מורת נהיגה מורת נהיגה- מודיעין

בתצי

משתמש רשום
יעלי 1 @ יכולה לשלוח גם אלי למייל על איזה מורה מדובר שלא היית מרוצה ממודיעין?
תודה,
bazak9000@ גמייל

טלי שפירא

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
ועוד משהו, יודעות אולי אם התהליך אצל איילת לוין הוא ארוך או סביר?
אצל אילת יכולה להיות המתנה ארוכה, תלוי בעומס, אבל היא לא מורחת שיעורים, ככה שלא אמור להיות ארוך, אלא אם יש משהו ספציפי אצל התלמיד הזה

גלי אבן

משתמש פעיל
אסתי בר און מומלצת מאדד!! מגיעות אליה הרבה שלא מצליחות לעבור טסטים אצל מורות אחרות ותוך כמה שיעורים עוברות אצלה. תותחית!! יותר יקרה אבל בד"כ צריך הרבה פחות שיעורים...
אני יודעת על מישהי שהתחילה אצלה לפני כמה שבועות, אולי היא בכל זאת מקבלת?
הילוכים או אוטומט? מישהו יודע?

נתן G

משתמש רשום
אשתי התחילה אצל טלי דוידיאן והיא בינתיים מאד מרוצה ,היא גם קבעה לה מלא שיעורים קדימה.

מזדמן

משתמש חדש
אסתי בר און מומלצת מאדד!! מגיעות אליה הרבה שלא מצליחות לעבור טסטים אצל מורות אחרות ותוך כמה שיעורים עוברות אצלה. תותחית!! יותר יקרה אבל בד"כ צריך הרבה פחות שיעורים...
אני יודעת על מישהי שהתחילה אצלה לפני כמה שבועות, אולי היא בכל זאת מקבלת?
אשמח להתייעץ גם איתך בפרטי באימייל או בטלפון ולשמוע כמה פרטים.

יעל נעימי

משתמש חדש
תאמיני או לא
לאחר כל החפירות פה התחלתי להתקשר למורות
האחת- לא מקבלת כרגע תלמידות
השנייה- יכולה לרשום אותי לעוד חצי שנה המתנה
השלישית- לשלושה חודשי המתנה....
בסוף סגרתי עם זו שנתנה רק חודש וחצי המתנה
ומה שיהיה- יהיה.....
אצל מי סגרת אם יורשה לי לשאול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה