מידע שימושי מורה שיש לה BA בחינוך כמה יתוסף לה במשכורת אם תעשה גם תואר ראשון?

יוזמתית

משתמש פעיל
בדקתי לך בתלוש שלי, יש גמול כפל תואר בסך 10.5%.
אני די בטוחה שזה בגלל הכפילות של B.A אקוילנטי ואקדמי אולם יכול להיות שאני טועה.
אם יש מישהי שמבינה בזה ותוכל לאשר או להבהיר מה המשמעות של כפל תואר בתלוש, אשמח!

יוזמתית

משתמש פעיל
עכשיו היא יכולה לעשות MA-תואר שני.
ואז, המשכורת תעלה...
המשכורת תעלה אבל לא משמעותית. הפער בין בכיר לתואר ראשון הוא 14% בשכר. הפער בין התואר הראשון לשני... לא זוכרת בדיוק אך לא תמיד מצדיק את ההשקעה.
תבדקי היטב.

רות אפרון

משתמש חדש
נכון.
אבם אם היא מקבלת החזר שכ"ל ממשרד החינוך.
אז חבל לא להשלים.. מי שאין לה בעיה מילא עם אקדמיה...

דרך חדשה

משתמש מקצוען
BA מתקבל במשרד החינוך כתואר ראשון לענין שכר, ולכן תואר ראשון אקדמאי לא יוסיף או ישנה בשכר.
טועה
אני מקבלת גמול כפל תואר ואני רק עם אקוויולנטי.
מה שכן בכדי לעשות תואר שני חייבים לעשות קודם תואר ראשון אקדמאי (ולצערי צריך לעשות אותומהתחלה ואין התחשבות בשעות של הקוויולנטי כלל)

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
BA מתקבל במשרד החינוך כתואר ראשון לענין שכר, ולכן תואר ראשון אקדמאי לא יוסיף או ישנה בשכר.

טועה
מה שכן בכדי לעשות תואר שני חייבים לעשות קודם תואר ראשון אקדמאי (ולצערי צריך לעשות אותומהתחלה ואין התחשבות בשעות של הקוויולנטי כלל)
במכללות חרדיות מכירים באקוילנטי.

תמרהלה

משתמש פעיל
אם יש מישהי שמבינה בזה ותוכל לאשר או להבהיר מה המשמעות של כפל תואר בתלוש, אשמח!

טועה
כפל תואר זה תעודת הוראה + תואר אקוווילנטי או רגיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה