחומר הרגיש, כך שלמחרת בבוקר יש פחות מרבע שעה התארגנות.
נשמע מעניין, אשתדל ליישם..... ולעדכן
רעיון מעניין. עשית כבר? זה אפשרי?

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הכוונה היא לסדר את הפתקים בכוורת וכן את מקום הקלפי להצבעה, ולתלות את כל המודעות וכו' שזה באמת לא חייביםה לעשות את זה שניה לפני שפותחים את הקלפי, וכל זה לוקח זמן (מנסיון...)

לכן עלה הרעיון לעשות את כל זה ערב קודם או בשעה מוקדמת יותר - איזור 5:45 כמובן בתיאום עם האב בית או הסדרן במקום - לראות שהוא פותח מוקדם
ואז אתה יכול להתפלל בנחת להגיע לקלפי ב 6:40 ואז לסיים את ההכנות ולפתוח בזמן.......

מקווה שעזרתי, בהצלחה מרובה לכל המזכירים.

פשוש

משתמש מקצוען
אולי שאלה זו נשאלה.
חברי ועדה צריכים להצטרף למזכיר במוצאי יום בחירות לועדה האזורית, כל אחד אומר לי תשובה אחרת.

משה ביק

משתמש מקצוען
אולי שאלה זו נשאלה.
חברי ועדה צריכים להצטרף למזכיר במוצאי יום בחירות לועדה האזורית, כל אחד אומר לי תשובה אחרת.
2 חברי וועדה אמורים להתלוות למזכיר.
וועדת הבחירות אף הודיעה שכל חבר וועדה שיגיע -יהיה לו תוספת תקציב של 300 שקל.
נראה איך זה יעבוד הפעם...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה