מורת נהיגה מורת נהיגה בבני ברק

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה זה? אי אפשר לשלוח הודעה פרטית? לא רוצה לכתוב פה על מורות שלילי, רק באישי
אבל שתדענה, מורה רק עם עם המלצה! שאני עשית ש"ב ועשיתי הרבה! רחלי זילברמן מעולה!
אפרת בר אור מצוינת! בד"כ עמוסה, פזית מעולה! לא מאד סבלנית, סימה נחום מעולה גם היא.
ובסוף למדתי אצל מישהוא שלא כתבתי פה.
@יהודית ק יש מצב שאת חוזרת אלי?
אני רוצה לשמוע על מי את לא ממליצה....
malka32323 בגימייל
ממש דחוף לי כי אני כבר ממש הולכת לסגור עם מורה....

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

שלומיתק

משתמש חדש
מעניין שלך היתה חוויה טובה אצלה כי לי ממש ממש לא...לא ממליצה עליה בכלל ולמדתי אצלה 44 שיעורים רובם כפולים!! עד שהיה לי השכל לעבור לאפרת בר אור-מורה מעולה! מהשיעור הראשון ראיתי את ההבדל..מקצועית, מקדמת ומלמדת באמת! ולא מורחת אותך..אפשר תמיד לשאול אותה שאלות ולהרגיש בנוח איתה.

חייבת לציין שלמדתי אצל אילה אלטר. מורה מדהימה, אנושית, סבלנית. קיבלתי הרגשה טובה בשיעורים. הוציאה לי את כל הפחד...
ועברתי בזכותה טסט ראשון..
מי שרוצה לדעת עוד שתפנה אלי בפרטי..

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מישהי שלמדה אצל אורנה גרין,
היא שומרת שבת??

מ ל

משתמש חדש
בערך 45 שיעורים, היתה הפסקה בגלל הקורונה. (האם יש כאן מישהי שעברה טסט ראשון בפחות מ40 שיעורים, לפי מה שבררתי זה די נדיר)
אשמח אם משהי תוכל להגיד לי על מורות שפניות במידי בבוקר מוקדם או בשעות הצהריים.
אני ממש מחפשת בנרות באזור בני ברק/פתח תקווה

racheli.

משתמש פעיל
מרים פוגל לא מכירה
עברתי 2 מורות נוראיות בבני ברק
ממליצה בכל פה על אורנה מפתח תקווה מעולה מעולה מעולה
אשמח לעת אילו מורות אלו?
אני רוצה לסגור עם מורה ורוצה לדעת לפני שזה לא המורה שלי...

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

Linoy0111

משתמש רשום
מרים פוגל לא מכירה
עברתי 2 מורות נוראיות בבני ברק
ממליצה בכל פה על אורנה מפתח תקווה מעולה מעולה מעולה
יש מצב שאת שולחת לי למייל את שמות המורות? זה ממש לתועלת כי אני צריכה לסגור עם מורה בדחיפות
למייל linoych בגימייל
מודה לך מראש

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני למדתי עם מורה
אמרו לי אח''כ שנחשבת קשה.
38 שיעורים כפולים
אבל היא מוציאה כל אחת לטסט ראשון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה