דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

בן מאיר

משתמש פעיל
מישהו יודע שכר סופי [ברוטו ונטו]
של סדרן
ומפקח טוהר בחירות
וההבדל ביניהם
תודה רבה

דרדר

משתמש רשום
מזכיר חדש שעשה מבחן ולא קיבל שום הודעה זה אומר שאין סיכוי????
אם קיבלת ציון עובר יחזרו אליך, חסר להם אנשים

שאלה:
במידה ואני נכשל בריאיון מפקח בכוונה אוכל להירשם כמזכיר (אם יפתחו את ההרשמה מחדש)?

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
יש פה עוד מישהו שנרשם ועדיין לא הוזמן לראיון או שרק אני כבשה שחורה?

למדן+

משתמש רשום
לא בטוח שהתפקדות זה נחשב עבודה מטעם מפלגה, הרי כולנו כמעט באיזשהוא מקום מזוהים עם מפלגה כל שהיא.
לדעתי מדובר על עבודה בפועל מטעמם כחבר ועדה או משקיף.
בכל מקרה אין לי מידע מוסמך

נ.ב. בכל מקרה אם נוסח ההצהרה כולל רק שלא עבדת מטעמם ודאי שאתה יכול להצהיר

לא אין שום בעיה לעבוד בתור מזכיר אלא א''כ עבדת בשלושה שנים האחרונות באיזה מפלגה (וזה רק באופן רשמי אבל בתכל'ס אף אחד לא בודק את זה)
השאלה מה זה חבר מפלגה מצו"ב

4. אני מצהיר שלא הייתי חבר במפלגה כלשהי בשלוש השנים האחרונות ולא נטלתי חלק מפעילות מטעם מפלגה כלשהיא בתקופה זו (לרבות בבחירות לכנסת ה-23 שהתקיימו ביום 02/03/2020, ובבחירות לכנסת ה-24 שהתקיימו ביום 23/03/2021)

בן מאיר

משתמש פעיל
מישהו יודע שכר סופי [ברוטו ונטו]
של סדרן
ומפקח טוהר בחירות
וההבדל ביניהם
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה