מורת נהיגה מורת נהיגה- מודיעין

אייל?

משתמש צעיר
אסתי בר און מומלצת מאדד!! מגיעות אליה הרבה שלא מצליחות לעבור טסטים אצל מורות אחרות ותוך כמה שיעורים עוברות אצלה. תותחית!! יותר יקרה אבל בד"כ צריך הרבה פחות שיעורים...
אני יודעת על מישהי שהתחילה אצלה לפני כמה שבועות, אולי היא בכל זאת מקבלת?

חיימשלי

משתמש פעיל
אסתי בר און מומלצת מאדד!! מגיעות אליה הרבה שלא מצליחות לעבור טסטים אצל מורות אחרות ותוך כמה שיעורים עוברות אצלה. תותחית!! יותר יקרה אבל בד"כ צריך הרבה פחות שיעורים...
אני יודעת על מישהי שהתחילה אצלה לפני כמה שבועות, אולי היא בכל זאת מקבלת?
יש לך טלפון שלה?

איילת לוי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם אני למדתי אצל מיכל חזן ממליצה עליה בחום !!! עברתי אצלה טסט ראשון ועוד הרבה אני יודעת שעברו אצלה טסט ראשון..

חיימשלי

משתמש פעיל
דברתי עכשיו עם מיכל, היא לא מקבלת ואפילו לא מכניסה כרגע לרשימת המתנה.
אני מחפשת המלצות וטלפונים של יתר המורות

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממליצה ,למי שלא אכפת גבר
איציק סלטי
מורה מומחה ,עדין ,מבין את האוכלוסיה החרדית
לוקח מחיר יחסית ממש סביר 160 שח
בעוד יש מורות שלוקוחות 190...
עברתי אצלו ברוך ד טסט ראשון
מודיעין.

וייס1

משתמש מקצוען
הקפצה

מישהו יודע מה ממוצע השיעורים בערך אצל מיכל חזן?
חשוב לי מאוד

nekemp

משתמש רשום
מי יודעת מישהי שלומדת/למדה היום אצל מיכל חזן ממודיעין, אשמח לנייד שלה , יעזור לי. רוצה לבדוק משהו.
תודה רבה

nekemp

משתמש רשום
אשמח לקבל מספר טלפון של אחת שלומדת עכשיו/למדה אצל מיכל חזן
תודה רבה מאד

nekemp

משתמש רשום
יעזור בטח
מתכוונת שלומדת עכשיו. לא קריטי שיעור היום. ממש יעזור לי.
תודה רבה

nekemp

משתמש רשום
זה המספר שלה. אני רוצה של מישהי שלומדת אצלה היום.

וייס1

משתמש מקצוען
אגב, מישהי פה אולי יודעת כמה שיעורים היא עושה עד לטסט?

טלי שפירא

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
יש עוד אחת, מסתמא הרבה מכירות - אילת לוין
גם במודיעין, מנהלת מקצועית של בית ספר. אלופה וטובה, ונורא נוחה.
המתנה - יכול לקחת זמן, צריך לשאול אותה.
אבל היא שווה את זה.
שיעור קבוע כפול פעם בשבוע, בשעה וביום קבועים.
אני אצלה, ומכירה עוד כמה שהיו אצלה, היא ממש טובה.
זה המספר: 0522407858

יעלי1

משתמש מקצוען
למדתי אצל אחת המורות ממודיעין אבל לא כ"כ ממליצה

כן ממליצה על ליאורה , גיסתי היתה אצלה ונהנתה מאדדד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה